Jak włączyć ciemny Twitter na Androidzie, iPhonie lub PC? Przewodnik krok po kroku

Świergot jest obecnie jednym z najczęściej używane obecnie sieci społecznościowe, szczególnie od gwiazdy, politycy, dziennikarze, łącznie z. Z biegiem lat ta sieć społecznościowa stała się platforma informacyjna, sposób na przesłanie wszelkiego rodzaju informacji, które będą dostępne dla milionów użytkowników w ciągu sekundy.

Wszystko to skłoniło wielu jej członków do spędzenia wielu godzin na samodzielnym korzystaniu z tej aplikacji. Smartfon, lub na nich komputer. W taki sposób, że twórcy aplikacja chciała go zaktualizować aby móc oferować lepszą obsługę swoim użytkownikom, dlatego podjęto decyzję o włączeniu tryb ciemny w ich systemie , co sprawi, że będziesz miał? całkowicie czarny, co nadaje mu bardzo elegancki wygląd . Ponadto pomoże Twoim użytkownikom zmniejszyć zmęczenie oczu zwłaszcza, gdy poświęca się aplikacji wiele godzin.

Dlatego jeśli jesteś użytkownikiem tej aplikacji i spędzasz w niej zwykle kilka godzin dziennie, nadal nie wiesz, jak to zrobić aktywacja trybu ciemnego, tutaj powiemy Ci krok po kroku, jak wykonać ten proces, dzięki któremu możesz zmniejszyć zmęczenie. wizualnie i ciesz się inną i bardziej estetyczną platformą.

Kroki, aby aktywować i ustawić tryb ciemny w sieci społecznościowej Twitter

Ta opcja może być włączona dla Komputery i urządzenia z systemem Android i iOS bardzo szybko i łatwo. Tryb nocny, jak się go również nazywa, stał się bardzo popularny, zwłaszcza dla urządzenia z systemem operacyjnym Android, gdzie większość jego aplikacji ma już tę opcję.

Ponadto funkcja ta przeznaczona jest dla: zmniejszenie zagrożenia wzrokowego dla ludzi i o pomoc zwiększyć żywotność baterii . Dlatego nowy sprzęt Ekran OLED poniżej android zaleca się użyj tego narzędzia, ponieważ pokaz nie ma ciemnych tonów część jasnych tonów ważniejsze będzie oszczędzanie baterii .

Na wypadek, gdyby urządzenia z systemem iOS, nie potrzebują tego, bo to jest ich ekrany są LCD . Jednakże jabłko Chciał wszystko zmienić, więc włączył tę funkcję, aby odświeżyć wzrok swoich użytkowników, zwłaszcza podczas korzystania ze smartfona w nocy, kiedy kolory na ekranie stają się jaśniejsze.

Więc wyjaśnimy ci tutaj jak włączyć tę funkcję na PC, Androidzie i iOS , wykonaj następujące kroki:

Na komputerze

W przypadku komputerów włączenie tej funkcji jest bardzo szybkie i łatwe, wystarczy to zrobić wykonaj te dwa kroki, aby zacząć cieszyć się całkowicie ciemnym interfejsem.

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto i kliknij swoje zdjęcie profilowe.
 • Tam zobaczysz rozwijane menu, w którym musisz wybrać opcję „Tryb nocny”.

 • Po zakończeniu proces jest zakończony i możesz zacząć cieszyć się nowym interfejsem w sieci społecznościowej.

Dla Android

Na wypadek, gdyby urządzenia mobilne z systemem Android, Bardzo łatwo jest również włączyć tę funkcję, która pozwoli użytkownikom cieszyć się znacznie bardziej elegancki i zdrowy interfejs.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to: Zaloguj się do Twittera i kliknij kartę menu.
 • Sekcja pojawia się na dole wyświetlanego menu „Tryb nocny” którą wybieramy. Możesz to włączyć ręcznie lub automatycznie .

Dla iPhone’a/iOS

Na wypadek, gdyby urządzenia z systemem iOS, ta funkcja została dodana, ale nie z czarny kolor jeśli nie został utworzony za pomocą ciemnoniebieski kolor. Dlatego oszczędzanie baterii nie będzie bardzo skuteczne, jeśli jej nie użyjesz iPhone X. W przeciwnym razie nie zostanie zrobione pomoże tylko zmniejszyć zmęczenie oczu podczas korzystania z tej aplikacji na smartfonie.

