Jak przekonwertować obraz lub plik JPG do edytowalnego pliku DWG online?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że JPG format obrazu jest najpopularniejszy i może być używany w Microsoft Windows, Photo Gallery Viewer, Adobe Photoshop, Adobe Suite, Apple Preview, Corel Paint Shop Pro i większość przeglądarek internetowych. Istnieje również możliwość przekonwertowania formularza na inne osoby.

Z drugiej strony DWG to rozszerzenie pliku, które przeczytaj zdjęcia i umożliwia łatwą edycję. Następnie wyjaśnimy, jak konwertować między formatami.

Kroki, aby przekonwertować JPG na DWG

Należy pamiętać, że jest to możliwe: przekonwertować JPG na obraz DWG kilka prostych kroków. Najpierw musisz poszukać obrazu, który chcesz przekonwertować, może to być pobrane z internetu lub możesz wybrać obraz, który masz na swoim komputerze.

Należy również zauważyć, że jest to format JPG, ponieważ jest ich wiele, warto o tym również wspomnieć że w internecie jest kilka stron na które możesz przekonwertować, jednym z nich jest Każda konwersja ten

Dlatego po zalogowaniu możesz wybrać obraz, więc musisz kliknąć „wybierz plik”, a następnie kliknąć „Otwarty” ten Następnie pojawia się rozwijane menu, w którym Format „DWG” można wybrać ten

Po wybraniu formatu kliknij „Konwertuj na zauważając, że istnieje kilka stylów do wyboru. Podobnie widać linię, w której przebiega proces transformacji obrazu.

Po zakończeniu procesu pojawi się „pobieranie”, kliknij tutaj i wybierz lokalizację, w której chcesz zapisać obraz na komputerze, a następnie pobierz. Pojawia się w lewym dolnym rogu okna komputera. Podobnie, jeśli masz zainstalowany AutoCAD , możesz kliknąć i zobaczyć, jak wyglądał obraz.

Inną opcją, którą możesz znaleźć, aby móc konwertować pliki, jest Konwersja, Dlatego, aby osiągnąć transformację, należy postępować zgodnie z tą samą procedurą. W kilku prostych krokach możesz zmienić format, wystarczy otworzyć stronę falownika, wybrać obraz i format.

Dowiedz się, jak przekonwertować JPG na DWG i edytować go w programie Illustrator

Zauważ, że z jego pomocą styl mapy, Mapę można skonfigurować tak, aby można było przechwycić obraz JPG i przekonwertować go na plik DWG, aby można go było łatwo edytować online. Z tym programem możesz modyfikować kolory i niektóre style na mapie, aby móc ją modyfikować i lepiej modyfikować.

Aby dodać tagi do mapy, kliknij więcej opcji „w prawym menu programu, a następnie kliknij „Trasa” ten Wyboru arterii wyświetlanych w menu rozwijanym można użyć do dostosowania głównych tras, a trasy drugorzędne można wybrać lokalnie.

Jednocześnie każda z opcji daje dostęp do edycji obramowania, można ustawić kolor wypełnienia dla każdej wybranej metody. Po dokonaniu żądanych zmian, zrzut ekranu można pominąć i wklejony do programu Illustrator.

W obszarze roboczym możesz rozpocząć edycję, wybrać obraz i kliknąć obraz pasek przewijania z górnego menu w opcji „kolor obrazu” i program rozpocznie rasteryzację zgodnie z kolorem obrazu.

W opcjach ścieżka jest zmodyfikowana na 15%, a góra na 100% na dole, aktywowana jest opcja „pomiń biały”, w ten sposób wszystko będzie zrobione w wektorze. Możesz zastosować żądane ustawienia do wybranego obrazu i to wszystko wyeksportuj zmodyfikowany obraz DWG do programu AutoCAD.

Krótko mówiąc, dzięki wyjaśnionym krokom możesz wybrać obraz, a za pomocą programu Illustrator możesz go przekonwertować i edytować w formacie DWG.

Wreszcie mamy nadzieję, że ten artykuł ci pomógł. Chcielibyśmy jednak usłyszeć od Ciebie. Przekonwertowałeś plik obrazu lub JPG do edytowalnego pliku DWG online? Czy znasz inną metodę, która pozwala to zadziałać? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

Dodaj komentarz