Jak założyć konto lub zarejestrować się w Snapchacie?

Snapchat to serwis społecznościowy, który pozwala nam udostępniać zdjęcia i tworzyć krótkie filmy, które widzą nasze kontakty, ze szczególnym uwzględnieniem tego, że treści te po pewnym czasie znikną z naszego profilu. Jak sama nazwa wskazuje, Snapchat jest również autodestrukcyjną platformą do obsługi wiadomości błyskawicznych, zgodnie z wyborem użytkownika.

Jeśli jesteś zainteresowany utwórz konto Snapchat a jeśli po pewnym czasie zaczniesz używać – na przykład – inteligentnych filtrów lub wysyłać usunięte wiadomości, poznaj różne sposoby rejestracji i dowiedz się, co ma do zaoferowania ta sieć społecznościowa. ten

Utwórz konto Snapchat z Androida lub iOS

Snapchat był pierwotnie przeznaczony dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS, więc konta są tworzone przez oficjalną aplikację. Jeśli masz urządzenie z Androidem, wykonaj następujące czynności:

 1. Wejść Sklep Play ten Sklep z aplikacjami w zależności od tego, czy masz androida czy iosa Snapchat na pasku wyszukiwania i naciśnij przycisk, aby rozpocząć wyszukiwanie. zainstaluj aplikację, która pasuje do pierwszego wyniku. Możesz również uzyskać dostęp za pomocą tych skrótów:
  • Snapchat na Androida :
  • Snapchat na iOS :
 2. Otwórz wyszukiwanie aplikacji Ikona Snapchata na głównym ekranie urządzenia.
 3. Naciśnij przycisk ” Zarejestrować „W niebieskim.
 4. Wpisz swój własny nazwisko i imię , Kliknij ” Zarejestruj się i zaakceptuj ten
 5. Wprowadź swoją datę urodzenia, a następnie naciśnij „ kontynuować ten Pamiętaj, że jeśli masz mniej niż 13 lat, nie będziesz w stanie kontynuować procesu.
 6. Snapchat pokaże Ci nazwę użytkownika powiązaną z Twoim kontem, najprawdopodobniej zawierającą cyfry i część Twojego imienia i nazwiska. Jeśli jesteś z niego zadowolony, kliknij przycisk „Kontynuuj”, ale jeśli chcesz to zmienić, kliknij „ Zmień moją nazwę użytkownika Następnie utwórz nazwę użytkownika, upewnij się, że jest dostępna i kliknij „Kontynuuj”.

 7. Zrób słowo de iść przez co najmniej 8 znaków, chociaż zaleca się ustawienie jednego większego niż 10 znaków dla zwiększenia bezpieczeństwa. Następnie kliknij „ kontynuować ten
 8. pozycja Twój email i kliknij ” kontynuować ten
 9. Wpisz swój własny Numer telefonu ten Otrzymasz SMS z kodem, który potwierdzi Twoją tożsamość, ten SMS zostanie automatycznie wykryty na Androidzie, natomiast w iOS będziesz musiał wprowadzić go ręcznie i kliknąć „Kontynuuj”. Możesz pominąć ten krok, ale będziesz potrzebować swojego numeru telefonu, aby odzyskać utracone konto.

 10. Jeśli chcesz wyszukać znajomych w swojej książce kontaktów, możesz to zrobić w tym kroku, w przeciwnym razie możesz kliknąć „Pomiń”.
 11. W tym ostatnim kroku możesz dodać znajomych sugerowanych przez Snapchata, możesz także kliknąć „Ignoruj”.

Skończyłeś z tym procesem utwórz konto snapchat z urządzenia z systemem Android lub iOS i możesz teraz uzyskać dostęp do swojego konta przy użyciu nowej nazwy użytkownika. Jeśli masz Androida, aplikacja prawdopodobnie będzie wymagać zaakceptowania pewnych uprawnień przed pierwszym użyciem.

Utwórz konto Snapchat z przeglądarki internetowej (PC lub telefon komórkowy)

Snapchat też daje nam szansę Utwórz konto za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki tej metodzie możesz utworzyć konto Snapchat z komputera lub nawet przeglądarki mobilnej Android lub iOS, jednak aby korzystać ze Snapchata, musisz zainstalować aplikację mobilną. pamiętaj, że Snapchat wymaga dostęp do aparatu ten

Według naszych testów ta metoda jest niedostępna tylko w języku angielskim , ale nie martw się ! Po zakończeniu tworzenia konta będziesz mógł wybrać domyślny język hiszpański.

 1. Aby połączyć się z https://accounts.snapchat.com/accounts/signup , strona rejestracji Snapchata w sieci.
 2. Wypełnij formularz własnymi Informacje osobiste :
  • Imię i nazwisko : Twoje imię i nazwisko.
  • Nazwa użytkownika : Wybierz nazwę użytkownika dla swojego profilu Snapchat, powinna być bezpłatna.
  • Hasło : Wybierz silne hasło składające się z co najmniej 8 znaków.
  • Numer telefonu : Wybierz kod swojego kraju i wypełnij pole swoim numerem telefonu.
  • Rocznica : Twoja data urodzenia.
 3. Kliknij Zarejestruj i zaakceptuj.
 4. Zweryfikuj numer telefonu za pomocą cyfr weryfikacyjnych wysłanych SMS-em.
 5. Po zweryfikowaniu numeru telefonu Snapchat przekieruje Cię na stronę Zarządzaj moim kontem z którego możesz modyfikować wszystkie informacje o nim.

