Jak włączyć ciemny tryb Twittera na Androidzie na stałe lub tylko w nocy?

Tryb ciemny jest już powszechny na większości platform społecznościowych, z których korzystamy na co dzień. Na przykład możesz łatwo włączyć go na Instagramie dla Androida, jeśli chcesz zmniejszyć kolory interfejsu, aby nie przeszkadzał Ci w miejscach o słabym oświetleniu. Podobnie jak na Instagramie, Twitter ma również ciemną funkcję, którą możesz włączyć. w sekundy

W tym artykule rozszerzamy nasze samouczki na Twitterze, wyjaśniając, jak włączyć ciemny motyw Twittera, znany również jako tryb ciemny lub tryb nocny. Możesz to zrobić w ten sposób na stałe lub tylko wtedy, gdy jest ciemno Możesz także wybierać między dwoma różnymi ciemnymi motywami. Oto wszystkie informacje potrzebne do korzystania z tej funkcji.

Polecamy: 17 aplikacji na telefony z systemem Android z trybem ciemnym

Tryb ciemny Twittera dla Androida: możesz go włączyć

Twitter wprowadził w 2019 roku długo oczekiwany Dark Mode, dostępny zarówno w aplikacjach mobilnych na Androida i iOS, jak i w wersji webowej. Jest to przydatna funkcja, która jest łatwa w użyciu różne opcje po aktywacjiten

Z jednej strony kolory interfejsu można redukować na stałe lub tylko automatycznie o zachodzie słońca. Możesz jednak wybrać między motyw ciemnej nocy światław którym biel zmienia się na ciemnoniebieski, lub ciemna nocgdzie biały interfejs zmienia kolor na czarny. Krótko mówiąc, masz do wyboru dwa różne odcienie.

Następnie wyjaśniamy krok po kroku Jak włączyć ciemny motyw Twittera na swoim Androidzie?ten

1st Otwórz aplikację Twitter.

2. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu lub przeciągnij od skrajnego lewego do prawego ekranu, aby otwarte menu boczneten

3-ci- W tym menu, które się pojawi, musisz Kliknij przycisk żarówki w lewym dolnym rogu aby wyświetlić nowe menu opcji o nazwie Tryb ciemny.

4o- W menu wybierz opcje, za pomocą których chcesz aktywować tryb ciemnyPamiętaj, że możesz to robić cały czas (On) lub dopiero po zmroku (Automatyczny zmierzch). Możesz jednak wybrać interfejs ciemnoniebieski (jasna noc) lub czarny (ciemna noc).

5th Po dostosowaniu parametrów zgodnie z własnymi preferencjami nie przeciągnij menu w dół, aby zniknęłoTwoje zmiany są zapisywane automatycznie. W ostatniej migawce poniższego obrazu możesz zobaczyć, jak wygląda tryb ciemnej nocy Twittera na Androida.

Tak łatwo i szybko można włączyć ciemną funkcję w aplikacji Twitter na telefonie lub tablecie z Androidem, co jest świetną funkcją dla Ciesz się swoją siecią społecznościową jeszcze bardziej, gdy jesteś w słabym oświetleniuten

Zanim skończymy, przypominamy Twitter zawiera inne ciekawe funkcje w ostatnich miesiącach, na przykład możliwość ukrywania odpowiedzi na Twoje posty, aby inni użytkownicy nie mogli zobaczyć wybranych wiadomości.

Możesz być tym zainteresowany: Jak krok po kroku włączyć ciemną funkcję WhatsApp na Androidzie?

Dodaj komentarz