Kto pokrywa koszty wysyłki Vinted? Rozwiąż swoje wątpliwości

Odkąd Vinted pojawił się na rynku, sprzedaż używanych przedmiotów była świetną opcją na zwiększenie przychodów, ponieważ ta aplikacja została zaprojektowana, aby pomóc użytkownikom dać drugie życie swoim ubraniom, jednocześnie zarabiając pieniądze. Ale wielu sprzedawców martwi się kosztami wysyłki do Vinted. Ten artykuł wyjaśni wolę Kto płaci za wysyłkę Vinted? Rozwiąż swoje wątpliwości ten

Kto pokrywa koszty wysyłki Vinted?

Koszty wysyłki zawsze w górę Odpowiedzialność kupującego! ? kwota wysyłki jest automatycznie dodawana do całkowitej kwoty zakupu niezależnie od tego sposób płatności, z którego korzystasz. Należy pamiętać, że jeśli wysyłka odbywa się za pośrednictwem La Poste, Paq 24, Colissimo, Bpost, Correos International, PostNL lub jeśli wysyłasz pojedyncze przesyłki, koszt powinien zostać poniesiony przez sprzedającego, ale pieniądze zostaną zwrócone później.

Sprzedający pobiera opłatę za wysyłkę, gdy Vinted doda pieniądze z zakupu do pozostałych Vinted i stanie się to po potwierdzeniu przez kupującego dostawy zakupu (około 2-4 dni). Aby odzyskać pieniądze z wysyłki bez zwrotu pieniędzy, pamiętaj, aby to zrobić zapakuj paczkę prawidłowo oraz w ciągu 5 dni roboczych od zakupu.

Zapamietaj to koszty wysyłki różnią się od w zależności od wybranego sposobu dostawy, rozmiaru i wagi przesyłki; Z tego powodu ważne jest, aby podać rozmiar produktu (mały, średni, duży lub niestandardowy) podczas przesyłania zdjęcia produktu do swojego profilu.

w Vinted, nie pobiera się prowizji za sprzedaż przedmiotów ? Jednak kupujący to ten, który musi zapłacić 5% ceny produktu za „koszty ochrony kupującego” plus zryczałtowaną stawkę 0,70 euro za każdy dokonany zakup.

Wątpliwości, które pojawiają się przy sprzedaży na Vinted

Czy produkty można dostarczyć bezpośrednio do kupującego?

Możesz umówić się na dostawę z kupującym, aby zrobić to samodzielnie, ta alternatywa pozwoli Ci wygodniej dostarczać większe przedmioty i zaoszczędzić kupującemu kosztów wysyłki.

Jednakże Vinted nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy które mogą wystąpić z produktem lub dostawą, ponieważ ten rodzaj dostawy nie jest objęty Polityką Ochrony Klienta Vinted.

Jak mogę odzyskać pieniądze?

Gdy kupujący potwierdzi na platformie Vinted, że otrzymał przesyłkę w optymalnych warunkach, system Płatność Vinted zajmie 2-4 dni kup i wyślij srebrzysty zrównoważyć Vinted. Gdy pieniądze znajdą się w Twoim profilu, możesz natychmiast przelej go na swoje konto bankowe które zapisałeś podczas tworzenia profilu Vinted.

Jeśli kupujący nie potwierdzi zakupu w ciągu kilku dni od otrzymania przesyłki, Vinted automatycznie przekaże pieniądze z zakupu reszcie Vinted.

Czy kupujący może zwrócić produkt?

Vinted umożliwia kupującemu zwrot produktu i otrzymanie zwrotu pieniędzy, jeśli produkt dotarł uszkodzony lub nie przedmiot, za który płacę ten

Jeśli kupujący chce zwrócić produkt, ponieważ mu się nie podoba lub nie jest to twój rozmiar, kupujący może wyrazić zgodę na zwrot odzieży sprzedawcy, ale sprzedawca nie jest zobowiązany do przyjęcia zwrotu lub wymiany. Jeśli kupujący otrzyma ubrania w złym stanie, powinien zacząć proces zwrotu ten

Co jeśli kupujący nie otrzyma przesyłki?

Jeśli minęło więcej niż 15 dni, a kupujący nie otrzymał przesyłki od firmy spedycyjnej uzgodnionej przez obie strony, zostanie zwrócony do domu lub biura sprzedawcy a pieniądze zostaną zwrócone na konto klienta.

Sprzedając na Vinted, nie musisz się martwić o inwestowanie pieniędzy w aplikację, ponieważ sprzedawca nie musi płacić prowizji ani dostawy produktu. możesz także zdobądź dodatkowe pieniądze w zaciszu własnego domu z przedmiotami, których już nie używasz i zajmują miejsce tylko w twoich sypialniach. Śmiało i zacznij korzystać z aplikacji Vinted!

Dodaj komentarz