Jakie są najlepsze aplikacje, aby pozbyć się strachu przed lataniem lub podróżowaniem samolotem?

Podróżuj, bądź całkowicie szczęśliwy to myśl wielu ludzi, gdy realizują swoje marzenie o podróżach do swoich ulubionych miejsc. Podczas podróży możesz rozwinąć uczucia inne niż twoje są do tego przyzwyczajeni, ponieważ możesz odprężyć umysł i ciało od codzienności.

Dlatego wiele osób planuje swoje wakacje, aby odwiedzić bliskich lub po prostu podróżować do swojego kraju, aby poznać inne kultury, zachody słońca lub napisać inne historie. Jedni wybierają to z lądu, inni z morza, a jeszcze inni wybierają to inni wolą to zrobić samolotem ten

Dziś istnieją tysiące biur podróży, które: oferują bardzo tanie oferty lotów w zależności od sezonu lub zdobytych mil. Możesz ja ja znajdź te loty krajowe i międzynarodowe możesz je nawet znaleźć w dowolnym momencie podróżować wczesnym rankiem

Po prostu musisz być bardziej wybredny, jeśli chodzi o pomoc, jaką udzielasz innym ludziom. Google może znaleźć niektóre dostępne. Jednak wiele osób podróżujących samolotem może mieć pewne wady w locie, jednym z nich jest strach ten

Dlaczego tak wielu ludzi boi się latać?

Strach przed lataniem dotyka każdego dnia więcej osób światu, ponieważ wyrażają swoją niepewność, ponieważ słyszeli informacje lub programy podczas innych lotów lub ponieważ nie latają normalnie.

Wiele z tych osób przejawia powszechny strach ponieważ obawiają się katastrofy lotniczej, zwykle wykazują panikę lub niepokój.

Z tego powodu coraz więcej linii lotniczych oferuje swoim użytkownikom wirtualne lekcje lub szkolenia, aby przezwyciężyć tego typu lęki.

Inne są uwzględnione loty transmitują filmy, aby zrelaksować swoich pasażerów i tym samym przyczynić się do przyjemności z ich podróży.

Możesz również znaleźć różne aplikacje, z których możesz korzystać zmniejszyć stopień niepokoju i strachu wyprodukowane przez lot samolotu.

Jakich aplikacji potrzebuję, aby przezwyciężyć strach przed lataniem?

Istnieje kilka aplikacji, z których możesz korzystać podczas lotu i kontrolować swoje lęki i niepokoje Pokażę Ci niektóre z nich:

SkyGuru

Ten został wcześniej stworzony przez zespół pilotów, pokazuje to wszystko informacje, które Cię interesują na temat Twojego lotu wykonasz wszystkie turbulencje od startu do lądowania.

Osobliwość ta aplikacja SkyGuru jest to, że używane są czujniki telefonu pokaże Ci wszystko o Twojej trasie ten

Po prostu wprowadź informacje o locie, dzień, godzinę, numer lotu na telefonie z Androidem. W dniu Twojej podróży zmień telefon w tryb samolotowy natychmiast prześle Ci informacje o locie.

Ponadto zawiera kompas i inne narzędzia, których można użyć do zidentyfikowania przyczyny niektórych dźwięków bez sięgania do kończyn. Możesz znaleźć SkyGuru za darmo lub w jego prezentacji z większą ilością narzędzi za niską cenę ten

Tryb ściągania

Z tym aplikacja zmniejszy poziom napięcia, stresu i nerwowości dzięki Twoim zabawkom, które zapewnią Ci zajęcie podczas podróży, zwłaszcza podczas odprawy celnej.

Czy wiesz, że ta aplikacja została zaprojektowana przez japońską linię lotniczą ANA? Tak, z wieloletniego doświadczenia wiedzą, że pasażer ma więcej niż stres podczas czyszczenia samolotu i zaoferowali tę aplikację swoim klientom.

αλκ

Dostarcza informacji statystycznych, aby upewnić się, że Twoja podróż jest bezpieczna i przyjemna ćwiczenia, które pomogą Ci medytować i relaksować się dzięki specjalnie zaprojektowanej muzyce.

Ta aplikacja nie wymaga połączenia z Internetem, ponieważ po rozpoczęciu podróży i przełączeniu telefonu w tryb samolotowy możesz z niej korzystać.

Cicha aplikacja

Jeśli twoje nerwy cię oszukują, nie możesz przestać używać tej aplikacji, ponieważ możesz kontrolować swoje myśli, lęki i nerwy za pomocą jej programów relacyjny i jego dźwięki ten

Przestrzeń nad głową

Zawiera muzykę i dźwięki dzięki czemu możesz się zrelaksować, a nawet odpocząć w podróży, aż przestaniesz czuć się zestresowany, ale zrelaksowany.

Dodaj komentarz