Ceny i koszty wysyłki do Wallapop według wagi i za paczkę

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów Cena £ kampania w Wallapop różnią się w zależności od wagi paczki i w zależności od tego, czy zostanie dostarczony na pocztę, czy na dokładny adres domowy. Cena może iść od 2,95€ (waga od 0 kg do 2 kg) za 13,95 € (opakowanie od 20 kg do 30 kg). Im więcej waży produkt, tym wyższa cena, jaką musi zapłacić. Podobnie Wallapop musi również odebrać paczkę z domu za pomocą Seur. Jeśli sprzedawca wybierze tę opcję, będzie musiał zapłacić dodatkowo 2,25 €.

Wallapop to wirtualny rynek kiedy możesz kupno i sprzedaż używanych produktów w dobrym stanie, takich jak ubrania, buty, książki, akcesoria i inne przedmioty. W porównaniu do innych firm w Hiszpanii ta platforma jest pozycjonowana jako cena bardzo konkurencyjna i dostępna wysyłka produktów do różnych miejsc docelowych. Dlatego w tym artykule zobaczysz wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

Warunki i wymagania

Przed przystąpieniem do szczegółowej wyceny na podstawie ilości kilogramów w paczce należy o tym wspomnieć Wallapop świadczy na półwyspie tylko krajowe usługi przewozowe ten Przesyłki międzynarodowe na Baleary, Wyspy Kanaryjskie, Andorę, Ceutę i Melillę są odrzucane.

Z drugiej strony waga paczki nie powinna przekraczać 30 kg itp. sprzedaż nie może przekroczyć 1 € ten Jeśli Twoja przesyłka lub sprzedaż przekracza ten limit, skorzystaj z innej usługi wysyłkowej. Podobnie pakiet musi mieć minimalne i maksymalne dopuszczalne fundusze które są:

 • Liczyć wysokość, długość i szerokość nie powinny przekraczać 170 cm (1,7 m)
 • Suma wysokości, długości i szerokości nie może przekroczyć 270 cm (2,7 m)
 • Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów minimalne wymiary to 15 cm długość x 10 cm szerokość ten Jeśli chcesz wysłać paczkę o wymiarach mniejszych niż podane, należy ją umieścić w paczce spełniającej lub przekraczającej te wymiary.

Nagrody

Cena wysyłki paczki do Wallapop będzie się różnić w zależności od ilości funtów ma i weźmie pod uwagę, czy produkty są wysyłane pocztą czy osobiście. Mając to na uwadze, przeanalizujesz je szczegółowo na tej liście cena za kilogram i dostawę :

 • De 0kg do 2kg : 2,50 € (dostawa do La Poste) / 2,95 € (Dostawa do domu).
 • De 2kg do 5kg : 2,95 / 3,95 €
 • De 5 do 10 kg : 4,95 / 5,95 €
 • De 10 do 20 kg : 7,95 / 8,95 €
 • De Od 20 do 30 kg : 11,95 / 13,95 €

Ostrożność: Sprzedawca powinien zapakować produkt bez przekraczania zgłoszonych mas lub maksymalnych dopuszczalnych wymiarów. W ten sposób będziesz mógł szczegółowo zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi pakowaniazastaw ten Z drugiej strony należy wspomnieć, że Wysyłka za pośrednictwem La Poste jest bezpłatna dla sprzedawcy ten

Wysłane przez Seur

Jeśli sprzedawca wybierze tę opcję, powinien wiedzieć, że to zrobi koszty związane z odbiorem przesyłki w domu € 2,25 ten Z drugiej strony kupujący będzie musiał anulować usługę Koszt ubezpieczenia to 1,95€ przy zakupach od 1€ do 25€ ten W przypadku zakupów od 25 € do 1 € cena będzie wynosić od 000% do 5% wartości produktu.

Korzyść wysyłka i dostawa z Seur albo to zostanie zrobione bezpośrednio pod adresem ten Ta firma podejmie 2 próby dostarczenia paczki. W przypadku dostawy, produkt będzie przechowywany przez 10 dni w biurze Seur znajdującym się najbliżej adresu dostawy, aby kupujący mógł go przeszukać.

Czas dostawy

Wysyłka trwa zwykle 2 dni robocze! (maksymalnie), wybierz dostawę La Poste lub Seur. Sprzedawca musi dostarczyć zapakowany produkt do Seur lub La Poste w ciągu 5 dni roboczych od oficjalnej sprzedaży, w przeciwnym razie zakup zostanie anulowany.

Po otrzymaniu przesyłki kupujący ma 48 godzin na sprawdzenie, czy produkt jest w dobrym stanie. Jeśli tak jest, sprzedawca otrzyma płatność przelewem bankowym (zniżka na odpowiednie kwoty) w ciągu 2 do 5 dni roboczych ten Inną cechą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że obie osoby mogą monitorować misję, aby sprawdzić jej status.

korzyść

Jest to platforma pośrednicząca pomiędzy sprzedawcami a konsumentami, dzięki czemu posiada wiele zalet, które ułatwiają proces kupna i sprzedaży bez konieczności wychodzenia z aplikacji. Mając to na uwadze, ta lista będzie szczegółowa najważniejsze zalety Wallapop :

 • on ma mobilna aplikacja dostępne dla obuandroid OiOS ten
 • Wallapop płaci sprzedawcy, gdy kupujący otrzyma swój produkt ten Powinno to potwierdzić, że wszystko jest w idealnym stanie i zgodnie z opisem w ogłoszeniu.
 • Ma gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli produkt zostanie zgubiony lub uszkodzony podczas transportu.
 • konkurencyjne ceny w porównaniu do innych firm żeglugowych.
 • Bezpłatny zwrot jeśli produkt nie pasuje do opisu reklamy.

Kłopot

Chociaż Wallapop ma dobre recenzje i oceny, ma również pewne wady, które należy wziąć pod uwagę przy ocenie i porównywaniu usługi. Niektóre z jego własnych główne wady Ten:

 • Ograniczenia wysyłki ten Nie realizuje wysyłek międzynarodowych i obszarów dostaw musi być na półwyspie ten Podobnie nie powinna przekraczać 30 kg wagi lub 1 € na sprzedaż.
 • Sprzedawcy mogą mieć długi czas dostawy ten Dzieje się tak, ponieważ odebranie produktu przez kupującego może zająć dużo czasu, a sprzedawca naliczy opłatę tylko wtedy, gdy konsument oświadczy, że wszystko jest w porządku.
 • Nie akceptuję PayPal jako forma płatności więc możesz anulować tylko za pomocą karty debetowej lub kredytowej.
 • Gwarancje bezpieczeństwa mają dodatkowe ceny ten

Jak widać, ceny Wallapop i ceny wysyłki są dostępne i różnią się w zależności od wagi produktu i adresu dostawy. Podobnie ma wiele funkcji, które przynoszą korzyści obu stronom w procesie kupna i sprzedaży. Jeśli jesteś sprzedawcą, po prostu musisz ocenić i porównać najkorzystniejsze usługi dla Ciebie i konsumenta.

Dodaj komentarz