Jak przekonwertować PDF do edytowalnego DWG online?

W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, jak je przekonwertować PDF en Plik DWG edytowalne w Internecie. Zacznijmy od cech tych dwóch plików. Następnie pokażemy, które witryny możesz odwiedzić, aby je przekonwertować.

Co to są pliki PDF i DWG i do czego służą?

PDF to format składający się z obrazów wektorowych , mapy bitowe i teksty. Znaczenie akronimu w języku angielskim to „Portable Document Format”, co w tłumaczeniu oznacza „Portable Document Format”.

Jest szeroko stosowany w firmach, instytucjach i szerokiej publiczności, ponieważ podgląd cyfrowy jest utrzymywany podczas drukowania. Jego główne cechy to:

 • Jest wieloplatformowy. Oznacza to, że oryginalny dokument zachowuje swój wygląd i strukturę, niezależnie od używanego systemu operacyjnego komputera lub telefonu komórkowego.
 • Może być szyfrowany dla większego bezpieczeństwa.
 • To nic nie kosztuje i my też możemy wyślij dokumenty PDF do naszych kontaktów przez e-mail, WhatsApp lub Telegram.
 • W razie potrzeby jest używany jako dokument prawny, ponieważ można go podpisać cyfrowo i uniemożliwić jego edycję.
 • Dokument może zawierać kombinację tekstu, wideo, audio, linków itp.
 • RÓŻNE RODZAJE Pliki PDF to może został stworzony : Tylko pliki graficzne, dokumenty nieoznakowane, oznakowane formularze i elektronika.

Pliki zawierające tylko obrazy to tylko zdjęcia. Oni są przydatne, gdy dokument musi być wierny oryginałowi, np. na przykład zamiast faktury.

W przypadku dokumentów nieoznaczonych są to te, które nie wymagają hasła do przyszłych wyszukiwań w sieci. Natomiast dokumenty z tagami to takie, które można łatwo znaleźć w Internecie.

Formularze elektroniczne to dokumenty PDF edytowalny, gdzie możesz zapisać dane wprowadzone bezpośrednio z klawiatury lub skopiowane z innych plików. Mogą być chronione hasłem, a także umieszczane w Internecie.

Teraz porozmawiajmy o pliki DWG , reprezentują pliki de Baza danych Rysunki AutoCAD. Są szeroko stosowane przez architektów, projektantów i inżynierów ze względu na możliwość przechowywania obrazów 2D i 3D tworzonych w wyżej wymienionym programie lub innym podobnym programie.

Dość powszechnym problemem jest to, że pliki DWG nie zawsze mogą się otwierać z powodu problemów ze zgodnością plików, ale istnieje kilka narzędzi, które mogą pomóc w osiągnięciu celu. Programy, których można używać do otwierania plików DWG, obejmują:

 • AutoCAD
 • Przeglądarka Autodesk
 • DWG trueView
 • Adobe Illustrator
 • Wizja pracy
 • Przegląd projektu
 • Ashampoo Photo Commander

Wszystkie te programy są bezpłatne i zapewniają wyświetlanie potrzebnych plików DWG. Tutaj Ci pokażemy jak możesz nawrócić? pierwszy plik, o którym mówiliśmy, PDF, w edytowalnym pliku DWG online.

Jak przekonwertować PDF do edytowalnego DWG online?

W sieci znajdziesz różne strony internetowe lub strony dla konwertować Pliki PDF do edytowalnych plików DWG. Przedstawimy Ci kilka sugestii krok po kroku, które ułatwią ten proces.

 • ABViewer Enterprise Konwerter plików PDF na DWG na komputer PC. Aby korzystać z tej strony i konwertuj pliki PDF na online wystarczy zalogować się do portalu i skorzystać z darmowego serwisu internetowego. Zauważysz wyskakujące okienko z następującym komunikatem: „ Przeciągnij plik PDF (do 3 MB) » ten Jest to jeden ze sposobów przesyłania dokumentu, ale zobaczysz również przycisk „Dodaj plik”, jeśli chcesz przesłać go w inny sposób.
 • Onlineconvertfree.com ten Bez rejestracji , można przekonwertować plik PDF na edytowalny plik DWG lub ponad 250 dostępnych formatów. Jest to bezpieczny zasób z zaawansowanym szyfrowaniem SSL, który obiecuje Sprężarka teraz plik PDF i przekonwertuj go na DWG po 24 godzinach.
 • Anyconv.com. Dzięki tej stronie będziesz mógł przekonwertować swój dokument w zaledwie trzech krokach. Pierwsza kopia zapasowa pliku: Kliknij „Wybierz plik”, aby załadować go z komputera. Drugim krokiem jest relokacja dokument ty PDF do DWG : Kliknij ” Konwertować” ten Trzecim krokiem jest pobranie go. Na tej stronie możesz również konwertować inne pliki do formatu DWG, takie jak DWF, DXF, JPG i SVG.

Na koniec sugerujemy przeczytanie tego innego powiązanego artykułu, w którym pokażemy, jak to zrobić Konwertuj plik EDRW na plik DWG za darmo W ciągu kilku minut.

Dodaj komentarz