Jeśli wszystkie wprowadzone informacje były poprawne, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Strona administratora konta Snapchat ten Po utworzeniu konta Snapchat z przeglądarki internetowej musisz:Zweryfikuj swój adres email mieć dostęp do wszystkich oferowanych usług. Przypominamy, że aby korzystać ze wszystkich usług Snapchata, należy zainstalować aplikację mobilną Android lub iOS i połączyć się z tymi samymi danymi.

Bez względu na to, jakie masz urządzenie, po utworzeniu konta Snapchat zdasz sobie sprawę, jak proste i łatwe będzie zapoznanie się z funkcjami tej sieci społecznościowej, która pozwoli Ci dodawać filtry do zdjęć i filmów, aby było interesujące, przypisz do tego efekty i umieść je w tekście.

Po co tworzyć konto Snapchat?

Wraz z rozwojem innych sieci społecznościowych, takich jak Instagram, wielu użytkowników zastanawia się, po co tworzyć konto Snapchat. Oto niektóre z korzyści, jakie uzyskasz z posiadania konta w tej sieci społecznościowej:

 • Możesz wysyłać autodestrukcyjne wiadomości, dzięki czemu wszystkie udostępnione treści będą znacznie bardziej prywatne.
 • Otrzymasz powiadomienie, gdy ktoś zrobi zrzut ekranu rozmowy z Tobą.
 • Możesz użyć geofiltrów na lokalizację.
 • Bez wątpienia inteligentne filtry są znakiem rozpoznawczym Snapchata.
 • Edytuj swoje filmy i dodawaj do nich efekty. Ponadto możesz również edytować swoje zdjęcia.
 • Oficjalna aplikacja dostępna na Androida i iOS.

Zalecenia ogólne

Tworząc dowolne konto online, zawsze należy pamiętać o kilku zaleceniach, aby w pełni wykorzystać usługę i zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta.

 • Wybierz silne hasło: To Niezwykle ważne jest ustawienie silnego hasła, które jest trudne do odgadnięcia, aby nikt oprócz Ciebie nie mógł uzyskać dostępu do Twojego konta.
 • Podaj prawdziwe dane podczas tworzenia konta : będąc profilem osobistym, definiuje dane osobowe w ten sam sposób.
 • potwierdź adres e-mail Ważne jest, aby zweryfikować swój adres e-mail, ponieważ jest to sposób na odzyskanie utraconego konta. Możesz to zrobić tutaj:https://support.snapchat.com/a/change-email ten
 • Zaktualizuj swój numer telefonu : Podobnie jak w przypadku adresu e-mail, zaktualizuj numer telefonu.
 • Zainstaluj aplikację na swoim telefonie : Jeśli utworzyłeś konto Snapchat na swoim komputerze, pamiętaj, że będziesz mógł korzystać z usług Snapchat dopiero po zainstalowaniu aplikacji mobilnej.

Włącz alerty Snapchata

Bądź ostrożny ostatnia aktywność na Snapch t, musi włącz alerty na urządzeniu z Androidem, wykonując następujące czynności:

 1. Znajdź ikonę ustawień na głównym ekranie urządzenia z systemem Android.
 2. W menu tej kategorii wybierz opcję Konsultacje my Aplikacje ten Zobaczysz tam listę wszystkich aplikacji zainstalowanych na Twoim urządzeniu.
 3. Kliknij Snapchat.
 4. Następnie wciśnij Powiadomienia ten
 5. Znajdź sekcję Zezwalaj na powiadomienia (Pozwól Peek) i włącz przełącznik, zmieniając go z szarego na niebieski.

Możesz także otrzymywać powiadomienia, gdy jesteś włączony Nie przeszkadzać aktywuje również opcję Traktuj to jako priorytet (Traktuj jako priorytet).

Z drugiej strony, jeśli Twój system operacyjny to iOS, możesz włączyć powiadomienia, wykonując następujące czynności:

 1. Stuknij ikonę ustawień na głównym ekranie urządzenia z systemem iOS.
 2. Następnie wybierz opcję z listy opcji dla tej kategorii Powiadomienia ten
 3. Kliknij Snapchat.
 4. Znajdź opcję raz Zezwalaj na powiadomienia i włącz go, przełączając przełącznik z szarego na zielony.

Oto inne opcje aktywacji, które informują o powiadomieniach Snapchata z dźwiękami, dymkami w ikonie, gdy ekran jest zablokowany, aby pojawiały się w opowieściach lub wyświetlanymi na górnym ekranie, gdy urządzenie jest odblokowane.

Dodaj komentarz