Jak za darmo przekonwertować plik Excel do JPG online?

Przekonwertować plik Excel do JPG? Jak to możliwe. Excel, arkusz kalkulacyjny jest znany. αφιν δ ’ zautomatyzuj swoją pracę z liczbami oraz możliwość ich analizy poprzez m.in. tworzenie wykresów czy tabel.

Dlatego Excel daje Ci możliwość dawania wykonywać podstawowe i złożone obliczenia które są zorganizowane na dwa podstawowe sposoby, którymi są kolumny reprezentowane przez literę i wiersze reprezentowane przez komórki składające się na liczby. i każdy będzie miał niepowtarzalny adres.

Ale Excel wykracza daleko poza kalkulacje. Jego pliki są tak elastyczne, że oferują wiele konwersji, które można wykonać zarówno online, jak i za pomocą programów. Zdarza się to bardzo często, na przykład: przekonwertować plik Excel do pdf bez utraty formatu ten

Zrobimy to przekonwertuj plik Excela na kropkowany txtpartie polityczne idealny do niektórych typów wprowadzania danych. albo ty też możesz przekonwertuj arkusz kalkulacyjny Excel na html online ten Z Excelem możliwości jest wiele.

Wciąż jest to możliwe konwertuj wykresy Excel do obrazu TIFF online ten Powód, dla którego konwertowanie Excela na obraz JPG wcale nie jest dziwny. Następnie wyjaśnimy, jak działa ten rodzaj operacji.

Jaki jest cel konwersji Excela na pliki graficzne?

Celem konwersji wykresu lub tabeli programu Excel na obraz jest: uniemożliwić niektórym użytkownikom modyfikowanie tego , ułatwia również umieszczanie tych arkuszy kalkulacyjnych w witrynie bez konieczności instalowania przez kogoś programu Excel.

Format JPEG jest uniwersalny i ma doskonałą kompatybilność z dużymi systemami operacyjnymi, co jest bardzo powszechne w przypadku obrazów fotograficznych i cyfrowych. ale rozszerzenia plików JPEG działają dla rozszerzeń MAC i JPG na komputerze.

Różnice między JPEG a JPG

JPEG to skrót od Joint Photographic Experts Group, który należy do zespołu ekspertów, którzy zaprojektowali kodowanie i kompresję cyfrowych obrazów MAC w systemie operacyjnym iOS. metodologia, która działa również jako format pliku i kompresja obrazu ten

Niedogodności, Rozszerzenie JPG robi to samo co powyżej, ale do archiwizacji obrazów wykorzystywanych na komputerze lub komputerze z systemem Windows, a także do ich kompresji, ten format jest oparty na bitach ponieważ jego rozszerzenie ma tylko trzy znaki.

Jak za darmo przekonwertować plik Excel do JPG online?

Istnieje wiele witryn do konwersji programu Excel do JPG online i za darmo, jako przykład weźmiemy PDFMall Ten konwerter jest bardzo łatwy w użyciu, bez ograniczeń i ograniczeń, bez konieczności rejestracji lub podawania danych osobowych. Kolejną zaletą jest to, że można go używać w dowolnym momencie na swoim urządzeniu.

Procedura działa w adresie URL https://pdfmall.com/es/excel-to-jpg i składają się z następujących etapów:

  1. Wybierz plik, który chcesz przekonwertować, a następnie wybierz format, umieszczając go w odpowiednich polach od „Excela” do „JPG” ? Możesz również wprowadzić adres URL programu Excel do konwersji.
  2. Teraz wybierz funkcję, jeśli potrzebujesz „Użyj tylko tekstu z programu Excel” lub „OCR” (wizualne rozpoznawanie znaków).
  3. Na koniec kliknij „Skonwertuj teraz” ten
  4. Po konwersji możesz go zapisać lub użyć od razu, jeśli chcesz.

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz przekonwertuj plik JPG do programu Excel. Jest to również bardzo proste, używając tego samego poprzedniego konwertera PDFMall na https://pdfmall.com/es/jpg-to-excel, odbywa się to w następujący sposób:

  1. W tym pierwszym kroku musisz wybrać plik JPG, który chcesz przekonwertować. Następnie wybierz format i umieść nazwy w odpowiednich polach. np. z „JPG” do „Excel” lub wprowadź adres URL pliku JPG.
  2. Funkcja rozpoznawania to „Użyj tylko tekstu JPG” lub „Użyj OCR”.
  3. Kliknij „Konwertuj teraz”.
  4. Gdy jest gotowy, możesz go również zapisać lub użyć od razu, jeśli tak właśnie jest.

Podsumowując, możemy wspomnieć o zaletach, jakie te aplikacje mają w twoich witrynach. łatwy i szybki w użyciu, dla błyskawicznie konwertuj różne formaty ten Ponadto możesz zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku, samodzielnie je modyfikując.

Dodaj komentarz