Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić wszystkie pliki z mojego telefonu komórkowego z Androidem?

Z czasem i wykorzystaniem dajemy mu własne telefony komórkowe , możliwe jest, że pamięć ma tendencję do występowania problemów z funkcjonalnością. Najlepiej w tym przypadku zresetować nasze urządzenie i zrobić kopię zapasową, w celu rozwiązania różnych ogólnych problemów.

Jednak podczas tego Resetowanie , zwykle panuje powszechna obawa i jest to nasza informacja lub różne poprawki wprowadzone wcześniej. Istnieje jednak sposób, aby nie stracić ich wszystkich, a jest to tworzenie kopii zapasowych i tworzenie kopii zapasowych niektórych plików i ustawień, aby ich nie stracić. Potrzebuję więcej niż to później.

Jeśli chcesz wykonać kopię zapasową telefonu, tutaj pokazujemy dość wydajny i łatwy sposób na zrobienie tego bez cierpienia. Możesz znaleźć różne sposoby na zrobienie tej kopii, ale wszystkie używają innych w zależności od tego, czy jesteś, czy nie użytkownik root albo nie ten

Użyj Dysku Google do tworzenia kopii zapasowych

Jeden z najpopularniejszych i polecanych przez innych użytkowników jest korzystanie z Dysku Google ten Ta opcja pozwala na zapisanie dowolnego typu danych, od obrazów do Kontakt ustawienia urządzenia zdjęcia nawet filmy, które możesz pobrać samodzielnie chmura w środku całkowicie bezpieczny. Aby z niego skorzystać, musisz postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Przejdź do ogólnych ustawień telefonu komórkowego, a następnie przejdź do aplikacji Google ten
  2. Następnie przejdź do zakładki z napisem „ Kopia zapasowa
  3. Tam musisz poszukać opcji „Utwórz kopię zapasową”, będzie wiele opcji i ustawień, w których możesz ustawić, jakie informacje chcesz w niej zawrzeć lub co chcesz przywrócić z innych urządzeń.
  4. Gdy skończysz z tymi ustawieniami, po prostu kliknij „ zaakceptować „I wszystko będzie gotowe do przechowywania Twoich danych w chmurze Google Drive.

Gdy wprowadzisz wszystkie zmiany w telefonie lub dłoniach, weź własne nouveau telefon , po prostu wpisz swoje konto Google utorować drogę do nowego ustawienia początkowego.

Temu ustawieniu będą towarzyszyć informacje, które przechowujesz w chmurze na swoim koncie dysk Google ten Po prostu zresetuj go, aby móc cieszyć się wszystkimi danymi, które miałeś wcześniej. Ważne jest również, abyś wiedział, że musisz być regularnie zwolnić miejsce na koncie Dysku Google abyś mógł nadal bez problemu cieszyć się jego potencjałem.

Użyj migracji jako alternatywy dla tworzenia kopii zapasowych i przywracania

Aplikacja Migrate jest jedną z najbardziej poszukiwanych alternatyw przez wielu użytkowników, którzy nie mogą z niej korzystać. Kopia zapasowa tytanu ten Jego funkcje i interfejs są dość proste, a ponadto ułatwiają użytkownikom tworzenie własnych. kopie zapasowe.

Tutaj możesz umieścić setki aplikacji i informacji o ustawieniach, dodając SMS-y, listę połączeń i kontakty.

Aby wykonać kopię zapasową, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Otwórz aplikację i wybierz „ zapisać ”.
  2. Po otwarciu aplikacji musisz zacząć samodzielnie wybierać wszystkie aplikacje ten telefon zostaną uwzględnione na liście kopii zapasowych. Zapisywanie wszystkich dokonanych ustawień i regulacji.
  3. Gdy lista aplikacji, które chcesz zarejestrować, jest kompletna, po prostu kliknij „ kontynuować „Następnie przenieś pliki do .ZAMEK BŁYSKAWICZNY i przenieść je na kartę microSD.
  4. Po zakończeniu wszystko będzie gotowe w aplikacji i zapisane, więc wszystkie aplikacje będą takie same po przywróceniu.
  5. Pamiętaj, że podczas instalowania nowej pamięci ROM musisz sflashować oprogramowanie układowe i wszystkie aplikacje Google. Wszystko dlatego, że jest to bardzo niezbędny proces do skompletowania zestawu bezpieczeństwo sauvegarde ten

Dodaj komentarz