Komentarz AKTYWACJA DZIAŁANIA CIEMNEGO W POWIĘKSZONYM

Zoom, aplikacja do grupowych rozmów wideow końcu ma tryb ciemny dla Androida i wyjaśnimy, jak to włączyć. Platforma dodaje ten nowy motyw zaraz po ostatniej wprowadzonej aktualizacji filtry, redukcja szumów i więcej nowościi wyświetlić własny ekran rozmowy wideo.

Znana aplikacja miała już ciemną funkcję w jego komputerowa wersjaale jak dotąd ten problem nie dotarł do Androida. Dzięki najnowszej aktualizacji Zoom dla systemu operacyjnego Google w końcu odniosłeś sukces tryb ciemny życzenie i nowe funkcjejak wskazano z AndroidPolicjaten

Zoom jest teraz w trybie ciemnym.

To może Cię zainteresować Skrupulatny! Problem z powiększeniem pozwala każdemu uczestniczyć w prywatnych rozmowach wideo.

Jak włączyć tryb ciemnego powiększenia?

To jest ciemny tryb powiększenia.

Wystarczy wykonać kilka małych kroków, aby włączyć tryb ciemny w Zoom. Pierwszy to metr oraz zaktualizować aplikację do wersji 5.2.42588.0803Dość w tym momencie włącz ciemny motyw na swoim telefonie z Androidem w ustawieniach urządzenia, wówczas Zoom automatycznie przełączy się na nową, ciemniejszą wersję.

Ale to nie wszystko, ponieważ ta aktualizacja obejmuje również szereg usprawnieńtakie jak nowe odpowiedzi, ulepszony interfejs czatu, dostosowanie proporcji i wiele innych zmian.

Zdecydowana większość tych funkcji to orientacja biznesowaale tryb ciemny przyniesie korzyści wszystkim użytkownikom, pozwalając im odpocząć.

Dodaj komentarz