Jak przekonwertować WebP do JPG za pomocą bezpłatnego oprogramowania?

Jeśli masz obrazy WebP i chcesz przekonwertować WebP na JPG, ten artykuł może Ci się przydać. Możesz wsadowo przekonwertować WebP na JPG za pomocą tych narzędzi online i offline. Nie trzeba dodawać, że możesz pobrać narzędzia w trybie offline i bezpłatnie korzystać z nich online.

WebP to jeden z najlepszych formatów dla webmasterów, którzy są bardzo zaniepokojeni czasem ładowania strony. według Google , obraz WebP jest o 26% mniejszy niż ten sam obraz PNG i o 25-34% mniejszy niż ten sam obraz JPEG.

Jak przekonwertować WebP na JPG

Oto niektóre z najlepszych darmowych i internetowych narzędzi programowych do konwersji WebP na format pliku JPG.

EZGIF.
Został nawrócony.
Romeolight WebPconv.
XnKonwertuj.

EZGIF

EZGIF to narzędzie online, które pozwala użytkownikom konwertować plik z jednego formatu na inny. Niezależnie od tego, czy chcesz przekonwertować WebP na PNG, JPG czy jakikolwiek inny format, możesz to zrobić za pomocą tego narzędzia.

Aby rozpocząć, otwórz witrynę i kliknij przycisk Wybierz plik. Teraz musisz wybrać plik na swoim komputerze i pobrać go.

Jeśli masz adres URL obrazu, możesz go wkleić w odpowiednim polu. Po zakończeniu możesz kliknąć przycisk Pobierz. Ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że obraz nie powinien przekraczać 35 MB.

Po pobraniu pliku wyświetlane są opcje kadrowania, zmiany rozmiaru i obracania obrazu. Jeśli nie chcesz przechodzić przez wszystkie z nich, możesz kliknąć przycisk Konwertuj na JPG.

Następnie powinieneś być w stanie pobrać obraz na swój komputer.

Został nawrócony

Podobnie jak EZGIF, Convertio umożliwia błyskawiczną konwersję dowolnego obrazu z WebP na JPG. Aby rozpocząć, możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową i kliknąć przycisk Wybierz pliki. Najlepsze w tym narzędziu jest to, że możesz również pobierać pliki z Dropbox, Dysku Google itp. Z drugiej strony, jeśli masz dokładny adres URL obrazu, możesz go również wkleić tutaj.

Po przesłaniu obrazu znajdziesz przycisk o nazwie Konwertuj. Kliknij go i poczekaj kilka minut, aż pojawi się przycisk pobierania. Jak zwykle, możesz użyć przycisku Pobierz, aby pobrać przekonwertowany obraz na swój komputer.

Oprogramowanie Romeolight WebPconv, bardzo przydatne do konwersji WebP do JPG

Jest to oprogramowanie komputerowe, które możesz zainstalować na swoim komputerze, aby konwertować obrazy z WebP na JPG. Najlepszą rzeczą w tym narzędziu jest to, że możesz pobrać wersję przenośną, jeśli nie chcesz przechodzić przez cały proces instalacji. Po otwarciu go na komputerze musisz odwiedzić zakładkę DECODE i kliknąć przycisk, który wygląda jak trzy poziome linie. Stamtąd wybierz JPEG z listy formatów. Powinien być widoczny w sekcji OPCJE KODOWANIA.

Teraz kliknij ikonę plusa (+) i wybierz obraz na swoim komputerze. Gdy skończysz, zobaczysz na pulpicie nowy folder zawierający obraz. Możesz pobrać to oprogramowanie z oficjalnej strony internetowej.

XnKonwertuj

XnConvert to obraz, którego rozmiar został zmieniony i można go pobrać bezpłatnie do użytku osobistego. Aby rozpocząć korzystanie z XnConvert, musisz przejść do zakładki Importuj i kliknąć przycisk Dodaj pliki, aby wybrać plik .webp.

Teraz przejdź do zakładki Wyjdź i wybierz JPG z rozwijanej listy Format.

Następnie kliknij przycisk Konwertuj. Następnie powinieneś zobaczyć przekonwertowany plik w tym samym katalogu, co plik źródłowy.

Dodaj komentarz