Jak mogę wyszukiwać krok po kroku i znajdować grupy na Skypie?

Dziś praca w zespole na Skypie lub dowolnej innej platformie to coś zupełnie codziennego. Pozwala wchodzić w interakcje z różnymi ludźmi, ignorowanie czasu, przestrzeni, a nawet granic języka. Skype jest ostatnio bardzo przydatną aplikacją, więc warto wiesz, jak to zainstalować.

Z tego właśnie powodu liczba drużyn, do których należysz, może być czasami przytłaczająca. Na szczęście jest na to sposób instalacja chwila dla ciebie zespół, którego potrzebujesz Do móc łatwo nawiązywać połączenia wideo.

Dołącz do grupy Skype

Przed, zanim zaczniesz włożyłem oraz aktualizacja Skype’a do najnowszej wersji, musisz szukać lub należeć do grupy, a ponadto, wśród jej własnych funkcji, możesz podjąć pewne środki ostrożności, aby łatwiej je później znaleźć.

Tworząc własną grupę, możesz dodać dowolne kontakty, do których chcesz dołączyć. Ponadto spośród wszystkich opcji, które możesz skonfigurować, wygodnie jest podświetlić jedną z nich „Ulubiony” dla grup Skype.

Dzięki tej opcji ta grupa zawsze pozostanie widoczna dzięki czemu możesz uzyskać do niego szybki i łatwy dostęp w dowolnym momencie. Ta przydatna funkcja jest również dostępna dla innych grup, których nie utworzyłeś, a także dla każdej dyskusji.

Z drugiej strony powinieneś również poprawnie ustawić powiadomienia dla wszystkich czatów grupowych. Dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami i zmniejszysz potrzebę wyszukiwania określonej grupy.

Jak wyszukiwać grupy w Skypie?

Nawet biorąc pod uwagę wszystkie przewidywania, możliwe jest, że liczba drużyn, w których jesteś, jest bardzo duża. Możesz też po prostu chcieć wrócić do grupy, która nie jest już aktywna ale kto ma potrzebne informacje.

Bez względu na powód, jeśli chcesz znaleźć jedną z wielu grup Skype, sam program ma do Twojej dyspozycji narzędzie. To ani więcej, ani mniej niż pasek wyszukiwania Instrukcje dotyczące korzystania z niego znajdują się poniżej. Pamiętaj, że chociaż funkcja jest taka sama, jej użycie może się nieznacznie różnić w zależności od urządzenia.

Pierwszy krok: uzyskaj dostęp do programu lub aplikacji.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to: wejść Skype ten Zwykle jest już uruchomiony i wystarczy uzyskać do niego dostęp, ale jeśli nie, włącz go. Podobnie, jeśli nie jesteś zalogowany, musisz zalogować się przy użyciu odpowiedniej nazwy użytkownika i hasła.

Krok drugi: przejdź do paska wyszukiwania.

W przypadku urządzeń stacjonarnych, takich jak komputery z systemem Windows, Linux i Mac, jest w lewym górnym rogu ten Biorąc pod uwagę inne testy porównawcze, masz rację co do różnych opcji i listy czatów. Jego kształt wygląda jak pudełko, które trzeba kliknąć, aby wprowadzić tekst.

W przypadku urządzeń mobilnych to pole jest domyślnie ukryte. Aby uzyskać do niego dostęp, musisz kliknąć ikonę w prawym górnym rogu, z wizerunkiem lupy. W ten sposób możesz teraz wprowadzać tekst i przeprowadzać wyszukiwania.

Krok 3: Znajdź grupę

Aby to zrobić, po prostu wpisz nazwę grupy, którą chcesz wyszukać i naciśnij Enter. System automatycznie usunie wszystkie te, które nie spełniają podanych przez Ciebie kryteriów, ale uwzględni wszystkie spełniające.

Oznacza to, że jeśli jesteś w więcej niż jednej grupie Skype o podobnych nazwach, wszystkie mogą pojawić się na podstawie użytych słów. W każdym razie jest to niezwykle wygodne, jeśli nie pamiętasz pełnej nazwy zespołu, którego szukasz.

Na przykład, jeśli napiszesz „Partnerzy”, w rezultacie otrzymasz grupy „Partnerzy”, „Koledzy z klasy” itp. „Przyjaciele”. Może to wystarczyć wielu dopasowanym drużynom, ale jest nieskuteczne, gdy jest ich wiele.

Kontynuując poprzedni przykład, jeśli szukasz zespołu ” Koledzy z drużyny Musisz napisać „Gra”, aby szybko ją znaleźć. Im dokładniejsze słowo, tym lepszy wynik, więc wykorzystaj swoją pamięć, intuicję i kreatywność.

Dodaj komentarz