Jak mogę pobrać i zainstalować Pluto TV na moim komputerze, Smart TV, telefonie komórkowym i Roku?

Dziś mamy niekończące się alternatywy dla zwykłej telewizji, które znamy od dawna. Nierzadko można cieszyć się najlepszymi serialami i filmami na różnych platformach streamingowych. Jednym z najnowszych jest niewątpliwie Pluto TV. Dlatego dzisiaj wam pokażemy jak pobrać i zainstalować Wygodny Pluto TV na PC, Smart TV, Mobile i Roku ten

Nie ma wątpliwości, że wszyscy chcemy wygrać WOLNE OD nasze ulubione programy a Pluto TV to świetny wybór. Zachęcamy do przeczytania i nauczenia się, jak zacząć korzystać z tej platformy na własnych urządzeniach.

Jak pobrać i zainstalować Pluto TV?

Z biegiem lat stało się coraz prostsze dostęp do najlepszych dostępnych filmów i seriali w markecie. Jest to zrozumiałe, ponieważ mamy teraz świetne platformy, takie jak Netflix, Amazon Prime, Disney Plus, które znacznie ułatwiają nam życie.

Ale jest kilka Alternatywy podobne do Netflix które niekoniecznie są tak znane, ale zdecydowanie warto spróbować. Jednym z nich jest Pluto TV, a doskonała platforma przepływowa rozpoczął się w 2013 roku, który eksplodował w ostatnich miesiącach. Właściwie stamtąd możemy oglądać telewizję tak, jak przywykliśmy, ale całkowicie za darmo.

Jak mogę teraz pobrać i zainstalować Pluto TV? Cóż, na początek musisz wiedzieć, które z nich urządzenia są kompatybilne z tą platformą. Gdy masz pewność, że go masz, możesz przejść do odpowiedniego procesu.

Jak oglądać Pluto TV na PC, iPhonie lub Androidzie?

Można powiedzieć, że dostęp do wszystkich treści dostępnych na Pluto TV jest naprawdę bardzo łatwy. Na przykład, jeśli chcesz oglądać Pluto TV z komputera, po prostu przejdź do jego oficjalnej strony internetowej i zacznij się nim cieszyć.

Z drugiej strony, jeśli chcesz go używać z urządzenia z Androidem lub iPhone’a, to wystarczy Pobierać podanie formalny Pluto TV ze sklepu z aplikacjami mobilnymi. Pamiętaj, że aby korzystać z tej platformy do przesyłania strumieniowego, nie musisz tworzyć typu konta, gdy jesteś w aplikacji lub na jej oficjalnej stronie internetowej, wystarczy zacząć oglądać preferowane kanały premium.

Jak oglądać Pluto TV na Smart TV i Roku?

Jeśli w twoim przypadku masz Smart TV lub urządzenie Roku, aby cieszyć się wspaniałe kanały telewizyjne na pluto , nie ma problemu, bo stamtąd można je oglądać. Jeśli chcesz oglądać telewizję w internecie z Twojego telewizora Smart TV, pokażemy Ci teraz proste kroki, które musisz wykonać. Oni są:

 • Uzyskaj dostęp do menu startowego Smart TV.
 • Wśród dostępnych aplikacji wyszukaj swój Sklep Google Play lub sklep z aplikacjami.
 • Wpisz Pluto TV w polu wyszukiwania.
 • Wybierz aplikację Pluto TV i pobierz ją.

To wszystko! Po pobraniu wystarczy wejść do aplikacji i jak najszybciej zacząć korzystać z kanałów premium. Teraz, jeśli masz urządzenie Roku, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to włączyć je i wykonać poniższe czynności:

 • Dostęp do opcji „Szukaj „nad Kanały przepływu.

 • Wpisz tam Pluto TV i kliknij „Szukaj”.
 • Wybierz „Pluto TV”.
 • Następnie wybierz „Dodaj kanał” ten
 • Zobaczysz małe wyskakujące okienko, w którym musisz wybrać „OK”.
 • W menu głównym przejdź do aplikacji Pluto TV i naciśnij „OK”, aby uzyskać do niej dostęp.
 • Użyj strzałek na pilocie, aby wybrać rozmiar ekranu i naciśnij „OK”.

Gotowy! Gdy to zrobisz, wystarczy, że wykonasz kilka małych konfiguracji w aplikacji i zaczniesz się nią cieszyć. Nie ma wątpliwości, że jest to jeden z najlepszych sposobów Legalnie oglądam telewizję w środku z urządzeń mobilnych i nie wahaj się zacząć korzystać z Pluto TV i skorzystać z tego, co ma do zaoferowania ci tego wspaniałego nowego doświadczenia.

Dodaj komentarz