Jak legalnie oglądać telewizję na moim telefonie z systemem Android i iOS?

Dzięki poniższemu poradnikowi zrobimy to Nauczę się legalnie oglądać telewizję z telefonu komórkowego z systemem Android i iOS. Tutaj również skomentujemy aspekty, które należy wziąć pod uwagę w tego typu usługach.

Czy możesz oglądać telewizję z naszych telefonów komórkowych?

Jeśli zastanawiasz się nad powyższym pytaniem, warto to zaznaczyć że możesz oglądać telewizję na naszych telefonach komórkowych , proces, który można wykonać za pośrednictwem naszego połączenia internetowego. Wciąż jest to możliwe wyświetlaj lub przesyłaj strumieniowo ekran swojego telefonu za pomocą aplikacji o nazwie Roku ten Tak czy inaczej, jest wiele rzeczy do rozważenia, jeśli chcesz oglądać telewizję na telefonie komórkowym.

Wiele aplikacji i platform może stać się problematycznych i nie zapewniać największej stabilności. Dlatego dostęp do treści na platformach takich jak Netflix i YouTube pozostaje najbardziej zalecaną opcją. Jednak wygodnie jest, że wiesz Jakie są najlepsze alternatywne i podobne witryny YouTube do oglądania filmów za darmo ten

Mimo to, jeśli chcesz oglądać telewizję na telefonie komórkowym , zalecamy zapoznanie się z poniższymi informacjami, w których omówimy niektóre metody, za pomocą których można to zrobić.

Jak legalnie oglądać telewizję na telefonie z systemem Android i iOS?

Chociaż istnieje wiele platform, z których możesz korzystać do oglądania telewizji na telefonie komórkowym lub komputerze, dzisiaj pokażemy Ci dwie różne metody, które wydają się najlepsze. prostsze do tego celu ten

Photocall.tv

Photocall.tv to platforma, na której możesz oglądać dużą liczbę kanałów z Hiszpanii i reszty świata, jest to jedna z najbardziej polecanych opcji, ponieważ nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Obsługa platformy jest bardzo prosta, wszystkie dostępne kanały pojawią się na ekranie, na którym można uzyskać do nich dostęp po prostu je dotykając. Platforma będzie działać bezpośrednio z Twojej przeglądarki Dlatego nie jest konieczne instalowanie aplikacji.

Zalety Photocall.tv

Jedną z głównych zalet tej usługi jest to, że możesz uzyskać do niej dostęp z prawie każdego urządzenia, czy to komputera, laptopa, tabletu lub laptopa, telefonu komórkowego. To bardzo wygodne, ponieważ masz dostęp do różnych treści multimedialnych w jednym miejscu.

Innym aspektem do rozważenia, który sprawia, że ​​ta opcja jest tak przydatna, jest: duża liczba kanałów którymi dzielą się ze swoimi użytkownikami, mając możliwość wyszukiwania treści z wielu krajów na całym świecie.

Wady Photocall.tv

Niewątpliwie główną wadą platformy Photocall.tv jest jego niestabilność ponieważ kanały często się nie ładują lub połączenia po prostu nie działają poprawnie.

Jednak wiele kanałów potrzebuje dużo czasu na odpowiedź, zanim nadadzą swój sygnał. W każdym razie jest to jedna z cen, które płacisz, gdy otrzymujesz całkowicie bezpłatną opcję.

IPTV

IPTV to aplikacja przeznaczona do oglądania bezpłatnych kanałów telewizyjnych w Internecie, aplikacja wyróżnia się lekkość oraz zawiera interfejs zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych, dostępny dla systemów Android i iOS.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, po prostu pobierz ją z oficjalnych sklepów Android i Apple, poczekaj na zakończenie procesu instalacji, po czym możesz zacząć oglądać telewizję na swoim urządzeniu mobilnym.

Jak korzystać z IPTV

  1. Po pobraniu aplikacji musisz dodać listę odtwarzania kanałów, do której możesz uzyskać dostęp przez Strona internetowa Iptvcat ten
  2. Na stronie możesz wyszukiwać kanały bezpośrednio według nazwy lub określając kraj pochodzenia.
  3. Jak widać, zostaną wyświetlone wszystkie dostępne opcje, aby utworzyć listę odtwarzania, należy nacisnąć „Dodaj do listy” do każdego z kanałów, które chcesz dodać.
  4. Po wybraniu kanałów pojawią się one po prawej stronie ekranu, tutaj musisz kliknąć „Kopiuj”, tworzenie adresu URL do wykorzystania w IPTV.
  5. Teraz w aplikacji IPTV kliknij „Edytuj” u dołu ekranu.
  6. Wybierz „Dodaj listę odtwarzania”, a następnie kliknij „Dodaj adres url” , na koniec adres skopiowany powyżej i nazwij listę odtwarzania.

Patrząc na poprzednie kroki, dodasz pomyślnie Wybrane kanały pamiętaj, że możesz powtórzyć ten proces, aby dodać nowe kanały. Jeśli wolisz inną alternatywę dla oglądania telewizji z telefonu komórkowego, możesz wybrać: zainstaluj i skonfiguruj dodatki Kodi plus na telefonie komórkowym z Androidem ten Rezultat będzie dla Ciebie równie skuteczny i bardzo przydatny.

Dodaj komentarz