Jak przekonwertować wykresy Excel do pliku TIFF za darmo online?

Korzystanie z pliku TIFF może rozszerzyć możliwości edycji obrazu. Z tego powodu możesz chcieć zapisać wykresy Excela do pliku o tego typu formacie. Zalecamy przeczytanie tego artykułu, aby się dowiedzieć konwertuj wykresy Excel do pliku TIFF za darmo online

Co to jest plik TIFF?

TIFF oznacza „Tagged Image File Format” lub format pliku ze znacznikami. TIFF został założony przez Aldusa w 1987 roku i jest szeroko stosowany w dziedzinie profesjonalnej fotografii. Plik TIFF zawiera znaczniki identyfikujące obraz lub zestaw obrazów.

Le Format graficzny TIFF ułatwia kompresję plików z lub bez utraty jakości za pomocą algorytmu LZW (Lempel-Ziv-Welch) i oferuje znaczną elastyczność. Podobnie, umożliwia przechowywanie skompresowanych obrazów bitmapowych większych niż 4 GB i możliwe jest przechowywanie wielu obrazów w tym samym pliku.

Jaki jest pożytek z pliku TIFF?

Plik TIFF służy do przechowywania grafiki wektorowej i map bitowych. Dodatkowo możesz zapisywać zdjęcia i grafikę. Format TIFF został szeroko zaakceptowany przez użytkowników, ponieważ pozwala na użycie różnych przestrzeni kolorów i obsługuje głębie od od 1 do 24 bitów ten

Plik TIFF określa znaczniki używane do definiowania atrybutów obrazu, takich jak liczba użytych kolorów, jego wymiary, korekcja gamma i typ kompresji.

Jak przekonwertować wykresy Excel do pliku TIFF za darmo online?

Jeśli to prawda, możemy importuj wykresy do komórki w Excelu , ważne jest również, aby wiedzieć, że istnieje wiele alternatyw, aby móc: przekonwertuj te grafiki do pliku TIFF bezpłatnie z internetu. Oto niektóre z najbardziej reprezentatywnych opcji, których możesz użyć, gdy musisz wykonać ten proces.

PDFMall

PDFMall to strona internetowa, która umożliwia konwersję wykresów Excel do plików TIFF całkowicie za darmo i bez ograniczeń. Le przetwornik posiada funkcję rozpoznawania tekstu, a wynik jest optymalny. Nie jest wymagana wstępna rejestracja ani dostawa informacje osobiste ten

Użyj „PDFMall”

Aby korzystać z falownika „PDF Wszystko” , musisz mieć do nich dostęp strona internetowa ten Kliknij przycisk Wybierz plik, aby zlokalizować plik .xls programu Excel. Możesz również dodać adres URL, jeśli obraz znajduje się w witrynie.

Następnie wybierz funkcję rozpoznawania tekstu (tekst OCR lub Excel) i na koniec kliknij przycisk „Konwertuj teraz”.

Inna alternatywa: „Konwersja na Internet”

Jak może być przekonwertuj plik Excel do jpg za darmo w Internecie , strona internetowa Conversion oferuje również konwerter plików z Rozszerzenie .Xls do .tiff ten Ma wersję darmową i płatną lub „Prezent”. Pamiętaj, że darmowa wersja konwertera wyświetla reklamy, obsługuje tylko pięć plików na konwersję i działa dla plików o rozmiarze do 100 MB.

Użyj konwertera online

ja używam „Konwerter online”, przejdź do suri strona konwertera. Kliknij „Wybierz plik”, aby załadować wykres Excela, który powinien znajdować się w pliku z rozszerzeniem .xls lub .xlsx. Witryna oferuje również opcję pobrania pliku Excel z URL lub wybierz plik w chmurze (Dysk Google).

Wprowadź poprawki

Możesz wprowadzić pewne zmiany, takie jak ustaw rozmiar , pokoloruj, zastosuj dodatki i udekoruj. Ten krok jest opcjonalny, ale może być bardzo przydatny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w pliku.

Konwertuj wykresy Excel

Po wykonaniu powyższych kroków naciśnij Przycisk rozpoczęcia konwersji ten Witryna natychmiast podąży za procesem i pokaże postęp, częstotliwość pobierania, całkowity rozmiar pliku i pozostały czas. Z drugiej strony, jeśli chcesz otrzymywać tylko wartości zwrócone z wykresu, możesz wybrać: przekonwertuj excel xls na txt w z programu Microsoft Excel, aby uzyskać nowy format tekstu, który chcesz.

Dodaj komentarz