Jak oglądać indyjską telewizję za granicą: w zestawie opcje Kodi

Istnieje wiele sposobów na oglądanie indyjskiej telewizji podczas pobytu w Indiach, od telewizji satelitarnej przez telewizję kablową po transmisję strumieniową w Internecie. Ale co się dzieje, gdy jesteś poza Indiami? Jeśli podróżujesz lub mieszkasz poza Indiami i nadal chcesz oglądać indyjskie kanały telewizyjne, co możesz zrobić?

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na to pytanie w naszym artykule dzisiaj jak oglądać indyjską telewizję za granicą. Pokażemy Ci różne sposoby oglądania indyjskiej telewizji online, nawet jeśli obecnie przebywasz poza Indiami. Zaczniemy od kilku bezpłatnych i płatnych witryn, które oferują pakiety indyjskich kanałów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego, a następnie pokażemy Ci kilka bezpłatnych opcji przesyłania strumieniowego indyjskich kanałów telewizyjnych za pomocą dodatków do oprogramowania Kodi Media Center. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Strony internetowe do oglądania indyjskiej telewizji

Istnieje wiele różnych stron, z których można oglądać indyjską telewizję. Na przykład jest Danie ( https://www.dish.com/international-packages/south-asia/hindi/ ), która oferuje pakiety dla kanałów lokalnych i różnych języków. Możesz uzyskać dostęp do kanałów takich jak Zee TV, SET, Star Plus, Aapka Colors, LifeOK, TV Asia, Set MAX, SAB, 24 × 7 NDTV, Times Now, Aaj Tak i innych. Często pojawiają się również oferty rabatów i opakowań żywności, więc bądź na bieżąco z witryną, a zaoszczędzisz pieniądze.

Inną opcją jest YuppTV ( https://www.yupptv.in/#!/home ). Jest to wyspecjalizowana strona streamingowa Desi TV, z dostępem do kanałów takich jak Millionlights TV, Timesnow, NSF, India Today, OZ Star, ETNow, NDTV 24 × 7, NDTV GoodTimes itp. Istnieje również aplikacja na Androida lub iOS, którą możesz przeglądać na swoim telefonie lub tablecie, a także w przeglądarce. Dzięki ponad 200 kanałom telewizyjnym na żywo w 13 różnych językach i możliwości strumieniowego przesyłania niestandardowych treści przez siedem dni po emisji, ta strona jest doskonałym wyborem dla kogoś, kto ogląda dużo indyjskiej telewizji i chce mieć dostęp do tylu kanałów, ile wynosi możliwe. możliwy. . Dostępna jest bezpłatna wersja próbna, więc możesz wypróbować usługę przed zakupem subskrypcji.

Wreszcie jest HelloTV ( https://gohellotv.in/livetv/hotnNew ), która obejmuje bezpłatne kanały, takie jak DD Sports, Life & Times, Bollywood Blockcuster i Manoranjan TV. Ponadto oferuje kanały premium, takie jak India News, DD National, Aastha TV i India TV. Ta usługa jest szczególnie przydatna, jeśli lubisz sport, ponieważ oferuje wybór kanałów sportowych dostępnych do przesyłania strumieniowego. Ma w sumie ponad 150 kanałów telewizyjnych na żywo, a wiele treści jest dostępnych za darmo, więc warto spróbować.

Korzystaj z VPN, aby oglądać indyjską telewizję

Jednym z problemów niektórych z tych witryn, takich jak HelloTV, jest to, że wymagają one przebywania w Indiach. Jeśli spróbujesz odwiedzić witrynę i pobrać film z innego kraju, zobaczysz komunikat o błędzie wskazujący, że Twoja witryna nie jest obsługiwana.

Co więc powinieneś zrobić, jeśli jesteś za granicą i nadal chcesz korzystać z tych usług, aby oglądać indyjską telewizję? Na szczęście istnieje sposób, aby to zadziałało za pomocą VPN. VPN to niewielkie oprogramowanie zainstalowane na komputerze lub innym urządzeniu, które szyfruje wszystkie dane przesyłane przez urządzenie przez Internet. Te zaszyfrowane dane są następnie wysyłane na serwer w wybranej przez Ciebie lokalizacji, gdzie są odszyfrowywane i wysyłane w drodze do pierwotnego miejsca docelowego.

