Jak oglądać transmisję strumieniową DTT online tylko za pomocą VLC?

Po spędzeniu czasu na stworzeniu aplikacji na Androida, która pozwoli Ci oglądać cyfrową telewizję naziemną online na smartfonie lub tablecie, ale całkowicie za darmo i bez natrętnych reklam, Despotyczni pracownicy Google zawiesił aplikację po jej wgraniu do sklepu, twierdząc, że narusza ona prawa autorskie. Chociaż starałem się ich przekonać, pokazując im to, jednocześnie pozwalając na wiele innych zastosowań(najgorsze)jest równoznaczne z przebywaniem w sklepie, a dodatkowo nie przenoszę zawartości żadnego innego z moich serwerów, jedynie link do oficjalnych platform, mój został odrzucony, a pozostałe pozostają w sklepie bez żadnej kontroli, powody nie spadają, udowadniając po raz kolejny Google, że zasady programisty mają zastosowanie tylko w niektórych przypadkach i nie stosuj się do wszystkich jednakowo.

Chociaż kod źródłowy mojej aplikacji na Androida będzie wkrótce dostępny dla każdego, kto chce go skompilować i zainstalować, aby nie wyrzucać całej mojej pracy badawczej, postanowiłem go wykorzystać stwórz listę na GitHubie głównych kanałów dystrybucji kanały, aby każdy zainteresowany mógł uzyskać do nich dostęp, a nawet współpracować w repozytorium.

Lista kanałów jest dostępna pod poniższym linkiem ten W nadchodzących dniach lista powiększy się do ponad 30 różnych kanałów TNT z całej Hiszpanii.

Aby oglądać te kanały, wystarczy wgrać je do odtwarzacza, takiego jak np. VLC jak pokazano niżej. Jeżeli nie posiadamy VLC na naszym komputerze możemy pobrać go za darmo na stronie głównej VideoLan ten

Jak otworzyć kanał TNT online w VLC?

Po zainstalowaniu odtwarzacza VLC na komputerze uruchom go.

W oknie głównym wybierz „Menu” głoska bezdźwięcznaw górę w tym opcja ” Lokalizacja sieciowaten

Pojawi się okno, w którym VLC poprosi nas o adres URL, który chcemy odtworzyć. Teraz wystarczy przejść do poprzedniego repozytorium GitHub i skopiować link do kanału, który chcemy otworzyć.

Kliknij ” gram Za kilka sekund będziemy mogli oglądać na żywo wybrany przez nas kanał DTT Online bez konieczności korzystania z innej aplikacji i bez zalewania naszego komputera złośliwym oprogramowaniem lub niezliczonymi reklamami z innych aplikacji.

Jeśli chcesz oglądać DTT online ze swojego smartfona lub tabletu z Androidem, opublikowaliśmy podobny artykuł na MovilZona, w którym wyjaśniamy krok po kroku proces.

Ponadto koledzy z Strefa ADSL Wyjaśnij szczegółowo, jak oglądać DTT online w Hiszpanii, z pełną listą kanałów telewizyjnych do użytku zarówno w VLC, jak i Kodi.

Dodaj komentarz