Jakie są najlepsze bezpłatne aplikacje IPTV do oglądania internetowych kanałów telewizyjnych?

Czy kiedykolwiek słyszałeś o Aplikacje IPTV ; Ty nie pauza zdecydowanie nie używaj ich, gdy rozumiesz, czym one są. Krótko mówiąc, są to puste repozytoria, w których musisz dodawać kanały, listy odtwarzania i inne źródła, aby przesyłać strumieniowo filmy i treści telewizyjne na swoje urządzenia.

Jakie są najlepsze bezpłatne aplikacje IPTV do oglądania internetowych kanałów telewizyjnych? , odpowiedź znajduje się poniżej.

IPTV do oglądania bezpłatnej telewizji w Internecie

Akronim oznacza Protokół telewizji internetowej ten Aby skorzystać z tej usługi, zwykle używane są listy M3U, które zawierają pliki określające adres IP wykorzystywane przez stacje telewizyjne do przesyłania sygnału przez sieć.

Możesz zlokalizować podstawowa aplikacja IPTV z jego bezpośrednim imieniem w oficjalnym Sklepie Play. Dzięki temu możliwe jest dodawanie list odtwarzania M3U i XSPF.

Oferuje opcje dostosowywania, takie jak wyświetlanie listy kanałów w siatkach lub kafelkach, w zależności od Twoich preferencji. Dodatkowo usuwa reklamy i możesz uzyskać do nich dostęp za pomocą opcji Kontynuuj automatyczne odtwarzanie ostatnio oglądanego kanału.

Istnieje jednak wiele innych aplikacji IPTV do oglądania bezpłatnej telewizji w Internecie, które również są bardzo popularne i mają wspaniałe cechy ten Dzięki nim możesz spersonalizować swój telewizor i nagrywać treści. Przeczytaj poniżej i dowiedz się, co to jest.

Najlepsze aplikacje IPTV umożliwiające dostęp do bezpłatnych programów telewizyjnych

Oglądanie programów telewizyjnych, filmów i wiadomości jest możliwe bez dodatkowych opłat dzięki IPTV. Z poniższej listy czterech aplikacji możesz uzyskać do nich bezpłatny i łatwy dostęp:

Inteligentne IPTV GSE ten Jest to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji IPTV w Google Play z oceną 4,5 gwiazdki. Istnieje wiele powodów, dla których użytkownicy wolą to. Przekonasz się między innymi, że:

  • Bardzo przyjemnie się to ogląda.
  • Projekt EPG robi wrażenie oglądać telewizję kablową i nie korzystaj z aplikacji.
  • Jest kompatybilny z Chromecast ten
  • Oferuje wrodzona kontrola rodzicielska dla najmłodszych.
  • Wsparcie dla Napisy na filmie obcojęzycznym (pliki SRT).
  • Może być odczytywany na żywo ze źródeł HTTP, HSL, M3U8, MMS, RTSP i RTMP.
  • Wbudowane automatyczne ponowne połączenie.
  • Dynamiczna zmiana języka.

Ta aplikacja jest również dostępna pod adresem mniej Publikacje iOS i Apple TV.

OttPlayer ten Został stworzony przez rosyjskiego programistę, więc jest głównie w tym języku, chociaż obecnie istnieje wersja angielska. Aby cieszyć się jego korzyściami, musisz najpierw założyć konto na stronie OttPlayer.

Jest preinstalowany na niektórych inteligentnych telewizorach, a co najważniejsze, nie musisz czekać na załadowanie kanału, ponieważ nie emituje reklam w przeciwieństwie do innych aplikacji.

VLC ten Być może wiesz o tym i jest to jeden z odtwarzaczy multimedialnych, z których większość z nas korzysta, aby oglądać nasze filmy i mieć je na swoim komputerze.

Cóż, zdziwisz się, gdy dowiesz się, że możesz również korzystać z tego programu oglądaj darmową telewizję online ten Aby to zrobić, po prostu kliknij menu na karcie „Średnia” i kliknij „Nadawanie” i wprowadź adres URL kanału telewizyjnego, który chcesz oglądać.

Leniwy iptv ten Jest to dość lekka aplikacja, która nie zajmie dużo miejsca na twoim urządzeniu. Po pobraniu wprowadź adres URL łącza IPTV i gotowe. Dzięki niemu możesz oglądać telewizję na żywo, filmy, filmy z YouTube itp. Jeśli interesuje Cię radio, ta aplikacja jest dla Ciebie idealna, ponieważ ma tę funkcję „Odtwarzanie radia internetowego”.

Pamiętaj, że wymienione aplikacje, takie jak między innymi Google Chrome, nie zawierają samego oprogramowania. Jednak dzięki nim będziesz miał dostęp do programów telewizyjnych za darmo. Po tym, zapraszamy do pobrania ich na Smart TV lub komputer, a tym samym ciesz się wszystkimi programami, serialami, dokumentami i filmami dostępnymi dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Dodaj komentarz