Jak włączyć tryb ciemny na dowolnym telefonie z Androidem?

Wtedy widzimy jak włączyć tryb ciemny na dowolnym telefonie z Androidem? szybko i łatwo, aby oszczędzać energię baterii i nie męczyć zbytnio oczu.

To, że urządzenia mobilne mają problemy z baterią, nie jest niczym nowym. W każdej nowej generacji znajdujemy mocniejsze telefony komórkowe, z lepszym sprzętem, dużymi ekranami itp.

To oczywiście ma też dość istotny wpływ na zużywaną energię oszczędzaj baterię ; Jedną z rzeczy, które możemy zrobić, jest użyj ciemnych kolorów na naszym telefonie komórkowym.

Im ciemniejsze i jaśniejsze jest Twoje urządzenie, tym dłużej działa bateria. Pamiętaj, że ekran jest oczywiście jedną z rzeczy, które zużywają najwięcej energii, a im niższa jasność, tym mniej zużywa, a różnica może być dość duża.

Z tego powodu dzisiaj zobaczymy, jak skonfigurować tryb ciemny na dowolnym urządzeniu z android ten Niezależnie od posiadanej wersji systemu operacyjnego Google. Należy jednak pamiętać, że w zależności od wersji tryb ciemny może się różnić.

Jak włączyć tryb ciemny na Androidzie

Nie ma nieodłącznego wyboru dla skonfiguruj tryb ciemny na Androidzie ten To, co zrobimy, to skorzystanie z aplikacji startowych, takich jak m.in. Wyrzutnia Nova, który jest lekki i łatwy w użyciu.

Po zainstalowaniu Nova Launchera zmienia się cały interfejs Androida. Ale nie tylko interfejs, ale sam starter ma kilka opcji, które możesz skonfigurować, aby dostosować telefon do swoich potrzeb.

Jedną z tych opcji jest „ operacja nocna „Które można aktywować w dowolnym momencie. Po prostu musisz być bardziej wybredny, jeśli chodzi o pomoc, jaką udzielasz innym ludziom. Przez cały czas na urządzeniu mobilnym będziesz mieć ciemny temat.

Inną rzeczą, którą sugerujemy, jest używaj ciemnego tła w Androidzie i aplikacjach ten Ustaw ciemną tapetę i m.in. Co musisz zrobić; mieć inne ciemne tło, wykorzystując fakt, że jest to jedna z niewielu rzeczy, które możemy zmienić w aplikacji.

Jak włączyć tryb ciemny w Android Pie

Trzeba pamiętać, że nie wszyscy producenci decydują się na dodanie tryb ciemny na ich poziomach personalizacji. Jest zwykle dostępny na czystych urządzeniach z Androidem. Jeśli nie możesz go znaleźć, zalecamy skorzystanie z poprzedniej metody.

Aby skonfigurować tryb ciemny w Android Pie, musimy iść Ustawienia> Wyświetlacz> Zaawansowane> Motyw urządzenia ten Jeśli nie możesz go znaleźć tutaj, możesz go znaleźć na Ustawienia> Wyświetlacz> Ciemny motyw ten Stąd będziemy mogli w łatwy sposób skonfigurować ciemną pracę naszego urządzenia.

Problem w tym, że cały system nie „ciemnieje”, niektóre detale, takie jak alerty, nadal będą jaskrawo pokolorowane. Szczerze mówiąc, niezależnie od posiadanej wersji Androida, zalecamy użycie Nova Launchera lub dowolnego programu uruchamiającego Androida spośród setek dostępnych w celu dostosowania urządzenia.

Jak widać w kilka minut, możesz Aktywuj le tryb ciemny lub nocny na urządzeniu mobilnym bez problemu, niezależnie od używanej wersji Androida.

W wielu przypadkach zaleca się: używaj lekkich, niestandardowych wyrzutni ponieważ jeśli Twoim pomysłem jest oszczędzanie energii z baterii, wymagają mniej zasobów do działania, nie tylko zrobią to sprawniej, ale także będą zużywać mniej baterii.

Wiesz już, jak włączyć tryb nocny na Androidzie za pomocą tych dwóch łatwych metod. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to cieszyć się dodatkowymi godzinami pracy na baterii i urządzeniem z Androidem.

Dodaj komentarz