Aby włączyć to narzędzie, wykonaj następujące kroki:

 • Na początku, dostęp do aplikacji Twitter, klikamy tam naszego użytkownika, aby wprowadzić opcje konfiguracyjne.
 • Tam wybieramy opcję „Ustawienia i prywatność”
 • W tej sekcji wybieramy „Ekran i dźwięk”
 • Menu taneczne „Ekran i dźwięk” , wybór wyświetlany jest „Tryb nocny”, kliknij go, aby aktywować przełącznik. Jeśli nie chcesz dalej korzystać z tego narzędzia, po prostu ponownie przestaw przełącznik.

Jak aktywować nową super mroczną funkcję Twittera?

Świergot stał się jednym z pierwszych portali społecznościowych, który dołączył szał w trybie ciemnym dla platformy cyfrowe . Ale w przypadku tej firmy tak się nie stało, więc rozpoczęli swoją premierę do aktywacji tryb super ciemny nowa wersja dostępna dla Urządzenia z systemem iOS a kto da? platforma wygląda na całkowicie czarną.

„AKTUALIZACJA” Chcesz włączyć „Tryb nocny” na Twitterze i nie wiesz, jak to zrobić? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić krok po kroku dzięki tej ŁATWEJ i SZYBKIEJ EDUKACJI ✅ „

Ogólnie klasyczny tryb ciemny, i kto jest z nami przez chwilę, co robi? jest zmiana koloru tła na ciemnoniebieski , oferując znacznie ciemniejszy ekran dla większego bezpieczeństwa wizualnego dla użytkowników. użytkowników. Jednak ta nowa premiera na platformie Świergot zmienia tło aplikacji na kolor całkowicie czarny, być znacznie bardziej produktywnym, kiedy tego chcesz Unikaj zmęczenia oczu lub chcesz oszczędzać baterię telefonu komórkowego.

Zauważ, że tryb ciemny Poprzedni nadal pojawia się w opcjach, zmiana jest właśnie teraz Świergot daje możliwość zwiększenia tej funkcji poprzez umieszczenie jej całkowicie czarny . Celem tego typu narzędzia jest: zapobiegać podrażnieniom i zmęczeniu oczu podczas korzystania z urządzenia w nocy. ponieważ natężenie światła poważnie wpływa na widzenie człowieka. Ponadto oferuje również możliwość zaoszczędzenia znacznie większej ilości baterii, zwłaszcza jeśli urządzenie z panelem OLED Jest używany .

Aby włączyć tę nową super ciemną funkcję na swoim koncie na Twitterze, możesz wykonać następujące czynności:

 • Wystarczy się zalogować le menu aplikację na swoim urządzeniu.
 • Następnie kliknij opcję „Ekran i dźwięk”.
 • Zobaczysz teraz opcję „Tryb nocny” które musisz aktywować.
 • Po aktywacji tło aplikacji zmieni kolor na ciemnoniebieski, ale po dotknięciu opcji „ Tryb super ciemny” my „Wyłączyć światła”, zauważysz, że ekran telefonu zmienia się z ciemnoniebieskiego na całkowicie czarny.

Zauważ, że do tej pory to tryb super ciemny jest włączone tylko dla urządzeń z System operacyjny iOS. Ta opcja nadal nie jest wyświetlana w tej chwili Aplikacja Twitter na Androida .

Jeśli chcesz dezaktywator ta nowa funkcja, po prostu wykonaj te same kroki aktywacja ale tym razem w środku dezaktywacja każde pudełko.

Jak wygląda ciemny tryb Twittera na Macu, Windowsie, Androidzie lub iOS?

Kiedy ty włącz opcję trybu ciemnego na różnych platformachformularze czy to na komputery, czy na urządzenia mobilne, możesz zacznij cieszyć się znacznie bardziej eleganckim i atrakcyjnym interfejsem .

Dzięki tej opcji platforma zaczyna używać kolorów, takich jak głęboki błękit w ikonach, a także w całym otoczeniu, co zapewnia użytkownikom lepszy wygląd.

Tutaj seria zdjęć pokazujących, jak tryb ciemny jest odzwierciedlony na każdej z platform, na których można korzystać z Twittera:

Ciemna operacja na komputerze

Ciemna operacja na telefonie komórkowym

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz