Jak tworzyć filmy na Snapchacie?

Udostępnianie treści multimedialnych to coś, co robimy na co dzień. Albo rozśmieszaj przyjaciół i rodzinę, albo pokaż nasze codzienne życie z różnymi ludźmi. Treści multimedialne stały się centralną częścią wielu ludzi. Z tego samego powodu wielu Portale społecznościowe opieraj się na swoich postępach w tworzeniu lub udostępnianiu treści.

Facebook itp. Twitter został aktywowany są doskonałym przykładem. Te sieci społecznościowe były w stanie dodawać filmy i zdjęcia do udostępniania na różne sposoby i szybko, jest jednym z najczęściej używanych na świecie ten Ale jest jedna aplikacja, która specjalizuje się w udostępnianiu tych treści multimedialnych i jest to Snapchat.

Opiera się głównie tworzyć filmy krótkometrażowe które mogą być postrzegane tylko w ograniczonym zakresie przez innych ludzi, to, co to znaczy dzielić swoje życie z innymi, bardzo się zmieniło.

Wielu robi to, aby udostępniać śmieszne filmy, ujawniać drobne szczegóły dotyczące ich życia i wiele więcej. I choć są już sposoby aby zapisać tę zawartość na telefonie komórkowym jest nadal szeroko stosowaną aplikacją na całym świecie.

Tak więc, jeśli chcesz zacząć od Snapchata, ważne jest, aby wiedzieć, jak go używać i wszystkie jego drobne szczegóły, aby Twoje treści były atrakcyjne. Dlatego poniżej powiemy Ci, jak nagrać wideo Snapchat i prześlij go później do swojego profilu. Weź udział w seminarium, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a wszystkie Twoje wątpliwości na pewno zostaną rozwiane.

Pobierz wideo Snapchata

Nagrywanie wideo na Snapchacie jest dość proste i intuicyjne. W rzeczywistości cała aplikacja jest i została stworzona w taki sposób, abyś mógł z niej szybko korzystać i byś mógł uchwyć ważne chwile Twoje życie. Wszystko, co musisz zrobić, aby móc nakręcić film na Snapchacie, to:

  • Najpierw wejdź do aplikacji Snapchat ten Po zakończeniu aparat otworzy się na ekranie głównym, aby robić zdjęcia i nagrywać filmy.
  • Aby zrobić zdjęcie, musisz raz nacisnąć przycisk u dołu ekranu. Aby jednak nagrać wideo, naciśnij i przytrzymaj. Krawędź okręgu zacznie obrysowywać się na czerwono, wskazując maksymalny czas, jaki może zająć Twój film. Pewnego razu czerwone koło skończone, film się skończy. Będziesz miał na to tylko 15 sekund. Pamiętaj, że możesz zwolnić przycisk, gdy chcesz zakończyć film w ciągu 15 sekund.
  • Zostaniesz teraz przeniesiony do ekranu podglądu, aby obejrzeć wideo.

Jeśli film Ci nie odpowiada, możesz go usunąć za pomocą przycisków ekranowych, aby móc nagrać kolejny. Alternatywnie możesz kliknąć strzałkę na ekranie, aby ją opublikować.

I voila, Twój film będzie gotowy do obejrzenia przez innych. Ale jeśli to nigdy nie boli, możesz udekoruj naklejkami i wiadomości, aby uczynić go bardziej atrakcyjnym.

Dodaj naklejki do swojego Snap

Naklejki Snapchat mogą być dobrym rozwiązaniem, aby nieco udekorować swój film. Istnieje kilka naklejek, które możesz dodać i są naklejki styl GIF lub nawet inne z funkcjami, na które pozwalają prędkość przechwytywania gdzie dana osoba się porusza na filmie lub temperatura miejsca.

Aby to zrobić, zrób film i na ekranie podglądu wybierz przycisk naklejki na ekranie. Zobaczysz to jako mały kwadrat z zagiętym rogiem. Oto lista naklejek, których możesz użyć z tej okazji. Wybierz i zmodyfikuj, jak chcesz , ruch, korekcja i przebudowa palce. Kiedy będziesz gotowy, opublikuj go.

Dodaj komentarz