Skąd mam wiedzieć, czy mogę odtwarzać Netflix w HD na moim telefonie z Androidem? Jest kompatybilny;

Jak bardzo byśmy się kochali Ciesz się strumieniowymi treściami dostarczanymi przez Netflix gdziekolwiek jesteśmy. W rzeczywistości możemy już to zrobić, ponieważ ta popularna platforma umożliwia użytkownikom odtwarzanie Netflix w HD na telefonie komórkowym. Więc gdziekolwiek jesteśmy, do działania będziemy potrzebować tylko urządzenia i połączenia internetowego ciesz się najlepszymi filmami z listy.

Oczywiście, jak każda platforma, wymaga to od nas spełniać określone warunki aby to zrobić. Jednym z nich jest to, że nasz telefon z Androidem jest kompatybilny z transmisjami Netflix HD. Skąd wiemy, czy nasz telefon umożliwia takie odtwarzanie? Oczywiście jest to pytanie, na które chcesz odpowiedzieć. Znaleźliśmy odpowiedź i chcemy się nią z Wami podzielić.

Pierwszy warunek wstępny odtwarzania treści Netflix w jakości HD na moim telefonie z systemem Android z systemem Android

Można by pomyśleć, że posiadanie urządzenia z ekranem HD, QHD lub Full HD wystarczy do odtwarzania treści w wysokiej rozdzielczości. Wszyscy chcemy, żeby tak się stało. Ale prawda jest taka, że ​​aby osiągnąć upragniony sukces, trzeba połączyć dwa określone warunki. Najpierw programy, które chcemy zobaczyć są dostępne w tych uchwałach.

Musimy pamiętać, że Netflix robi różne programy pomocy które decydują o jakości czytania treści. Najtańszy program (Basic) pozwala na odtwarzanie programów w rozdzielczości SD. Niedogodności, Dzięki usłudze „Standard” uzyskujemy dostęp do treści HD ten Wersja Premium, która jest najmniej ekonomiczną opcją, daje nam programowanie w 4K.

Ważną rolę odgrywa również szybkość, z jaką można połączyć się z naszym urządzeniem mobilnym. Rozdzielczość treści Netflix zależy od tej prędkości. Na przykład, aby oglądać programy na SD, potrzebujesz prędkości co najmniej 3 Mb/s. W jakości HD potrzebujesz około 5 Mb/s i w Ultra HD 25 Mb/s, jeśli masz Urządzenie Xiaomi Note, możesz łatwo przeglądać zawartość HD ten

Drugi warunek: certyfikowany telefon

Zrobimy to pobierz Netflix na różnych telefonach komórkowych i znajdź wiele z możliwością odtwarzania w jakości HD, ale nie będziesz mógł oglądać Netflixa bez certyfikatu ten Przy tak dużej liczbie piractwa użycie tego narzędzia ma na celu ochronę praw cyfrowych, które są zaszyfrowane przy użyciu technologii przejętej przez Google w 2010 roku: Widevine.

Certyfikat ekspresowy Widevine jest bezpłatny, a producenci mogą mieć go na swoich urządzeniach, kiedy tylko chcą. Istnieją dwa rodzaje tych certyfikatów: Widevine L1 i Widevine L3. Każdy z nich jest kompatybilny z telefonem komórkowym z systemem Android należącym do kategorii L1, co jest nam potrzebne do odtwarzania Netflixa w HD.

Jaka wersja Widevine jest na moim telefonie z Androidem?

W Sklepie Play znajdziemy aplikację, która może nam pomóc określić rodzaj posiadanego przez nas certyfikatu. Oto DRM Info, darmowa aplikacja, która działa idealnie. Po pobraniu otwieramy go i wszystko, co musimy zrobić, to pobrać, aby dowiedzieć się, z którą wersją Widevine współpracuje nasz telefon komórkowy.

Jeśli mamy Widevine L1 to będzie super, ale też musimy to zrobić mieć certyfikat Netflix dla naszego telefonu komórkowego z Androidem. Na stronie wsparcia Netflix możemy znaleźć zatwierdzone przez firmę urządzenia do odtwarzania treści w wysokiej rozdzielczości. Spójrz i zobacz, czy twój jest na takiej szczęśliwej liście.

Mamy nadzieję, że masz te warunki na swoim telefonie z Androidem i że możesz przeczytaj swoją treść Netflix wolę kiedy i gdzie chcesz. Jeśli podane przez nas informacje były dla Ciebie przydatne, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Dodaj komentarz