Jak aktywować czarną funkcję w tiktok?

Le tryb ciemny to funkcja, która pozostanie. Daje ciemniejszy kolor jego grup roboczych i faktycznie mu się to udaje znacznie zmniejszyć zużycie energii z telefonu komórkowego.

Widzieliśmy już tę funkcję w sieciach i platformach takich jak WhatsApp, Instagram, Twitter, Google Chrome, a teraz możemy ją zobaczyć w TIK Tok, chińskiej aplikacji dla udostępnij filmy wkrótce uznana za jedną z najpopularniejszych od tamtego czasu wprowadzenie na rynek w 2016 r.ten

Bycie drogą pobieraj i oglądaj filmy, Zdecydowana większość użytkowników ciężko pracuje, aby dostarczać wysokiej jakości treści pełne żywych i żywych kolorów, a jeśli dodamy domyślnie kolor zapewniany przez aplikację, byłby to ból głowy. idź tak często, zwłaszcza w nocy.

Według twórców TIK Tok, ” Tryb ciemny »Będzie dostępny wkrótce na Android i iOSChociaż niektórzy użytkownicy brali udział w teście, aby zaobserwować, jak to działa, zwłaszcza ci z iPhoneten

Nie oznacza to wyraźnie, że tak się nie stanie w przypadku Androida, ale że działają tak, jak działają włożyłem oraz dzień biegać wszystkie urządzenia mobilne ogólnie.

Dlatego tym razem pokażemy Ci jak włączyć tryb ciemny w TikTokObie Xiaomi, Samsung i każdy telefon komórkowy, nie zapominając o tym mniej użytkownicy iPhone odniesie największe korzyści z jego aktywacji.

Więc możesz ustawić TikTok w trybie ciemnym

Jak powiedzieliśmy wcześniej TIK Tok nadal działa w środku tryb ciemnyJednak niektórzy użytkownicy byli częścią testu i byli w stanie włączyć tę funkcję. Jeśli masz iPhonespróbuj wykonać następujące czynności:

  • Zaktualizuj wersję swojego iPhone’a (iOS 13 lub nowszy).
  • Połączyć się z TIK Tokten
  • Kliknij ikonę „I” który pojawia się w prawym dolnym rogu i ma do niego dostęp profil użytkownikaten
  • Zobaczysz trzy pionowe punkty pasujące do menu ustawienia i prywatnośćDotknij go i znajdź sekcję „Ogólny”ten
  • Wybierz opcję „Tryb ciemny> Ciemny”Zwykle pojawia się między opcjami „Języki” itp. „Powiadomienia”ten

Przejdź do swojego konta TikTok> Ustawienia> Ogólne> Tryb ciemny

  • Raz zrobione TIK Tok pojawi się w trybie ciemnymDodatkowo można aktywować przycisk dodany na dole konfiguracji urządzenia, który pozwoli dostosować tryb ciemny do korzystania z ekranu i jasności urządzenia.

Zaznacz opcję „Ciemny”, aby aktywować funkcję w TikTok

Uwaga: jeśli Twój ekran nadal nie zmienia wyglądu, zalecamy to Zrestartuj komputer i upewnij się, że aplikacja mobilna i wersja są aktualne.

Jak włączyć tryb ciemny TikTok na Xiaomi, Samsung i dowolnym telefonie komórkowym?

mam nadzieje ze jest TikTok zaoferuje bientôt tryb ciemny i dla Androidaktóry zostanie naprawiony dla dowolnej wersji poprzez aktualizację aplikacji.

Programiści wciąż pracują nad włączeniem trybu ciemnego TikTok na urządzeniach z Androidem

Więc jeśli masz zespół Xiaomi, Samsung, Oppo, Realme, Motorola, Redmi i czego sobie życzysz ustaw ciemny tryb TikTok, tylko poczekaj, aż deweloperzy zakończą swoje testy i poznają aktualizację w oficjalnym sklepie Sklep Google Playten

Obraz Pexels, Haczyki na gadżety

Dodaj komentarz