Jak łatwo tworzyć lub dodawać historie Snapchata na Androida

Snapchat to dobrze znana sieć społecznościowa, która zyskała dużą popularność wśród użytkowników Androida w ciągu ostatnich siedmiu lat, ale nigdzie nie jest tak istotna, jak od tamtej pory. jego praca ten Jednak nadal istnieje znaczna liczba użytkowników, którzy stale korzystają z aplikacji.

Dziś żyje dzięki różnorodności filtry, których można używać na Snapchacie i że ta platforma stale się rozwija. Zabawne i oryginalne filtry dla wielu użytkowników, dzięki czemu ta aplikacja zawsze pozostaje taka, jaka może być pobierz filtry na Snapchacie ten

Na razie jednak Snapchat zawiera to wszystko 382 miliony użytkowników , duży odsetek z nich nie wie jak wykonać różne zadania w aplikacji , Jak na przykład wysyłaj prywatne wiadomości tekstowe lub dodanie historii. Dlatego w tym artykule wyjaśniono, jak to zrobić w aplikacji.

Jak działa Snapchat?

Snapchat działa podobnie do dowolnej aplikacji do przesyłania wiadomości, ale ma określoną funkcję, która polega głównie na przesyłaniu wiadomości zdjęcia i filmy ? gdzie nadawca wiadomości używa a zapowiedź co ogranicza odbiorcę wglądu.

Oznacza to, że gdy odbiorca otworzy wiadomość, automatycznie rozpocznie odliczanie używane przez nadawcę, a po zakończeniu tego licznika wiadomość zostanie automatycznie usunięta. Uniemożliw użytkownikowi odbiorcy zapisanie obrazu.

Poza tym w aplikacji jest sekcja, z którą możemy się inaczej zachowywać zmiany w zdjęciach i nadal możemy udostępnić ten obraz publicznie. Wynika to z zasobu o nazwie historie.

Jakie są historie?

Historie to małe miejsca, które można oglądać w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, WhatsApp, Instagram i Snapchat. Gdzie jego użytkownicy mogą powiadomienie o każdym rodzaju treści (zdjęcia, obrazki itp.) z osobami, które dodali, więc nie musisz udostępniać ich pojedynczo.

Chociaż to, co mogą publikować w każdej sieci społecznościowej, jest inne, działa tak samo, gdy osoba publikuje treści w swojej witrynie. Historia. System automatycznie zapewni, że ta treść pojawi się na liście dodanych użytkowników.

Skąd pochodzą historie?

Historie to trend, który został przyjęty przez wszystkie sieci społecznościowe, ale tak się dzieje uruchomiona na Snapchacie który zapoczątkował trend w 2013 roku i na szczęście osiągnął doskonałe wyniki w popularności i rozwoju wszystkich aplikacji użytkownika.

Wpływ storytellingu polegał na tym, że w 2016 roku Instagram również zaoferował to narzędzie na swojej platformie, chociaż na tym nie poprzestał. Facebook i WhatsApp mają oferował trend w 2017 roku z praktycznie identycznym systemem.

Jak łatwo tworzyć lub dodawać historie Snapchata do Androida?

Proces dodawania historii Snapchata jest bardzo prosty, najpierw musimy wejść do aplikacji, a potem tak długo, jak jesteśmy sekcja kamery, możemy nacisnąć, aby zrobić zdjęcie lub nacisnąć i przytrzymać przycisk nagrywania wideo, niezależnie od tego, czy dodamy filtry do zrobionego Snapa.

następnie regulujemy timer , który zmieni czas wyświetlania Snapa na ekranie przed przejściem do następnego. Następnie kliknij przycisk historyczny który pojawi się na dole ekranu jako kwadrat i znak plus (+) w prawym górnym rogu.

Następnie wybierz przycisk Dodaj dzień które pokaże nam nowe menu, w którym są opcje dla dodaj Snap do swojej historii lub historia publiczna które wybrałeś wcześniej, wybieramy wybór naszych preferencji i my wyślijmy , już z tym platforma opublikuje historię.

Dzięki temu procesowi wszyscy użytkownicy dodani do Twojej listy znajomych będą mieli dostęp do przesłanych przez Ciebie historii, teraz musisz tylko wiedzieć, co publikować w sieci.

Dodaj komentarz