Jak przekonwertować obrazy PNG do JPG bez utraty jakości — bez bezpłatnego oprogramowania?

Możesz chcieć użyć obrazu w projekcie, ale jego format i rozszerzenie na to nie pozwalają. Jeśli chcesz wiedzieć Jak przekonwertować PNG do JPG bez utraty jakości i bez programów za darmo, czytaj dalej ten artykuł.

Możesz zmienić rozszerzenie obrazu podczas przesyłania, zmieniając rozszerzenie z .png na .jpg. Chociaż jest to niezwykle łatwy proces, istnieje wiele programów, które uniemożliwiają korzystanie z nich.

Dzieje się tak głównie dlatego, że tylko się zmieniamy rozszerzenie obrazu ale format obrazu pozostanie PNG. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, jak zmienić format obrazu bez konieczności korzystania z aplikacji innych firm, poprowadzimy Cię krok po kroku, jak to zrobić.

Jak przekonwertować obrazy PNG do JPG bez utraty jakości bez programów?

Możesz przekonwertować obraz PNG do JPG bez utraty jakości obrazu i bez konieczności używania programów lub narzędzi na komputerze, takich jak Photoshop, Paint, PNG2jPG lub Xnconvert, aby wymienić tylko kilka.

W tym celu przeprowadzimy proces konwersji z witrynami. Innymi słowy, w internecie. Jest to bardzo wykonalny proces i zajmie tylko kilka minut. Zobaczmy, jak to jest krok po kroku.

Wejdź z przeglądarki komputera lub urządzenia mobilnego, w obu przypadkach procedura będzie taka sama. Wpisz Eksploratora Google ” przekonwertuj PNG na JPG online „ ten Będziesz miał różne wyniki.

Możesz wybrać dowolny z nich. Wszystkie te strony działają w podobny i co najważniejsze bardzo instynktowny sposób, dzięki czemu są łatwe w użyciu nawet dla użytkowników amatorów.

Proponujemy wycieczkę bezpieczne strony aby uniknąć pobierania niechcianych plików. Wśród nich możemy wymienić:

  • Darmowy konwerter online
  • lubię zdjęcia
  • Został nawrócony.

Jak przekonwertować PNG do JPG online za darmo?

Na wypadek, gdyby Konwerter online, Po wejściu na stronę główną sprawdź sekcję Zdjęcia. Masz różne opcje wykonywania konwersji proporcji. W takim przypadku zdecydujemy się na konwersję do JPG.

Spowoduje to przejście do nowego ekranu. Aby rozpocząć proces konwersji, musisz kliknąć Wybierz plik podświetlony w niebieskim polu. Wybierz plik i kliknij Otwórz lub przeciągnij plik do witryny.

Możesz dodać wiele plików, aby wszystko przekonwertować. Po zakończeniu wybierania plików kliknij Konwertuj. Poczekaj kilka sekund, aż Twoje żądanie zostanie przetworzone. Na koniec kliknij Pobierz, aby pobrać plik JPG na swoje urządzenie.

Na wypadek, gdyby Kocham obraz proces jest prostszy. Na stronie głównej kliknij Konwertuj na JPG. Na nowym ekranie kliknij Wybierz obraz, aby wybrać jedno ze swoich urządzeń lub przeciągnij je tam.

Następnie kliknij pole w prawym dolnym rogu ekranu Konwertuj na JPG. Na koniec kliknij Pobierz konwersję obrazu i wybierz miejsce docelowe pliku do zapisania na urządzeniu, kliknij Zapisz. Img to nie tylko przydatne narzędzie do konwersji obrazu PNG do JPG, ale ma również inne opcje, takie jak:

  • Kompresja obrazu ważyć mniej
  • Zmień rozmiar obrazów , konwertuj do iz JPG i przycinaj obrazy
  • możesz także Dodaj znak wodny dla swoich zdjęć, twórz memy w Internecie i łatwo edytuj zdjęcia

Wreszcie, jeśli … badać użytkownik Konwertuj na Na stronie głównej kliknij jedną z opcji konwersji PNG. Będzie oferować wyszukiwanie plików z Eksploratora plików, Dysku, linku lub adresu URL lub Dropbox, jeśli się zarejestrujesz w tej usłudze.

Wybór wyszukiwania pliku PNG będzie zależeć wyłącznie od tego, gdzie go zapisałeś lub zlokalizowałeś. Możesz też przeciągnąć go bezpośrednio do Internetu.

Możesz dodać dowolną liczbę plików PNG. Po umieszczeniu ich wszystkich kliknij Konwertuj, poczekaj kilka sekund na zakończenie procesu, a następnie kliknij Pobierz, aby plik JPG znalazł się na urządzeniu, a otrzymasz obraz JPG w mgnieniu oka.

Dodaj komentarz