Jak oglądać telewizję na moim telefonie z Androidem bez internetu z najlepszymi aplikacjami do obsługi kanałów telewizyjnych?

Dziś telefony komórkowe są bardzo proste, jeśli chodzi o komunikację i przeglądanie internetu, dają nam wygodę oglądać filmy m.in. ale są tacy, którzy zastanawiają się jak Podłączam telefon komórkowy do telewizora ;

Dla wielu jest to problem, ponieważ dla nich jest to trudne, jeśli dotyczy to Ciebie, nie martw się, pomożemy Ci go rozwiązać w najprostszy sposób.

Jak podłączyć telefon komórkowy do telewizji kablowej?

To jeden z najłatwiejszych sposobów Telefony z Androidem. Czasami niektóre smartfony mają port micro HDMI podczas gdy inne mają port mini USB z adapterem.

Jeśli Twój smartfon ma port micro HDMI, to tak samo jak mini USB. Jeśli masz ten port, musisz podłączyć go za pomocą kompatybilnego kabla micro HDMI do HDMI. itp. Podłącz go do telewizora, aby natychmiast zobaczyć ekran swojego telefonu ten

Jeśli ma tylko port USB, konieczne jest, aby telefon był używany z MHL lub Slimport, więc musisz użyć AKTYWNEGO kabla MHL. Możesz Podłącz USB po jednej i drugiej stronie telewizora obok HDMI nazywa się aktywnym, ponieważ ma trzeci port USB.

Jeśli port USB nie działa z telewizorem. Będziesz potrzebować kabel lub adapter kompatybilny, należy zaznaczyć w polu, czy telefon komórkowy jest kompatybilny z MHL lub Slimpar.

Można go również podłączyć bez kabla, w tym przypadku o wiele łatwiej i prościej jest podłączyć telefon do telewizora, ale potrzebne jest wi-fi, Możesz także używaj telefonu komórkowego jako pilota; ten

jest aplikacje, w których możemy również oglądać telewizję , możesz też oglądać na żywo, nie potrzebujesz odbiornika, oczywiście każdy potrzebuje połączenia z internetem.

Najlepsze aplikacje kanałów telewizyjnych

RTVE w CARTA

Od dawna staramy się o dobre aplikacje, które Aplikacja karty RTVE ma wszystko do obejrzenia nadać cechy osobiste telewizja jakość, oferuje szeroką gamę treści, takich jak seriale, filmy, powieści i wiele innych kanałów rozrywkowych. Najlepsze jest to, że nie zawiera reklam i jest bezpłatny.

Telewizja Vodafone

Pochodzi z szeroką gamą kanałów i możesz przesyłanie treści z telefonu komórkowego na telewizor i tablet. Aby uzyskać do niego dostęp, wymagana jest subskrypcja serwera. Zawiera wiele kanałów sportowych, a także wiele innych filmów, więc nie możesz przegapić tej aplikacji.

Moja telewizja

Ta aplikacja daje nam dostęp do tego, co przesyła Mediaset. Obejmuje m.in.: TELECINCO, CUATRO, BING. Dzięki temu nie możemy słuchać radia. Pozwala to na oglądanie treści na żywo i na żądanie oraz ma ograniczenia, takie jak brak wszystkiego, co jest dostępne. Dobrą wiadomością jest to, że jest bezpłatny i zawiera reklamy, ale z pewnością bardzo dobrze spełnia swoją rolę.

Odtwarzacz Astremedia

Zawiera antenę 3, sixth, nova, mega, A3Series, neox, wave zero i Europa FM, która pozwala nam zobaczyć programy na żywo ten

Jedynym minusem jest to, że nie możemy zobaczyć listy dostępnej na żądanie. Jak na przykład niektóre seriale, które mają luźne odcinki, czyli są zaburzone. Dobrą rzeczą jest to, że ta aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu, a także ma wiele do zobaczenia.

Movistar

Ta aplikacja jest oficjalną telekomunikacją (biznes). każdy, kto ma dostęp do treści telewizor oczywiście może to zobaczyć na telefonie komórkowym ten Teraz, aby mieć dostęp do tej funkcji, musimy wejść na stronę internetową lub stronę firmową.

Treść jest taka sama, jak to, co znajdziesz telewizja, czyli filmy, seriale, sport między innymi najlepsze jest to, że możesz je zsynchronizować z ulubionymi kanałami. Można powiedzieć, że użytkownicy MOVISTAR są zadowoleni z tej aplikacji.

Dodaj komentarz