Jak wysłać paczkę lub produkt za pośrednictwem Wallapop? – Wyprawy Wallapop

Jak bezpiecznie wysłać paczkę przez Wallapop? To pytanie, które zdecydowanie powinieneś sobie zadać. Ponadto, jeśli jesteś nowy na platformie i bardzo dobrze wiesz, jak to działa.

Na szczęście programiści pomyśleli o tym i znaleźli sposób na dostarczanie produktów w naprawdę bezpieczny sposób. Dziękuję wam wszystkim Wallapop Protect i GENEI, usługi, które pomogą Ci w tym projekcie.

Rozwiąż problemy z wysyłką

Jeśli tak naprawdę nie wiesz Wallapop jest zdefiniowana jako platforma, która pozwala kupować lub sprzedawać używane przedmioty W perfekcyjnej kondycji. Rozwinął się w Hiszpanii i szybko odbił się echem na rynku, docierając do wielu spółek zależnych.

Ale jakiś czas temu, po porodzie, wciąż były problemy z zaufaniem, gdy Wallapop wysłał paczkę. Coś, co szybko przytłoczyło wielu użytkowników i ich właścicieli.

W ten sposób zostali zmuszeni do stworzenia środków, dzięki którym będzie można bezpiecznie kupować i sprzedawać między odległymi lokalizacjami. To rozwiązanie nazywa się Wallapop Protect , platforma ułatwiająca płatności i wysyłkę.

Poczta, najlepsza opcja do wysłania paczki przez Wallapop

Jak już przeczytałeś wcześniej, zarządzanie wysyłką każdego produktu do Wallapop musiało odbywać się w przypadkach poza aplikacją. Ten, w niektórych przypadkach budził podejrzenia jako kupujący ponieważ jedyną wiarygodnością, jaką miałeś, był powód sprzedawcy.

Dlatego twórcy aplikacji uznali, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie sposobu na uzyskanie gwarancji. Jeden sposób ty moc zrób swoją część jako sprzedawca i jednocześnie czuć się bezpiecznie Do kup Wallapop ten

Tak narodził się Wallapay, obecnie nazywany Wallapop Protect. W ten sposób pieniądze z transakcji trzymane są w bezpiecznym depozycie do momentu, aż kupujący zadeklaruje (w ciągu 48 godzin), że wszystko zostało zrobione normalnie.

Oczywiście może to również narazić Cię jako sprzedawcę. Od tego czasu złośliwy nabywca mógł kłamać na temat stanu firmy, wysyłając paczkę do Wallapop.

Na szczęście platforma współpracuje z usługą pocztową, która utrzymuje konta transakcji dokonanych za pośrednictwem Wallapop. W ten sposób serwis może zweryfikować, czy zrealizowałeś swoją część, umieszczając przesyłkę pod właściwym adresem.

Chociaż ma pewne wady, oznacza to, że ma pewne ograniczenia, takie jak p od maksymalnie 4 kg na życzenie. Z drugiej strony jest to usługa dostępna tylko w Hiszpanii, więc osoby z innych krajów nie mogą na niej polegać.

Obecnie odpowiada za usługę GENEI dla przesyłek przez Wallapop

Z drugiej strony istnieje inna realna opcja tworzenia lub wysłania paczki do Wallapop i jest dobrze widziana przez użytkowników. Ta alternatywa to GENEI , porównywarka odpowiedzialna za porównywanie różnych usług doręczania paczek.

Wyrasta poza platformę zakupową, ale ponieważ istnieje bezpieczna metoda wpłaty, co czyni go niesamowitym narzędziem ten Przede wszystkim dlatego, że umożliwia porównanie cen wysyłki dla każdej agencji.

Dzięki temu będziesz mieć szeroki wachlarz opcji dotyczących ceny pakietu, co bezpośrednio wpłynie na cenę Twojego produktu. W ten sam sposób możesz również skorzystać z różnych sposobów, np. jeśli chcesz, aby czas dostawy był regułą lub został przyjęty w trybie pilnym.

Podobnie możesz skorzystać z innych rodzajów powiązanych korzyści, takich jak zniżki w zależności od wybranego miejsca docelowego. Wszystkie te zarządza w sposób zorganizowany, z profesjonalizmem i absolutnym bezpieczeństwem , connectez-vous prostota w Wallapop i otwórz stronę GENEI, aby kontynuować.

Dodaj komentarz