Jak ustawić Instagram w trybie ciemnym

Poradnik, jak włączyć ciemną funkcję Instagram na iOS i Android

Stopniowo integrowane są najpopularniejsze aplikacje tryb ciemny w ich wkładzie mniej oświetlony aspekt mający chronić nasze oczy w niesprzyjających warunkach oświetleniowych, zmień wszystkie białe elementy na ekranie na czarne . I po nadejście trybu ciemnego dla Jakie są twoje wiadomości teraz czas odejść Instagram ten popularna aplikacja do dzielenia się historiami i zdjęcia. Więc z iOS 13 eti Androida 10 już z natury wbudowali tak zwaną funkcję ciemną w Android 9Tylko niektóre kompatybilne terminale na to pozwalają. Dlatego oferujemy Ci poniżej Szkoła trenerska kompletny włącz tryb ciemny lub nocny na Instagramie dla mniej mobilny iOS i Android .

Jak włączyć ciemną funkcję Instagram na iOS

Aby włączyć tryb ciemny Instagram na iOS, po prostu przejdź do Ustawienia mobilny system operacyjny i dostęp dostępowy Sekcja ekranu i jasności . Oczywiście, iOS 13 musi być zainstalowane aby aktywować tryb ciemny lub nocny tylko z opcji na ekranie. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Uzyskaj dostęp do parametrów terminala
  2. Kliknij Ekran i jasność
  3. Wybierz tryb ciemny w sekcji Wygląd

Jak ustawić Instagram w trybie ciemnym

Na tym samym ekranie możemy dostosuj jasność ekranu a nawet aktywować praca automatyczna dzięki czemu system zmienia jasność ekranu w zależności od warunków oświetleniowych otoczenia, bardzo ciekawa opcja ochrony naszych oczu i oszczędzania baterii w zależności od okazji.

Jak ustawić Instagram w trybie ciemnym

Jak włączyć ciemną funkcję Instagram na Androidzie?

Aby włączyć ciemną funkcję Instagram na Androidzie, przejdź do Ustawienia mobilny system operacyjny i dostęp do działu ekran . Oczywiście musimy Androida 10 zainstalowany chociaż niektóre wersje tego Android 9 Oferują również opcję aktywacji trybu ciemnego lub nocnego z samych opcji na ekranie. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Uzyskaj dostęp do parametrów terminala
  2. Kliknij wpis na ekranie
  3. Kliknij Tryb ciemny na liście wejść ekranowych

Jak ustawić Instagram w trybie ciemnym

Od tego momentu Tryb Androida on ja ja oraz Aplikacje ty terminal przyjmie wygląd trybu ciemnego lub nocnego, zastępując jasne białe kolory ciemnymi odcieniami o znacznie mniejszej jasności ekranu, idealne do niekorzystne warunki oświetleniowe otoczenia lub w nocy.

Więcej wskazówek dla Instagrama:

Dodaj komentarz