Kto pokrywa koszty wysyłki przy sprzedaży Wallapop?

Wallapop oferuje wydajną i bezpieczną opcję wysyłki, która ma wiele zalet i kilka wad dla niezawodnej płatności. Ale możesz się zastanawiać kto pokrywa koszty wysyłki? sprzedając Wallapop? Cóż, tutaj odpowiemy na Twoje pytanie, jeśli jesteś kupującym lub sprzedającym i będziesz wiedział, kto musi zapłacić za wysyłkę produktu.

NS’ Aplikacja Wallapop można pobrać na Androida lub iOS, co pozwala kupować i sprzedawać używane produkty. Stał się bardzo sławny, bo na to pozwala kupuj lub sprzedawaj produkty, które chcesz, wysyłką lub ręcznie. A ponieważ jest to najszybszy i najskuteczniejszy sposób zakupu lub sprzedaży przedmiotu, wiele osób zwraca się do niego ze względu na jego niezawodność.

Z tego powodu podamy kilka przydatnych wskazówek, o których warto wiedzieć jak wysyłać z Wallapop Protect lub dowiedz się, kto pokrywa koszty wysyłki.

Jak sprzedawać przez Wallapop Protect

Na początku Wallapop robi wstawić relacja kupujący i sprzedający aby mogli dokończyć swoje czynności kupna i sprzedaży. Chociaż zrozumiałe jest, że wielu użytkowników jest podejrzliwych wobec drugiej osoby, powinni anulować i przesłać artykuł, ufając tylko własnym słowom.

Sytuacja ta doprowadziła do błędnych interpretacji, a nawet oszustw dokonywanych przez niektórych użytkowników, którzy sprzedawali, ponieważ byli złośliwymi ludźmi.

Z tego powodu i że jego użytkownicy mogą kupowanie i sprzedawanie produktów w Całkowicie bezpieczne, twórcy Wallapop wymyślili rozwiązanie. Jest to system, który wcześniej był znany jako WallaPay, a obecnie znany jest jako Wallapop Protect. Cel bezpieczna wysyłka i płatność produktów, zapewniając kupującego, że nie zostanie oszukany.

Ale kto płaci za koszty wysyłki?

W takim przypadku osobą, która pokrywa koszty przesyłki jest kupujący produkt które muszą wykonać następujące czynności:

 • Pierwsza rzecz to ty połącz się z Wallapop ten
 • Następnie musimy przejść do „Wyślij” w menu głównym aplikacji.
 • Następnie wybierzemy kartę kredytową. (To znaczy na wypadek, gdybyśmy musieli zapłacić za zakup.)
 • Jeśli jesteś handlowcem, musisz wybrać opcję „Rachunek bieżący” (tj. po otrzymaniu płatności).
 • Po rozważeniu tych alternatyw i omówieniu, czy kupić, czy sprzedać, zapali się niebieski pakiet.
 • W ten sposób możemy sfinalizować sprzedaż pożądanego produktu.

W takim przypadku, jeśli jesteś kupującym, zdecydujesz jak chcesz Kup to Wysłano , osobiście lub pocztą. Jeśli wybierzesz drugą opcję, będziesz musiał wypełnić formularz z informacjami, w tym adresem, kodem pocztowym i miastem.

Zostaniesz również poproszony o podanie numeru telefonu, abyśmy mogli przesyłać Ci informacje o śledzeniu produktu, dopóki nie dotrze on do Twoich rąk. Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych danych wybierz niebieski przycisk, a za produkt zapłacisz poprzez handel.

Poza tym sprzedawca ma 5 dni na dostawę produktu na pocztę, dlatego zostanie dostarczony w ciągu 48 godzin.

W takim przypadku Wallapop Protect odpowiada za niezwrócenie sprzedawcy gotówki, dopóki kupujący nie będzie miał produktu w ręku. Jeśli zdarzy się, że sprzedawca nie wyśle ​​produktu w uzgodnionym terminie, Wallapop Shipping zwróci pieniądze.

Jakie są koszty wysyłki za sprzedaż Wallapop

Jak już przeanalizowaliśmy, Wallapop Protect jest dostarczany pocztą i Koszty wysyłki sprzedaży różnią się w zależności od w zależności od wagi paczki. Jeśli już wiesz jak zapłać koszt wysyłki! podczas wyprzedaży, ale chcesz poznać cenę paczki na wagę, powiemy ci.

 • 0 do 2 kg 2,95 euro
 • 2 do 5 kg 3,95 euro
 • 5 do 10 kg 5,95 euro
 • 10 do 20 kg 8,95 euro
 • 20 do 30 kg 13,95 euro.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik okaże się przydatny Kupuj swoje produkty od Wallapop I przypomnij kupującemu o zapłaceniu kosztów wysyłki.

Dodaj komentarz