Jak przekonwertować pliki Photoshop PSD na obraz JPG online za darmo?

Skuteczność Photoshop umożliwia zmianę np. wyglądu obrazu JPG lub innych formatów PNG, GIF, TIFF, JPEG. Nadal możesz edytować pliki wideo, takie jak AVI, MOV, MPEG lub MP4, chociaż ostatecznym wyjściem do eksportu jest zawsze obraz. Dowiedz się, jak łatwo i szybko przekonwertować plik PSD na obraz JPG.

Co to jest plik PSD programu Photoshop?

Kiedy pracujemy w Photoshopie, prace są zapisywane format pliku z rozszerzeniem PSD z którego pochodzą inicjały Dokument programu Photoshop ten To jest rodzimy format wszystkich Twoich dokumentów. Ta kategoria plików obsługuje do 2 gigabajtów. W przypadku pudełek o większej pojemności należy używać formatów PSB, TIFF, RAW lub DICOM.

Pliki PSD umożliwiają użytkownikom programu Photoshop edytować oryginalne obrazy. Odbywa się to za pomocą nakładające się warstwy, które można kopiować lub wklejać do edycji graficznej ? niektóre z nich są przezroczyste, z kolorami, wzorami lub obrazami (pełne lub wycięte). Dzięki odpowiedniemu układowi i kolejności warstw możesz uzyskać wszelkiego rodzaju efekty wizualne.

Co to jest obraz JPG i dlaczego jest przydatny?

Obrazy JPG to forma grafiki, która jest szeroko stosowana na całym świecie, ponieważ mają 2 ważne cechy. Po pierwsze jest to wysokiej jakości format fotograficzny, więc te obrazy nie mają ograniczeń co do ilości koloru, a po drugie to ma doskonałą odporność na ściskanie co czyni je lżejszymi niż inne formaty graficzne.

Obrazy JPG są dziełem Joint Photographers Experts Group, której ideą była kompresja zdjęć zeskanowanych aparatami cyfrowymi lub skanerami zapisującymi pliki w formacie JPEG lub JPG. jego kompresja była tak dobra, że ​​w końcu się udało jedna z najpopularniejszych form w świat. Nawet jeśli on … są inne sposoby kompresji plików bez utraty jakości ten

Jak za darmo przekonwertować pliki PSD na obraz JPG online?

Konwersja PSD do JPG online może wydawać się absurdalna, ponieważ eksportowanie Photoshopa do dowolnego obrazu jest bardzo łatwe. Wystarczy wybrać PSD w menu „Plik > Otwórz”, a następnie wyeksportować projekt w formacie JPG do Menu „Plik> Zapisz jako” , w „Format” wybierz „JPEG (*.JPG, *.JPEG, *.JPE)” i kliknij „Zapisz”.

Jednak w pracy może się zdarzyć wiele nieoczekiwanych rzeczy, ktoś może być nowy w Photoshopie, ale musi przekonwertować PSD na JPG. Mamy na to darmowe rozwiązanie online, ponieważ istnieje kilka aplikacji, które to oferują usługa konwersji Formularz.

Poniżej znajduje się lista witryn, w których możemy łatwo konwertuj pliki PSD do JPG i bez potrzeby wiedzy projektanta. Wszystkie te są używane w bardzo podobny sposób, ponieważ wystarczy pobrać projekt Photoshop PSD za pomocą jednego przycisku, a następnie pobrać wynikowy JPG, naciskając inny przycisk.

 • https://www.iloveimg.com/en/convert-to-jpg/psd-a-jpg
 • https://imagen.online-convert.com/en/convertir/psd-a-jpg
 • https://convertio.co/es/psd-jpg/
 • https://convertimage.es/convertir-una-imagen/a-jpg/?s=psd-a-jpg
 • https://psd-a-jpg.convertir-pdf.com/
 • https://www.zamzar.com/en/convert/psd-to-jpg/
 • https://onlineconvertfree.com/en/convert-format/psd-to-jpg/
 • https://www.aconvert.com/es/image/psd-to-jpg/
 • https://anyconv.com/en/psd-a-jpg-converter/
 • https://www.coolutils.com/es/online/PSD-to-JPG

Wyjaśnimy spacer wykonaj konwersję pliku PSD do pliku JPG z pierwszej strony listy, aby lepiej zorientować się, jak to działa:

 • Wejdź na stronę w przeglądarce, kliknij Przycisk „Wybierz obrazy” , możesz też przeciągnąć plik lub wybrać go z Dysku Google lub Dropbox.
 • Po przesłaniu dokumentu zobaczysz podgląd po lewej stronie. i po prawej Przycisk „Konwertuj na JPG” jest włączony musisz nacisnąć.
 • Pojawi się licznik procentowy. wskazując proces konwersji, zobaczysz przycisk z napisem „Pobierz konwersje obrazów” aby pobrać obraz JPG. Również obok małych okrągłych przycisków możesz zapisać go na Dysku Google, Dropbox, udostępnić w linku lub usunąć w celu kolejnej konwersji.

Podsumowując, Format JPG jest jednym z najczęściej używanych, ponieważ można go przekonwertować na inne pliki, takie jak PDF lub inne rozszerzenia , a do kompresji wykorzystuje metodę, która zmniejsza rozmiar pamięci w zmianie skali 10:1, aby nieznacznie obniżyć jej jakość. Oznacza to, że każde 10 bajtów informacji jest redukowane do 1 bajta.

Dodaj komentarz