Łatwy w użyciu jest to, że możesz wybrać wysyłanie danych przez serwer w Indiach. Tak to wygląda w witrynach, które przeglądasz w Indiach, nawet jeśli jesteś gdzie indziej. Jeśli musisz korzystać z którejkolwiek z tych witryn podczas podróży lub mieszkania za granicą, wystarczy otworzyć VPN i połączyć się z serwerem w Indiach. Teraz będziesz mógł odwiedzać te witryny i przesyłać strumieniowo swoje treści tak, jakbyś był w Indiach.

Możesz użyć tej samej metody, aby ominąć każdy rodzaj lokalnego blokowania, więc korzystając z VPN będziesz mógł bez problemu uzyskać dostęp do swoich treści z dowolnego miejsca na świecie.

Nasi rekomendowani dostawcy VPN

Jeśli szukasz sieci VPN, która może uzyskać dostęp do indyjskich treści na stronach internetowych, mamy dwie główne rekomendacje:

1. ExpressVPN

ExpressVPN to sieć VPN z naszą najwyższą oceną za dobre bezpieczeństwo, silne 256-bitowe szyfrowanie i brak zasad połączeń. Duża sieć serwerów obejmuje ponad 1000 serwerów w 94 różnych krajach, więc będziesz mieć wiele opcji. Oprogramowanie jest dostępne dla różnych platform, takich jak Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android itp. Istnieje również 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez żadnych pytań, dzięki czemu możesz wypróbować usługę bez ryzyka.

korzyści
 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% rabatu – link poniżej)
 • Szybkie usługi z minimalną utratą prędkości
 • Wsparcie dla WSZYSTKICH urządzeń
 • Żadna polityka rejestracyjna nie jest prawidłowo zaimplementowana
 • Obsługa klienta (czat 24/7).
Wady
 • Do 3 jednoczesnych połączeń
 • Cena jest nieco wyższa.

NAJLEPSZE DLA TELEWIZJI INDYJSKIEJ : Skorzystaj z tego ekskluzywna zniżka 49% dla czytelników Addictive Tips – Kup roczny program i zyskaj 3 dodatkowe miesiące za darmo. Zmniejsza to całkowitą cenę do tylko 6,67 USD miesięcznie .

Odwiedź ExpressVPN »

2. NordVPN

Kolejną idealną siecią VPN dla międzynarodowych podróżników jest NordVPN . Ten dostawca VPN ma dużą sieć serwerów z ponad 1070 serwerami w 60 różnych krajach i oferuje niezwykle silne zabezpieczenia. Ma unikalną metodę podwójnego szyfrowania, która zapewnia podwójną ochronę, a także wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie do ochrony danych, oprócz zasad braku szyfrowania. Oprogramowanie jest dostępne dla przeglądarek internetowych Windows, Mac OS, iOS, Android, Chrome i Firefox.

korzyści
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem odblokowania Netflix
 • Ponad 5400 serwerów na całym świecie
 • Do 6 jednoczesnych połączeń
 • Z siedzibą w Panamie
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy (30 dni).
Wady
 • Aplikacje mogą być trochę kłopotliwe w użyciu.

OFERTA DLA czytelnicy : Brać ogromny rabat 66% na dedykowanym biennale NordVPN, po całkowitym koszcie tylko 3,99 USD miesięcznie , z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN »

Lub oglądaj indyjską telewizję z dodatkowym Kodi

Jeśli nie chcesz korzystać z usługi płatnej telewizji do oglądania telewizji indyjskiej, na szczęście mamy kilka darmowych opcji, z których możesz skorzystać. Pokażemy Ci te metody za pomocą oprogramowania Kodi Media Center. Kodi to darmowy odtwarzacz multimediów typu open source, który może porządkować i wyświetlać wszystkie pliki multimedialne. Ale może też o wiele więcej: Instalując małe dodatki zwane dodatkami, możesz rozszerzyć funkcjonalność oprogramowania na wiele sposobów.

