Jak łatwo przekonwertować plik DMG na obraz ISO w systemie Windows?

Jeśli masz plik obrazu w formacie DMG, możesz go bardzo dobrze przekonwertować do formatu ISO. Dlatego w poniższym samouczku my Jeśli nauczą się jak łatwo przekonwertować plik do obrazu ISO w systemie Windows? aby uniknąć problemów ze zgodnością.

Co to jest plik obrazu dysku?

Kiedy mówimy o obrazie dysku, mamy na myśli specjalne pliki dokładne kopie płyt lub płyt CD (DVD, Blu-Ray itp.) ten Dlatego możemy nagraj obraz płyty na płytę DVD lub CD dla systemu Windows lub Mac, aby odtworzyć tę zawartość.

Obrazy ISO są często używane do przesyłania plików, takich jak systemy operacyjne i różne programy. Więc to bardzo proste utwórz obraz dysku DMG na komputerze Mac ten Jednak nie wszystkie systemy są kompatybilne z plikami takimi jak m.in. Mg (format obrazu Apple), więc wygodnie byłoby przekonwertować je na ISO, co jest znacznie bardziej powszechne.

Jak łatwo przekonwertować plik DMG na obraz ISO w systemie Windows?

Konwersja pliku obrazu DMG do ISO w systemie Windows jest podobna do utwórz obraz ISO za pomocą Daemon Tools ten W tym przypadku będziemy potrzebować tylko oprogramowania przeznaczonego do tej funkcji, a w tym przypadku jest to AnyBurn. Przeczytaj poniższe informacje, aby dowiedzieć się, jak konwertować pliki obrazów DMG za pomocą aplikacji AnyBurn.

AnyBurn

AnyBurn to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aplikacji do konwersji obrazów dysków, zdecydowanie warto rozważyć, czy masz pliki w formacie DMG, ponieważ są one kompatybilne z tymi typami plików.

Jedną z zalet tej aplikacji jest duża łatwość obsługi oraz wiele funkcji związanych z: obrazy dysków itp. Płyta CD ten Wśród opcji dostępnych w programie mamy do wyboru następujące opcje: przekonwertuj dysk wirtualny na ISO w tym format DMG.

Jeśli chcesz przekonwertować własne Obraz DMG w formacie ISO , powinieneś użyć tego popularnego narzędzia, które z pewnością zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz podczas korzystania z obrazów dysków. Przeczytaj uważnie poniższy przewodnik, aby dowiedzieć się, jak później pobrać i używać Anyburn.

Pobierz program

 1. Pierwszym krokiem w konwersji obrazu dysku DMG do ISO jest pobranie Program AnyBurn możesz iść w górę strona anyburn ten
 2. Gdy znajdziesz się na stronie pobierania, musisz wybrać odpowiedni plik do pobrania dla swojego systemu operacyjnego, znać typy plików w swoim systemie, np. 32 lub 64 bity i pobierz go zgodnie ze swoim komputerem.
 3. Program jest bardzo lekki, w rzeczywistości waży mniej niż 2MB, więc proces pobierania powinien być bardzo szybki.
 4. Po pobraniu programu czas go zainstalować, wystarczy dwukrotnie kliknąć pobrany wcześniej instalator. Jeśli pojawi się ostrzeżenie na ekranie, które wymaga uprawnień administratora, po prostu kliknij „Tak”.
 5. Aby zainstalować program, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to: Kliknij suri „Akceptuję” następnie w opcji „Instalacja”, po czym proces instalacji zostanie zakończony.

Użyj programu, aby łatwo przekonwertować plik DMG na obraz ISO w systemie Windows

  1. Korzystanie z programu jest bardzo proste, wystarczy go uruchomić, a następnie kliknąć opcję „Konwertuj format pliku obrazu” ten
  2. Na następnym ekranie musisz wybrać obraz w formacie DMG, w tym celu kliknij folder po prawej stronie „Wybierz źródłowy plik obrazu” i wyszukaj plik, który chcesz przekonwertować.
  3. W sekcji „Wybierz typ pliku obrazu” wybierz „Standardowe obrazy ISO (.ISO)”.
  4. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć „Konwertować teraz”.
  5. Poczekaj na zakończenie procesu, którego czas trwania zależy od pojemności komputera i rozmiaru obrazu dysku. Po zakończeniu procesu musisz wykryć konwersję obrazu ISO do oryginalnego folderu źródłowego obrazu (DMG).

Dodaj komentarz