Jak zapakować i nadać przesyłkę Vinted?

Sposób pakowania przesyłek Vinted wiele o Tobie mówi, ponieważ jest to pierwsze wrażenie, jakie robi kupujący przed zobaczeniem produktu. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak prawidłowo pakować swoje produkty. Ten samouczek wyjaśni jak zapakować przesyłkę Vinted i jak ją wysłać że Twoi kupujący robią dobre wrażenie.

Jak zapakować przesyłkę Vinted?

Dobre opakowanie nie tylko dobrze mówi o sprzedawcy, zapobiega zwrotom i zwrotom produktów, ale także umożliwia kupującemu ponowne odwiedzenie Twojego profilu w celu dokonania zakupu.

 • Przedmiot, który wysyłasz nigdy nie powinien być luźny wewnątrz pudełka ponieważ może to spowodować przemieszczenie się produktu podczas transportu i uszkodzenie lub złamanie go. Użyj gazety, papieru, gumy piankowej lub folii bąbelkowej, aby wypełnić pozostałą przestrzeń wewnątrz pudełka.
 • Unikaj pakowania produktów tylko w papier, ponieważ ten materiał nie może wytrzymać uderzenia, jakie może napotkać przedmiot podczas transportu przez firmę przewozową.
 • Materiał użyty do pakowania musi być w dobrym stanie, tj. czysty, bez plam i nieprzyjemnych zapachów.
 • Etykieta informacyjna o wysyłce nie powinien być pomarszczony ani brudny a kod kreskowy nie powinien być zakryty podczas naklejania etykiety na opakowaniu.
 • Użyj taśmy do pakowania aby prawidłowo zapieczętować produkt i uniemożliwić innym otwarcie opakowania. Nigdy nie nakładaj taśmy bezpośrednio na odzież, akcesoria lub buty.

Nigdy nie wydawaj więcej pieniędzy na opakowanie, niż zarabiasz na sprzedaży produktu, więc dodaj koszt opakowania do ceny produktów.

 • Wybierz tanie materiały opakowaniowe dla swojego produktu, ale nie oznacza to, że kupujesz materiały niskiej jakości, ponieważ produkt nie osiągnie optymalnego stanu. Niektóre mocne i wysokiej jakości materiały to czarne plastikowe torby, grube koperty lub papier pakowy z bąbelkami powietrza ten
 • Jeśli planujesz używać pudełek wysyłkowych, pamiętaj, że dodają wagi produktu i są drogie, zaleca się stosowanie pudełka z recyklingu W dobrym stanie.
 • Nadaj swoim przesyłkom osobisty charakter, dodając kartkę z podziękowaniami, kupon na nadchodzący zakup lub drobny upominek.

Masz w sobie sukces Aplikacja Vinted to nie tylko ze względu na jakość przesyłki, musisz również mieć atrakcyjny profil, dzięki któremu możesz osiągnąć cześć tylko z zastosuj kilka wskazówek dotyczących sprzedaży.

Jak wysłać paczki do Vinted?

Przed wysłaniem paczki musisz wiedzieć trzy podstawowe rzeczy: po pierwsze musisz wysłać paczkę za pośrednictwem wybranej przez kupującego firmy kurierskiej, a po drugie, Koszty przesyłki ponosi kupujący! i po trzecie, paczka musi zostać wysłana w ciągu 5 dni roboczych. W przeciwnym razie zakup zostanie anulowany. Aplikacja oferuje 4 sposoby wysyłki:

 • Wysyłka za pośrednictwem La Poste, Colissimo, Bpost, Paq 24, PostNL, PostLU lub International Mail: Jeśli skorzystasz z tej opcji, będziesz musiał zapłacić koszty wysyłki z góry, ale otrzymasz zwrot pieniędzy po zakończeniu transakcji. Otrzymasz również numer przesyłki które musisz wprowadzić w instrukcjach wysyłki, dzięki czemu sprzedający i kupujący mogą śledzić przesyłkę.

 • Wyślij przez Mondial Relay / Punto Pack, Relais Colis, Correo Domicilio, DPD, DHL, Corroes Domicilio, Chrono Shop2Shop lub Homerr: Dzięki tej alternatywie otrzymasz przedpłacona etykieta wysyłkowa w twoim e Pozycja do wydrukowania i przymocowania do opakowania. Wybierając jedną z tych firm przewozowych, zarówno kupujący, jak i sprzedający mogą automatycznie śledzić przesyłkę.
 • Niestandardowa wysyłka : Ta funkcja pozwala wybrać kuriera innego niż wymienione powyżej, ale dzięki tej opcji Vinted nie ponosi odpowiedzialności za zagubione lub uszkodzone produkty, więc nie otrzymasz zwrotu pieniędzy ani odszkodowania. ( Polityka zwrotów Vinted ).
 • Zrób to dostawa osobiście , czyli uzgodnienie z kupującym miejsca spotkania.

Gdy przedmiot dotrze do kupującego, kupujący musi potwierdzić dostawę do ’NS’ pieniądze zakup zostanie dodany do reszty Vinted ten

Dodaj komentarz