Jak oglądać legalną i bezpłatną telewizję kablową w Internecie?

Chcesz zaprogramować swoje ulubione kanały telewizyjne w zaciszu swojego smartfona, tabletu lub komputera? wtedy możesz chcieć wiedzieć, które z nich W Internecie istnieją platformy, które umożliwiają legalne i bezpłatne oglądanie telewizji kablowej Z tego powodu, chociaż w sieci istnieją setki opcji, które właśnie to obiecują, prawda jest taka, że ​​wiele z nich jest pełnych reklam lub po prostu nie działa tak, jak byśmy tego chcieli.

Jeśli już przez to przechodziłeś, nie martw się, bo tym razem Ci to pokażemy Jakie są najlepsze platformy do bezpłatnego oglądania telewizji kablowej w Internecie? i bez obaw o nadmierną reklamę i złą reputację stron. Przeczytaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i nie przegapić szczegółów.

Najlepsze platformy do bezpłatnego oglądania kanałów kablowych w Internecie

Przedstawimy poniżej lista najlepszych platform internetowych do których możemy uzyskać dostęp z naszej przeglądarki, dzięki czemu możemy cieszyć się najlepszymi kanałami telewizji kablowej bez płacenia i z absolutnym bezpieczeństwem:

Pluto.tv

Pluto.tv jest powszechnie znany jako jeden z najlepszych (i prawdopodobnie najlepszych) serwisów telewizji kablowej. W tym sensie mamy do czynienia z platformą, z której może korzystać nie tylko komputer, ale także jego aplikacje. Amazon Fire TV, Apple TV, Android, iOS, a nawet PlayStation Ponadto na poziomie jej propozycji mamy do czynienia z kompletną platformą, która oferuje jakość obrazu, która nie pozostawia nic do życzenia, a jednocześnie oferuje bardzo dobrą płynność, dzięki czemu możemy w pełni wykorzystać nasze programowanie.

Jeśli chodzi o listę kanałów, to bezpłatny serwis streamingowy ma ponad 100 takich kanałów takich jak Fox, CBSN, MTV, Cartoon Network, ESPN, HBO, Discovery Channel i inne świetne franczyzy, więc niezależnie od rodzaju treści, które chcesz oglądać, Pluto.tv ma wszystko, co możesz cieszyć się od pierwszej minuty.

Atresplayer

Został zintegrowany jako jedna z platform firmy Streaming Freemium (bezpłatny z możliwością dopłaty za więcej treści),Atresplayer to jedna z takich opcji, która każdego dnia zyskuje coraz więcej obserwujących dzięki dużej ilości i różnorodności treści. Możemy więc podkreślić, że ta platforma ma jeden z najwygodniejszych odtwarzaczy online, oferuje format wideo HD na dowolnym urządzeniu, z którego korzystasz z jej zawartości i wiele więcej.

Jako platforma pochodzenia europejskiego, Atresplayer daje dostęp do wielu kanałów ze starego kontynentu, takich jak Antena 3, Hola TV czy A3Cine Dodatkowo oferuje pasek wyszukiwania, aby znaleźć treści, które chcesz zobaczyć, i wiedzieć, o której godzinie będą emitowane. Więc chociaż nie jest tak dobry i szeroki jak Pluto.tv, Atresplayer jest realną opcją, jeśli chcesz oglądać telewizję kablową za darmo.

Wywiad fotograficzny

Z ponad 500 kanałami i bez konieczności płacenia ani grosza, Photocall.tv to kolejny sposób na legalne oglądanie telewizji kablowej przez Internet. Tutaj nie ograniczają się one do oferty kanałów hiszpańskich, a znajdziesz obszerną i zróżnicowaną listę kanałów, od Telemundo w NBC, Univision, Fox Sport i setkach innych Dlatego bez względu na to, co chcesz zobaczyć, zawsze jest coś, co odpowiada Twoim gustom i potrzebom.

Jedną z wielkich zalet i atrakcji Photocall.tv jest fakt, że na jego platformie nie ma irytujących reklam, które zwykle można znaleźć na bezpłatnych serwisach streamingowych. Jednocześnie oferuje wygodny w obsłudze odtwarzacz, który umożliwia wyświetlanie filmów w rozdzielczości HD. W przeciwieństwie, niektóre kanały warto korzystać z VPN aby móc prawidłowo funkcjonować i cieszyć się ich treścią.

