Zainstaluj wszystkie swoje ulubione aplikacje w tym samym czasie, co Ninite

Prawda jest taka, że ​​jest to projekt, który, choć absolutnie konieczny, przez większość czasu jest nieco nużący. Dzieje się tak głównie dlatego, że musimy ZADANIA nudy Do programy, które chcemy pobrać „walczyć” z odpowiednimi instalatorami itp. Poza tym spotykamy się również ze zwykłymi problemami z bezpieczeństwem, ponieważ jeśli zrobimy zły krok, możemy skończyć z pełnym komputerem złośliwy Przesłane przez niewiarygodne strony wszystko nie zdając sobie z tego sprawy.

Cóż, aby uniknąć wszystkich możliwych niedogodności, z którymi się borykamy: serwis internetowy interesujący o których będziemy rozmawiać w tych wierszach i które z pewnością uratują cię bardziej niż ból głowy. To Ninite, platforma, która wspiera nas od kilku lat, ale która jest stale aktualizowana. W rzeczywistości mówimy o tylko instalator dzięki czemu możemy instalować i aktualizować główne aplikacje najczęściej używane w systemach Okna pewnego razu. Na liście dostarczonej przez serwis mamy ok 100 narzędzi w pełni aktualizowana przez samą platformę przez cały czas.

Automatyczna instalacja z Ninite

Aby wykonać to zadanie, musimy najpierw wejść na oficjalną stronę Ninite , gdzie po raz pierwszy znajdujemy narzędzia, które nam udostępnia, a które niedawno otrzymał od nowe aktualizacje ten Z drugiej strony na dole interfejsu widzimy ich listę programy które są rejestrowane według rodzaju: bezpieczeństwo , nawigatorzy MULTIMEDIA automatyki biurowej , narzędzia itp. Przy każdym z nich znajduje się pole, które sprawdzimy, czy chcemy podłączyć to narzędzie do „uniwersalnego instalatora”, który zamierzamy stworzyć.

Kiedy już dokonasz wyboru, wtedy Jeśli dokładnie Kliknij na guzikiZdobądź swoją Ninite „Aby stworzyć nowy instalator i to wszystko. Wśród najważniejszych cech, które należy wziąć pod uwagę, zwróć uwagę, że cały proces odbywa się w środku tyłplan z pominięciem Sieć zadaje nam niepotrzebne pytania, każdy program jest zainstalowany w najnowszej wersji iw odpowiednim folderze systemowym słupy ten kończy że nie wybraliśmy nie są dodawane ten W rzeczywistości, aby zaoszczędzić czas i jeszcze bardziej zautomatyzować proces, sieć wykrywa bity, język lub domyślne foldery instalacyjne systemu Windows.

Kolejną kwestią, o której należy pamiętać, która przemawia na korzyść tej usługi, jest to, że jeśli nie usuniemy stworzonego przez nas instalatora, to z czasem się to skończy i zrobimy to za każdym razem. powtórzmy , uruchomią się wszystkie aplikacje, które w nim umieścimy dzień automatycznie ten

Czy warto używać Ninite do instalowania narzędzi z jednym plikiem wykonywalnym?

Dodaj komentarz