Jak łatwo przekonwertować lub przekonwertować plik ISO na plik EXE

Jeśli masz wątpliwości, jak to zrobić Łatwo przekonwertuj lub przekonwertuj plik ISO na plik EXE , zalecamy uważne przeczytanie poniższego przewodnika. Tutaj odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy pewne niejasności dotyczące plików ISO.

Jak przekonwertować lub łatwo przekonwertować plik ISO do pliku EXE

Wiele osób uważa, że ​​można przekonwertować plik ISO na EXE. Prawda jest taka To nie jest możliwe ten W większości przypadków to zamieszanie powstaje, ponieważ nie wiadomo, czy jest to rzeczywiście plik ISO.

Co to jest plik ISO?

Plik ISO zawiera informacje CD / DVD / Bluray lub dowolna inna dystrybucja CD. Jednak obraz ISO jest czasami określany jako dokładna kopia określonego systemu plików.

W rzeczywistości obie definicje są prawdziwe, ponieważ plik ISO zawiera dokładne informacje o dysku. W takim przypadku ta informacja jest przechowywana w pliku w Papierowy styl z zamkiem błyskawicznym.

Możesz przekonwertować swoje pliki na inne formaty tak po prostu przekonwertuj plik RAR na obraz ISO ten W każdym przypadku konieczne jest użycie programu do tego celu. Z tego powodu zalecamy użycie specjalnego oprogramowania do przeglądania plików zapisanych w ISO.

W większości przypadków do otwierania tego typu plików wymagany jest program. W rezultacie istnieje wiele możliwości, które zależą konkretnie od środowiska, w którym się poruszasz lub się znajdujesz Okna lub jakikolwiek inny system operacyjny.

WinCDEmu

Jest to aplikacja służąca do prawidłowego otwierania plików ISO. Ten proces jest podobny do tego utwórz i umieść obraz ISO za pomocą Daemon Tools ten Dlatego WinCDEmu jest jedną z najbardziej zalecanych opcji dla użytkowników systemu Windows. Ponadto jego waga jest bardzo niska, dzięki czemu można ją bardzo szybko zdobyć.

Narzędzie można pobrać całkowicie bezpłatnie z oficjalnej strony internetowej wincdemu ten Na stronie wystarczy kliknąć przycisk „Darmowe pobieranie” a na następnym ekranie kliknij „POBIERANIE”.

Po powyższym rozpocznie się pobieranie programu. Musisz teraz uruchomić instalator, aby korzystać z aplikacji na swoim komputerze. Aby to zrobić, uruchom instalator, jak zobaczysz, opcje są w języku angielskim, ale nie musisz robić dużych konfiguracji. Wystarczy kliknąć „Zainstaluj”, a proces rozpocznie się automatycznie.

Użyj aplikacji WinCDEmu zamiast łatwej konwersji pliku ISO na plik EXE

Jak wspomniano wcześniej, WinCDEmu to program dla otwórz pliki dysku ISO ten Narzędzie wyróżnia się niską wagą i łatwością obsługi. Jeśli jednak masz wątpliwości, przeczytaj poniższy przewodnik, aby zacząć z niego prawidłowo korzystać:

  1. Przejdź do lokalizacji swojego pliku ISO.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz opcję „Wybierz literę dysku i miejsce docelowe” ten
  3. Pojawi się ekran aplikacji WinCDEmu. Tam musisz wybrać dowolną literę, która utworzy dysk wirtualny. Po wybraniu litery kliknij „OK”.
  4. Po powyższym obraz płyty CD zostanie wstawiony i pojawi się w odbiciu lustrzanym w „Materiale”. Aby uzyskać dostęp do informacji o pliku ISO, wystarczy przejść do tego folderu.

Jak wspomniano wcześniej, plik ISO zawiera dokładne informacje z dysku. Dzięki aplikacji WinCDEmu , Jeśli będzie mógł naśladować wirtualny dysk twardy, za pomocą którego możesz uzyskać dostęp do wszystkich informacji w swoim ISO, tak jak Ty le zobaczymy na oryginalnym dysku. Jeśli nie masz systemu operacyjnego Windows, możesz łatwo umieścić obraz ISO pomóż innym narzędziom, takim jak Daemon Tools lub Alcohol 120%.

Dodaj komentarz