Teleportacja

Proste, wygodne, bezpłatne i bez rejestracji, to prawda teledirecto.es, kolejna strona streamingowa, która zapewnia oferuje najlepsze kanały telewizyjne w Internecie z łatwym do nich dostępem i wybierając kanał do wyboru. Czy jesteś nowy w korzystaniu z takich platform? Bez znaczenia! ponieważ teledirecto.es ma dość prosty interfejs, w którym nigdy się nie zgubisz.

Na tej platformie możesz uzyskać dostęp do górnego paska, który zobaczysz kategorie, w których kanały są pogrupowane według rodzaju treści (filmy, sport, dzieci itp.), dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas lub szybko znaleźć to, czego szukasz, korzystając z tego narzędzia. Teledirecto oferuje również bezpłatną subskrypcję, aby zamówić listę kanałów i mieć zawsze przy sobie wybrane przez siebie kanały.

Moja telewizja

Mitele jest dostępne nie tylko na PC, ale ma również aplikację na smartfona, do której możemy uzyskać dostęp i zacząć korzystać z wielu kanałów kablowych na całym świecie w całkowicie legalny sposób. Chociaż nie ma tak obszernej listy kanałów, jak inne opcje, Mitele oferuje jedne z najlepszych kanałów w Ameryce i Europie abyśmy mogli wybierać i cieszyć się naszymi ulubionymi treściami.

Niestety Mitele zawiera reklamy, które pojawiają się, gdy wchodzimy na kanał, ale to nie reklamy inwazyjne uniemożliwiają nam korzystanie z naszego programu. wystarczająco I dlatego zamknij te reklamy, a nie będą się już pojawiać ten

Telewizja internetowa

Teleonline to kolejna platforma dla Całkowicie darmowa i legalna telewizja strumieniowa. Oferuje dość obszerną listę kanałów i pozwala nam uzyskać dostęp do dowolnego kanału na swojej liście z dość wygodnej i atrakcyjnej strony, która ani nie myli, ani nie przytłacza nas niepotrzebnymi reklamami i reklamami. W rzeczywistości Teleonline jest całkowicie wolny od reklam.

Jednak ta platforma nie zapewnia nam otwarte kanały sygnałowe z całego świata w wysokiej rozdzielczości i na żywo To powiedziawszy, chociaż możemy nie mieć dostępu do kanałów pay-per-view, takich jak HBO czy Fox, prawda jest taka, że ​​mamy bardzo wygodną i bezpieczną stronę do oglądania bezpłatnej telewizji kablowej online.

Kanały TDTC

Jest to jedna z najlepszych darmowych platform z treściami na żywo TDTChannels, usługa, która zapewnia nam legalne programy radiowe i telewizyjne. Ta platforma ma baza danych o otwartym kodzie źródłowym, w której pracuje wiele osób celowo, aby oferować wygodne i wolne od reklam wrażenia osobom, które chcą za jego pośrednictwem cieszyć się treściami na żywo.

Więc tylko odwiedź stronę internetową kanałów TDT lub uzyskaj dostęp do aplikacji na Androida i będziemy mogli zobaczyć pełną listę nadawanych kanałów, po prostu klikając na nią. Co najlepsze, TDTChannels nie przekierowuje nas na inne strony, ale ma wbudowany odtwarzacz, który pokazuje to, co chcemy tutaj zobaczyć.

Planeta głupców

Chociaż jest to niepopularna platforma, taka jak Pluto.tv czy Atresplayer, Planetfools.com stopniowo zyskiwał popularność dzięki swojej prostej, ale atrakcyjnej propozycji. To dla nas tylko gwarancja lista kanałów kablowych, abyśmy mogli uzyskać do niej dostęp bez rejestracji i ciesz się ich całkowicie darmowym programowaniem na żywo.

W przeciwieństwie do opcji, które opisaliśmy wcześniej, Planetfools.com ma wyskakujące reklamy, które pojawiają się za każdym razem, gdy uzyskujemy dostęp do kanału. Jednak po usunięciu nie pojawia się już i możemy cieszyć się naszymi serialami i filmami bez większych porażek. Z tego powodu uważamy, że jest to opcja warta wypróbowania.

Co sądzisz o tej liście najlepszych platform do oglądania legalnej i bezpłatnej telewizji kablowej?

Dodaj komentarz