Jakie są koszty wysyłki do Wallapop pocztą dla wagi i ceny paczki?

Znajomość kosztów wysyłki Wallapop jest niezbędna, jeśli korzystasz z tej popularnej platformy, zwłaszcza odkąd zacząłeś korzystać z Poczty. Jednakże to nie jedyny sposób na odbieranie lub wysyłanie paczek, jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych.

Jak działa usługa dostarczania poczty?

Zanim poznasz koszt wysyłki do Wallapop, możesz chcieć wiedzieć jak działa ta usługa? ten A jeśli masz już czas na tej platformie, będziesz wiedział jej korzenie nie obejmowały tej metody.

Jest to sojusz lub porozumienie między Wallapopem a Urzędem Pocztowym. Co m.in. było testowane unikaj nieufności, nieporozumień i oszustw co wydarzyło się, gdy tylko użytkownicy byli odpowiedzialni za sprzedaż, kupno i misja.

W tym celu ta sama firma stworzyła usługę zarządzania wysyłką o nazwie Wallapop Protect. Dzięki temu płatności i dostawy przebiegają sprawnie.

Pełni rolę pośrednika odpowiedzialnego za zabezpieczenie płatności do momentu dotarcia produktu do miejsca przeznaczenia. Ze szczególnym naciskiem na zapewnienie kupującemu rozsądnego terminu 48 godzin, aby upewnić się, że pakiet pasuje do Twojego stołu roboczego ten

Jakie są koszty wysyłki do Wallapop?

W przypadku kosztów wysyłki do Wallapop pocztą, zwróć uwagę na to koszt wysyłki paczki jest obowiązkiem kupującego! ten W rezultacie wielu użytkowników, którzy: zasubskrybuj Wallapop ocenić, czy ostateczna cena produktu jest tego warta.

Koszt ten można uznać za podwójny, ponieważ jeśli jesteś kupującym, musisz zapłacić stałą kwotę przesyłki, która ma zostać wykonana, plus zmienną stopę procentową. Ostatni obliczana na podstawie wynagrodzenia przyznanego administracji.

Ponadto ta funkcja jest dostępna tylko w przypadku produktów, które nie przekraczają standardowych standardów wagi i rozmiaru. Minimalny koszt wysyłki do Wallapop to 2,95 €.

Stawki za dostawę pocztą w zależności od wagi paczki

Chociaż już to przeczytałeś minimalna ilość na przesyłkę Wallapop nie przekracza 3 euro , możesz chcieć poznać dokładną wartość każdego peso.

W tym sensie paczki lub paczki ważące mniej niż 2 kg będą miały stałą wartość 2,95 EUR. Podczas gdy przedmioty o wadze od 2 do 5 kg będą wyświetlać przesyłkę 3,95 euro ten

Od 5 do 10 kg trzeba zapłacić 5,95 euro, a za przesyłki od 10 do 20 kg kwota wyniesie 8,95 euro. Wreszcie w przypadku produktów cięższych i ważących od 20 do 30 kg koszt zostanie określony 13,95 euro

Jednak waga nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na koszty wysyłki, ponieważ istnieją również maksymalne dopuszczalne wymiary. Tę wartość otrzymujemy dodając długość, szerokość i wysokość każdej paczki, czyli 270 cm na górze.

Czy muszę płacić procent wartości produktu?

Tak, jeśli chodzi o opłaty za zarządzanie przesyłkami, musisz obliczyć określony procent kosztu darowanego produktu. Tę ilość należy dodać do ilości określonej wagowo.

W przypadku tej prowizji jest to 10% całkowitej wartości, którą anulujesz za swój zakup. Tak więc, aby określić, czy Twój zakup jest tego wart, musisz dodać 10% plus koszt w oparciu o wagę i standardową wartość przesyłki.

Czy możesz odbierać lub wysyłać gdziekolwiek?

Na półwyspie istnieje możliwość przesłania przez Correos do Hiszpanii. Dlatego różne wyspy, takie jak m.in. Kanarki są wyłączone z tej usługi.

Dodaj komentarz