Jak śledzić, gdzie jest moje zamówienie Starken

Starken to chilijski przewoźnik o długiej historii, który czyni go jednym z najpopularniejszych w kraju. Tak czy inaczej, jeśli masz pytania lub wysyłasz pierwszą przesyłkę, najlepiej o tym wiedzieć Skąd mam wiedzieć, gdzie jest moje ścisłe zamówienie śledzenia? ten

Pamiętaj, że poniższe informacje dotyczą Chile, ale nadal możesz: wyślij paczkę lub produkt przez Wallapop w Hiszpanii.

Dowiedz się, gdzie jest moje zamówienie Starken, oglądając

Podobnie jak w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, Polityka wysyłkowa FedEx Trzeba to wziąć pod uwagę , Starken, przeczytanie regulaminu jest niezbędne. W każdym razie, kiedy grają na żywo, pojawia się kwestia oglądania. Jak każda inna firma, Starken dostarcza narzędzia do: sprawdź status wysyłki ten Aby śledzić lub spakować paczkę ze Starken, wykonaj następujące kroki:

  • Proces śledzenia przesyłki do Starken jest praktycznie taki sam jak w przypadku zdecydowanej większości firm. Dlatego potrzebujemy dostępu Oficjalna strona Starken ten
  • Jak widać, poprzedni link przeniesie Cię bezpośrednio do obszaru monitorowania platformy. Sous „Wprowadź zlecenie frachtowe”, musisz podać numer ubezpieczenia podany przed wysyłką.
  • Po poprawnym wprowadzeniu numeru kierowcy/śledzenia wystarczy kliknąć przycisk „Szukaj” ten

Starken system monitorowania

To prawda, że ​​system śledzenia jest bardzo intuicyjny i zrozumiały, ale nauczymy Cię rozumieć każdą z sytuacji, które pojawiają się podczas śledzenia Twojej misji.

  • Otrzymano w agencji: pojawienie się tej wiadomości oznacza, że ​​przesyłka została dostarczona do firmy w celu dalszej wysyłki.
  • W centrum dystrybucyjnym: komunikat ten wskazuje, że paczka ma zostać wysłana. Innymi słowy, oznacza to, że jest już w punkcie, w którym zostanie dostarczona do miejsca przeznaczenia.
  • W tranzycie: jak sama nazwa wskazuje, status „On Shipping” wskazuje, że paczka jest w drodze do miejsca docelowego.
  • Przygotowanie do dostawy: gotowa do doręczenia oznacza, że ​​przesyłka została odebrana w miejscu przeznaczenia lub najbliżej miejsca przeznaczenia (w przypadku adresu).
  • W drodze na adres: oznacza, że ​​przesyłka znajduje się w Twojej lokalizacji i zostanie dostarczona pod adres docelowy.
  • Dostarczony: status ten pojawi się po pomyślnym dostarczeniu paczki.

Oprócz powyższych informacji, inne szczegóły wysyłki również się pojawi ten Tutaj możesz zobaczyć rodzaj usługi, rodzaj dostawy, czy jest to adres czy lokalny, rodzaj płatności, miasto pochodzenia, miejsce docelowe, dowód wpłaty i wreszcie osobę, która odbierze dostawę.

Wydano zawiadomienie stwierdzające, że nie znaleziono zlecenia frachtowego

Jeśli wystąpi błąd „Nie znaleziono polecenia transferu”, w większości przypadków oznacza to: Numer jest nieprawidłowy. Dlatego lepiej sprawdzić przydzielony numer na wypadek jego otrzymania.

Jeśli jesteś nadawcą, upewnij się, że numer okładki jest taki sam, jak ten, który Starken podał Ci podczas wysyłki. skontaktowałeś się bezpośrednio z obsługą klienta my oferuje nasz shaper ty Oni wrócili w biurze, z którego została wykonana do wysyłki.

Z drugiej strony, jeśli z jakiegoś powodu wystąpią jakiekolwiek niedogodności, takie jak utrata paczki Starken, możesz skontaktować się bezpośrednio z ich numerem. 600 2000 710. W tym zakresie pomogą Ci od poniedziałku do piątku w godzinach pracy, coś bardzo podobnego do tego Zgłoś zagubioną paczkę do USPS w Stanach Zjednoczonych , narzędzie, dzięki któremu na pewno znajdziesz swój pakiet.

Dodaj komentarz