Jak włączyć tryb ciemny na Instagramie?

Włącz tryb ciemny to dziś jeden z głównych trendów. Cóż, oprócz oszczędzania baterii telefonu komórkowego, pomaga również zapobiegać oświetlaniu ekranu zmęczeniem oczu. ten Dlatego aplikacje takie jak Instagram wdrożyły tę opcję, aby umożliwić swoim użytkownikom korzystanie z tej funkcji podczas przeglądania aplikacji. Jednak większość użytkowników nie wie, jak to zrobić na swoim telefonie komórkowym.

Aby Włącz tryb ciemny na Instagramie Można to zrobić zarówno z opcji aplikacji, jak i poprzez aplikację zewnętrzną (dla urządzeń Android z systemem operacyjnym 8.0 lub nowszym). Podczas gdy te 9 lub 10 maja włącz tę funkcję z menu ustawień a także użytkownicy iOS 13.0. Coś, co jest bardzo łatwe do zrobienia w zaledwie kilku krokach. Dowiedz się, jak to zrobić poniżej.

Z ustawień Instagram

Szopa włącz ciemną funkcję Instagram z menu ustawień aplikacji , musisz zalogować się na swoje konto i wykonać następujące czynności:

  1. Kliknij zdjęcie profilowe (w prawym dolnym rogu).
  2. Kliknij ikona z trzema poziomymi paskami znajduje się w prawym górnym rogu, aby wyświetlić menu boczne.
  3. Wybierz „ Parametry ”.
  4. Kliknij nagłówektemat ”.
  5. Wybierz ” ciemność ”.

W ten sposób będziesz mógł włącz tryb ciemny w aplikacji Instagram ten Należy zauważyć, że jest to coś, co można odwrócić w dowolnym momencie, wykonując tę ​​samą procedurę, ale wybierając „Jasny” zamiast „Ciemny”.

Z Androida

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów Użytkownicy Androida 8.0 lub niższego musi korzystać z aplikacji zewnętrznej, takiej jak m.in.Tryb nocny Nougat 7.0 aby włączyć tę opcję w telefonie komórkowym. Należy jednak zauważyć, że spowoduje to, że cały interfejs telefonu będzie wyglądał na ciemny. Ponieważ nie ma niezawodnej aplikacji, która nadaje motyw tylko aplikacji Instagram.

Ze swojej strony ci, którzy mają przy sobie smartfon system operacyjny 9.0 , możesz włączyć tryb ciemny w ustawieniach telefonu komórkowego. Jednak, podobnie jak w przypadku poprzedniej alternatywy, spowoduje to, że cały interfejs telefonu będzie wyglądał na ciemny. W tym celu muszą przejść do menu Ustawienia> Wyświetlacz> Tryb nocny> Aktywuj teraz ten

Jednak urządzenia z Androidem 10.0 wymagają dostępu do Ustawienia> Wyświetlacz> Ciemny motyw i włącz jasny ekran. W ten sposób będziesz mógł aktywować nocną skórkę w swoim telefonie i cieszyć się Instagram w trybie ciemnym ten

Z iOS

Należy wspomnieć, że System operacyjny IOS 13.0 ma aplikacje, które już zawierają tryb ciemny. Umożliwi to śledzenie ich w nocy, zwłaszcza na Instagramie. Jeśli jednak chcesz, możesz włączyć Night Skin na telefonie komórkowym z ustawień iPhone’a, iPoda lub iPada Touch. Aby to zrobić, musisz przejść do Ustawienia> Wyświetlacz i jasność i wybrałem ” ciemność „W dostępnych opcjach.

W ten sam sposób możesz go aktywować, wyświetlając centrum sterowania, naciśnij w końcu w przycisk ” świecić „Następnie wciśnij” tak „Kiedy cię prosi” Tryb ciemny ”. To tak proste, jak śledzenie Instagrama i dowolnej aplikacji w nocy.

Podsumowując, moyen le prostsze i le Szybciej włącz ciemną funkcję Instagram bez wpływu na interfejs innych aplikacji, jest to z menu ustawień samej aplikacji. Aby to zrobić, musisz jednak mieć najnowszą aktualizację aplikacji. W przeciwnym razie możesz nie widzieć opcji w menu ustawień aplikacji.

Dodaj komentarz