Jak włączyć YouTube PiP na moim telefonie z Androidem? – Szybko i łatwo

YouTube to gigant wideo, nikt tego nie kwestionuje. Nie tylko dlatego, że jest to jedna z najstarszych platform na świecie, ale także ze względu na wszystkie funkcje, które dodała od początku do wszystkich swoich wersji (na przykład teraz możesz oglądanie filmów w wirtualnej rzeczywistości 360 ). Więc dzisiaj dowiemy się jak włącz YouTube PiP na moim telefonie komórkowym z Androidem.

A ponieważ YouTube nieustannie wprowadza innowacje, nie możesz przestać się uczyć, nie mówiąc już o pocieszaniu fanów. Gigant wideo umieścił na stole funkcję, która umożliwia uprawnionym użytkownikom wyświetlanie filmów jako miniatur podczas ich używania inne aplikacje mobilne.

Co to jest PIP i kto może z niego korzystać?

Jest funkcją lub narzędziem zaprojektowany jako dodatek do aplikacji mobilnej YouTube który został wydany w nowszej wersji.

Zasadniczo ta nowa funkcja umożliwia odtwarzanie filmów w miniaturach podczas korzystania z innej aplikacji. Innymi słowy, możesz oglądać film o gotowaniu podczas rozmowy przez WhatsApp bez utraty szczegółów.

Lub pozwól odtwarzać piosenkę, gdy kontrolujesz Facebooka. To, co zrobił YouTube, to wysłuchanie modlitw użytkowników, którzy proszą, że nie musisz być w aplikacji, aby obejrzeć wideo.

Oczywiście, włącz YouTube PiP na moim telefonie komórkowym android on nie jest wolny Ponieważ funkcja nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników, tylko Premium i dla szczęśliwców mieszkających w Stanach Zjednoczonych i ich telefony komórkowe mają wersję oreo na Androida, która pozwala im wyświetlać reklamy w trybie PiP.

W przypadku komputerów, jeśli możesz włączyć funkcję obrazu w obrazie w YouTube w Firefoksie i Chrome. I chociaż nie jest to konieczne, to wciąż jest inne doświadczenie, ponieważ możesz nie tylko włączyć tę funkcję w YouTube, ale możesz πουβέζ także oglądaj Netflixa w ruchomym oknie i korzystaj w ten sposób z wielu innych witryn.

Włącz YouTube PiP na moim telefonie z Androidem

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, czas dowiedzieć się, jak włączyć tę przydatną funkcję zaimplementowaną przez YouTube. Pierwszą rzeczą, o której należy wiedzieć, jest to, że jest już domyślnie włączona dla urządzeń z Androidem z oreo 8 lub nowszym, jeśli to nie dotyczy Ciebie lub nie zostało dla Ciebie włączone, wykonaj następujące czynności:

Przejdź do ustawień Androida, stamtąd przejdź do „Wnioski i powiadomienia”, następnie ” zaawansowane „, Następnie kliknij „Dostęp do aplikacji specjalnych” później „Obrazek w obrazku”.

Natychmiast po tym kluczu ” youtube „A kulminacja popycha” Zezwól obrazowi na obraz Spowoduje to natychmiastowe aktywowanie funkcji YouTube PiP na moim telefonie z Androidem.

Otwórz i zamknij funkcję PiP

Możesz aktywować swoją funkcję, dzięki czemu możesz korzystać z funkcji, odtwarzać wideo ze mną i odtwarzać wideo oraz testować telefon komórkowy, rób to automatycznie na ekranie.

A kiedy się znudzisz, równie łatwo możesz go wyłączyć, po prostu dwukrotnie dotknij odtwarzacza, aby uzyskać opcje, a następnie naciśnij tam X.

Lub możesz przeciągnąć wideo na dół telefonu komórkowego, to co automatycznie go wyeliminuje.

Jeśli chcesz wyłączyć tę funkcję, aby już się nie pojawiała, po prostu powtórz te same czynności, które wykonałeś, aby ją włączyć i to wszystko.

Stąd pytanie o wiedzę Jak włączyć YouTube PiP na moim telefonie z Androidem? Ten powinna zostać całkowicie usunięta, a jej użycie powinno być również całkiem jasne.

Idź i wypróbuj tę wspaniałą funkcję, na którą czekałeś tak długo, a jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie mogą z niej skorzystać, bądź cierpliwy, dopóki ta funkcja nie będzie już premium.

Pamiętaj, że Ty też możesz zmień obraz w tryb obrazu WhatsApp dzięki czemu możesz jednocześnie wykonywać dowolne zadanie i rozmowę.

Dodaj komentarz