Pokażemy Ci wybór dodatków, których możesz użyć do streamowania indyjskiej telewizji i innych treści, takich jak filmy. Co najlepsze, działają z dowolnego miejsca na świecie, więc możesz ich używać do oglądania indyjskich treści, niezależnie od tego, czy jesteś w Indiach, czy gdziekolwiek indziej. Te dodatki umożliwiają oglądanie treści na żywo i treści na żądanie, a wszystkie są dostępne za darmo. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, jak zainstalować i używać tych dodatków, aby oglądać indyjską telewizję w Kodi.

Najlepsza sieć VPN dla Kodi — Znikanie IP

Zalecamy użytkownikom Kodi uzyskanie VPN podczas korzystania z dodatków i Znikanie IP to VPN, który polecamy użytkownikom Kodi. Dzięki niezwykle szybkim połączeniom idealnie nadaje się do przesyłania strumieniowego telewizji i innych treści wideo. Masz dostęp do sieci ponad 850 serwerów w 60 różnych krajach. Ponadto bezpieczeństwo jest doskonałe dzięki silnemu 256-bitowemu szyfrowaniu i braku zasad rejestrowania. Oprogramowanie można zainstalować na systemach Windows, Mac, iOS i Android.

IPVanish oferuje 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​masz tydzień na wypróbowanie bez ryzyka. Proszę to zanotować Czytelnicy Addictive Tips mogą zaoszczędzić 60% na rocznym planie IPVanish , co obniża miesięczną cenę do zaledwie 4,87 USD / miesiąc.

Nasze ulubione indyjskie dodatki telewizyjne

Teraz, gdy już skonfigurowałeś i zabezpieczyłeś swoją sieć VPN, możemy przejść do instrukcji instalacji i przesyłania strumieniowego indyjskiej telewizji. Oto nasze ulubione dodatki Kodi:

Eintusan

Kolejnym świetnym dodatkiem do oglądania indyjskiej telewizji jest Einthusan, który jest pełen treści, które trudno znaleźć nigdzie indziej. Treści są podzielone na kategorie językowe, co ułatwia znalezienie programu lub kanału w wybranym przez Ciebie języku. Pokażemy Ci, jak zainstalować ten dodatek z repozytorium Huml.

Oto jak zainstalować Einthusan:

 1. Zacznij od własnego Strona główna Kodi
 2. Kliknij ikona ustawień to wygląda jak bieganie
 3. Zamierzam zarządzanie plikami
 4. Kliknij tutaj Dodaj źródło
 5. Znajdziesz pole z napisem Dodaj źródło pliku. Kliknij tutaj
 6. Wpisz ten adres URL w polu: https://fusion.tvaddons.co . Pamiętaj, aby nie zapomnieć https: // ponieważ to nie zadziała
 7. Nadaj czcionce nazwę: w tym przypadku nazwiemy ją połączenie
 8. Kliknij naciśnij przycisk W PORZĄDKU
 9. Wróć do swojego Dom Kodi
 10. Kliknij tutaj Buble
 11. Kliknij ikona, która wygląda jak otwarta ramka
 12. Kliknij tutaj Instalacja z pliku zip
 13. iść połączenie Następnie kodi-repos Następnie na arenie międzynarodowej a następnie znajdź plik według nazwy Nepali-repozytorium.humla-1.0.5.zip i kliknij na to
 14. Czekać jako zawiadomienie wskazuje, że repozytorium jest zainstalowane
 15. Teraz wybierz Instalacja z repozytorium
 16. Dostęp Au repozytorium dodatków humla
 17. wybierać wtyczki wideo
 18. wybierać Eintusan
 19. Otworzy się strona dodawania. Wybierać instalator w menu na dole
 20. Czekać pojawi się powiadomienie informujące, że wtyczka jest zainstalowana

Oto jak stosować suplement Einthusan:

 1. Zacząć od kodi . ekranu głównego
 2. Aller à

Dodaj komentarz