Jakie są zagrożenia dla zdrowia technologii 5G?

Technologia rozwija się szybko i jesteśmy coraz bardziej zanurzeni w nowych wynalazkach, które chcą nam oferować firmy. Jeden z nich to 5 gr. Czy myślałeś, że te zmiany mogą nie być tak dobre, jak myślałeś, że są? Jest tutaj Zagrożenia dla zdrowia w technologii 5G?

To, co właśnie przeczytałeś, może wydawać się szalone, ale to prawda, że ​​informacje krążą w Internecie. technologia 5G

Timera na badania, więc odważ się wiedzieć, czy przyszłość ma więcej bólu niż chwały, nawet wiedząc o tym podstawowe różnice między 4G a 5G

Dlaczego technologia 5G stanowi zagrożenie dla zdrowia?

Dowiedz się, czy mój telefon komórkowy lub komórkowy to 4G czy 5G To proste, ale wielu nie wie, czy istnieje realne ryzyko.

Pierwszą rzeczą, którą musimy wiedzieć, jest to, że jest to technologia 5G i tak jest proste, jeśli wiesz przynajmniej o telefonach komórkowych. Jest to w zasadzie bezprzewodowa sieć komunikacyjna, która zapewni istniejące 4G.

Dla wielu jest to jeden z największych skoków technologicznych naszych czasów. Innymi słowy, wiesz Co to jest sieć 5G i jak działa, jej cechy, zalety i wady pomoże lepiej zilustrować granice przyszłości.

Ponieważ? Prosta, według jej twórców, technologia 5G wymaga szybszej generacji (podobno zredukowanej ze 100 megabajtów do 1,8 gigabajta), a mniejsze opóźnienia to ogromny skok wydajności, który prawdopodobnie zmieni świat.

Czy w technologii 5G są jakieś zagrożenia dla zdrowia?

Głównym powodem plotek jest to, że korzysta z technologii 5G fale o wyższej częstotliwości niż inne a każda antena, która wysyła do nas sygnał, musi być bliżej człowieka niż jej poprzedniczka. To może być cena, którą musisz zapłacić, aby sobie wyobrazić? co możemy zrobić z technologią internetową 5G.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć spekulacje, te anteny muszą być bardziej na ich korzyść mały zasięg kto sprawił, że więcej niż jeden stracił panowanie nad sobą i logicznie pyta, czy to bezpieczne?

Jednym z nich jest strach przed pójściem do przodu

Aby pozbyć się tego natychmiast i przejść od razu do sedna, zdaniem naukowców i ekspertów (bęben) nie ma zagrożenia dla zdrowia w technologii 5G, 6 lat temu w 2014 roku KTÓRY wyjaśnił, że stwarza to ryzyko równe WIFI. lub sieć radiowa, czyli brak.

Weryfikuje to wiele organizacji, m.in. FDA w USA, który powiedział, że nie ma wpływu na technologię, z aktualnymi danymi i badaniami dotyczącymi technologii 5G.

Dla jeszcze większego bezpieczeństwa, Ofcom (Brytyjski Urząd Regulacyjny), przeprowadził bardzo obszerne badanie mierzące do 10 miast, w których wykorzystanie tej technologii byłoby wyższe i dochodzę do wniosku, że poziomy te wynoszą 1,5% w oparciu o międzynarodowe przepisy stworzone przez Międzynarodową Komisję Ochrony przed promieniowaniem jonizującym.

Ta sama organizacja (ICNIRP) miała własną ZADANIA i doszli do wniosku, że technologia 5G nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, zrewidowali również swoje wytyczne, aby dostosować je do tego roku (poprzednie z 1998 r.), a wszystko po to, aby zapewnić zdrowie publiczne.

Wytyczne zostały opracowane na podstawie wszystkich aktualnych i istotnych informacji naukowych oraz konsultacji społecznych. Z tego powodu wiadomo, że skutki jakie mogą wywołać zgłosić się do Pola elektromagnetyczne od 100 KHZ do 300 GHz wynoszą zero. Ten zakres obejmuje oczywiście fale 5G.

Podsumowując, musimy przestać bać się przyszłości i iść naprzód z ufnością, bez wymówek i z obietnicą, że wszystko pójdzie dobrze.

Dodaj komentarz