Jak przekonwertować plik Flash EXE na wideo MP4 online za darmo?

Pliki Flash EXE są bezużyteczne, jeśli nie masz do nich dostępu za pośrednictwem odtwarzacza multimedialnego. Z tego powodu, jeśli masz plik Flash EXE i chcesz go dodać do strony internetowej, możesz być zainteresowany tym, jak Konwertuj plik exe flash do formatu mp4 online za darmo.

Co to jest Flash EXE?

„Flash EXE” to typ pliku używany do Strumieniowe przesyłanie wideo w sieci (przesyłanie strumieniowe) ten Pliki Adobe Flash są zwykle w formacie .SWF, jednak możliwe jest tworzenie filmów Flash z rozszerzeniem .exe poprzez konwersję ich na pliki wykonywalne.

Pliki EXE są traktowane jako osobne pliki. W związku z tym nie wymagają funkcji Flash Player i nie wymagają dodatków. Możliwy konwertować Pliki Flash EXE, jeśli miejscem docelowym jest plik wideo przeznaczony do transmisji przez Internet.

Co to jest plik MP4?

Czy zastanawiałeś się kiedyś? co to jest format wideo mp4? „MP4” pochodzi od „MPEG-4” lub skrótu „Movie Picture Experts Group”. MP4 odnosi się do formatu plików multimedialnych. Jest to również plik kontenera składający się ze ścieżki wideo i ścieżki dźwiękowej przy użyciu różnych koderów.

Pliki MP4 przechowują dane audio i wideo które są zsynchronizowane zgodnie z ich własnymi cechami i formą. Należy zauważyć, że format MP4 jest szeroko stosowany do przesyłania strumieniowego wideo przez Internet. Z tego powodu pliki MP4 są szeroko stosowane przez użytkowników podczas prowadzenia wideokonferencji.

Jak przekonwertować plik Flash EXE na wideo MP4 online za darmo?

Możesz łatwo zmienić format pliku, nawet bez programów ten W tym sensie, jeśli chcesz przekonwertować plik Flash EXE na wideo MP4, musisz użyć narzędzie do eksportu dostępne online za darmo. Aby wykonać ten proces, wykonaj każdy z kroków, które wyjaśnimy poniżej.

Konwertuj plik Flash EXE na SWF

Przede wszystkim musisz użyć narzędzia do konwersji, aby uzyskać plik SWF zgodny z Flash. Ten krok jest konieczny, ponieważ nie ma narzędzia, które mogłoby bezpośrednio przekonwertować wideo EXE na MP4.

Pobierz „Trong EXE do ekstraktora SWF”

Aby przekonwertować Flash EXE na plik SWF, możesz użyj „Trong EXE dla ekstraktora SWF” ten Przejdź na oficjalną stronę internetową, kliknij przycisk „Pobierz” i poczekaj kilka sekund na zakończenie pobierania.

Kliknij pobrany plik wykonywalny i poczekaj na zakończenie procesu instalacji na komputerze.

Konwertuj EXE na SWF

Przejdź do „Trong EXE to SWF Extractor”, kliknij przycisk „Importuj EXE” i znajdź plik Flash EXE. Określ miejsce docelowe pliku SWF otrzymasz wraz z ikoną folderu, którą zobaczysz w górnej części okna. Kliknij „Eksportuj” i poczekaj na proces konwersji. Kiedy to zrobisz, możesz otwórz plik SWF online za darmo ten

Użyj narzędzia „Konwertuj”

Gdy masz już plik SWF, możesz przejść do strona konwersji gdzie można znaleźć darmowy konwerter internetowy. Kliknij przycisk Wybierz pliki pośrodku i wybierz lokalizację pliku SWF.

„Convertio” oferuje trzy opcje witryny: „Dropbox”, „GoogleDrive” i „URL”. Aby uzyskać do niego dostęp, kliknij strzałkę w dół w prawym rogu przycisku „Wybierz pliki”.

Zastosuj ustawienia przed konwersją wideo

Jeśli chcesz, możesz zastosować dostosowania konwersji. Aby to zrobić, kliknij ikonę koła zębatego i zmień ustawienia. Następnie kliknij przycisk „Konwertuj”, aby edytować zmiany.

Pobieranie pliku

Ostatni krok to: pobierz plik MP4 na swój komputer lub jakiekolwiek inne urządzenie, z którego korzystałeś. Możesz zapisać plik MP4 na swoim Dysku Google lub koncie Dropbox.

Dodaj komentarz