Jak korzystać z Hulu na moim Smart TV krok po kroku

Dziękuję Urządzenia elektryczne do którego masz łatwy dostęp z domu, możesz mieć wszelkiego rodzaju rozrywkę. Niezależnie od tego, czy chcesz grać w gry wideo, czytać ulubione książki, oglądać film lub serial, który tak bardzo Cię interesuje, jest to całkowicie możliwe dzięki Twoim urządzeniom.

Jeśli mówimy o filmach i serialach, możesz zobaczyć bardzo konkretne treści, które chcesz tylko ze względu na wygląd internetu. Możesz oglądać dowolne treści na telefonie komórkowym lub komputerze, za darmo na platformach takich jak YouTube lub z płatną subskrypcją czegoś takiego jak Netflix.

Ostatecznie to, czego szuka użytkownik lub za co płaci, będzie zależeć od jego potrzeb i tego, jak postrzega rodzaj treści. Może to jednak zależeć również od typu urządzenia, na którym chcesz wyświetlić konkretną platformę lub stronę. Ale jeśli jest taki, który często mija lub przyciąga wzrok każdego widza, to musi to być Hulu.

Hulu to niestandardowa usługa wideo, która działa przez Internet i pozwala użytkownikowi oglądać dowolny rodzaj treści za pośrednictwem różnych pakietów usług lub kanałów, jednocześnie mając możliwość oglądania telewizji na żywo i pomijania lub usuwania reklam.

Ze względu na to, co oferuje Hulu, możliwość oglądania go na telewizorze Smart TV może być bardzo pozytywna, ale ze względu na sposób, w jaki działa, możesz mieć problemy z samodzielnym uruchomieniem, więc powiemy ci poniżej. jak korzystać z Hulur na swoim Smart TV ten

Użyj własnego inteligentnego telewizora

Hulu to świetna platforma, aby zobaczyć, czego chcesz, tak bardzo, że możesz przeglądać na niej treści z innych platform ze względu na to, jak działa i ponieważ jest własnością Disneya. Więc jeśli chcesz to zobaczyć na własne oczy Smart TV, to może być dobrym pomysłem ze względu na wszystkie korzyści jakościowe, które można uzyskać dzięki różnym pakietom usług.

Przede wszystkim pamiętaj, że często Twój Smart TV może już mieć opcję Hulu lub aplikację już zainstalowaną, więc użyj pilota, aby uzyskać dostęp do aplikacji Smart TV i sprawdzić, czy Hulu tam jest.

W przeciwnym razie może być konieczne wejdź do sklepu z aplikacjami Smart TV jeśli masz do niego dostęp, lub musisz zaktualizować oprogramowanie ten

Z innymi urządzeniami

Jeśli Twój telewizor nie może swobodnie korzystać z Hulu, ponieważ jest już zainstalowany, masz możliwość korzystania z innych urządzeń. Jeśli posiadasz Roku, Amazon Fire TV lub Google Chromecast , możesz przesyłać strumieniowo bezpośrednio do telewizora to, co oglądasz w aplikacji Hulu na telefonie komórkowym, naciskając przycisk transmisji.

Z drugiej strony możesz również użyć konsola do gier wideo , ponieważ dwie ostatnie generacje konsol (PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One itp.) mogą korzystać z aplikacji Hulu za darmo, pobierając ją ze sklepu z aplikacjami na konsole, oraz inne rodzaje treści multimedialnych takich jak filmy na tych konsolach ten

Na koniec możesz wybrać coś znacznie prostszego, jeśli nic z tego nie działa, co jest bezpośrednio związane z twoim laptop czy twój ordynacja na telewizorze Smart TV przez jeden z portów HDMI lub VGA darmo , wybierz odpowiednie „wejście” na telewizorze i ciesz się swoim Hulu swobodnie, pozostawiając Ci tylko połączenie i wybór tego, co chcesz oglądać.

Dodaj komentarz