Jak dodać lub zmienić rozmiar, kolor i położenie tekstu na Snapchacie?

Na początku Snapchat był gotowy opublikowane zdjęcia są szybko niszczone aby nie pozostały na stałe. Wielu nie wie, że Facebook próbował kupić tę aplikację, ale jej twórcy nie zaakceptowali oferty.

Wielu użytkowników dzisiaj użyj tej aplikacji do jej filtrów , ma wiele filtrów, których z pewnością nie można uzyskać w innych sieciach społecznościowych.

Ta sieć społecznościowa jest prywatna, ponieważ wysyłając zdjęcie, jeśli druga osoba w jakiś sposób zdecyduje się zrobić zrzut ekranu w tym okresie, użytkownik otrzymuje powiadomienie ten

Jeśli chcesz podziel się swoimi doświadczeniami na Snapchacie, możesz to zrobić nie tylko na telefonie komórkowym, ale także użyj Snapchata na swoim komputerze.

Dzięki tej aplikacji możesz też udostępniaj swoje zdjęcia znajomym nawet mieć możliwość wykonywania połączeń wideo. W końcu o tej aplikacji mówi się coraz więcej, że możesz robi efekty na Snapchacie ten

Jednak tutaj powiemy Ci jak wstaw lub zmień rozmiar tekstu, koloru i pozycji na Snapchacie.

Zmień kolor litery – Snapchat

Ludzie nie wiedzą, że Snapchat ma wiele narzędzi, ale jeśli nie wiesz, jak z niego korzystać, nie oferujemy najlepszej wydajności, dlatego ważne jest, aby znać wszystkie jego wskazówki. Pierwszym krokiem jest napisz swój tekst na ikonie T a następnie wybierz kolor, którego chcesz użyć.

Następnym krokiem, który musisz zrobić, to kliknąć słowo, które chcesz i wyrazić zgodę na kliknięcie, aby jeszcze bardziej podświetlić słowa i tak dalej, musisz przesunąć zakreślacz na słowo, które naprawdę chcesz podświetlić i zmienić kolor i oczywiście wybieraj żądany kolor alternator. Możesz uzyskać dostęp do różnych opcji kolorystycznych.

Za każdym razem, gdy przeciągniesz zakreślacz, możesz zmienić kolor litery i nawet stwórz tęczę ze wszystkimi kolorami Twój tekst. Możesz przesuwać palcem, a dzięki zabawnej palecie kolorów możesz wybrać żądany kolor. Podobnie, aby uzyskać lepsze kreacje, musisz zastosować kreatywność.

Rozmiar i pozycja czcionki Snapchata

W tym świecie komunikacji, w którym Snapchat oferuje wiele narzędzi, ale musisz nauczyć się dobrze z nich korzystać, wśród tych narzędzi są jest wprowadzanie tekstu, ale w zasadzie chcemy wszystko zmienić według naszych preferencji, jest wiele opcji.

Chociaż dla wielu może to być nieco nużące lub trudne, musisz podjąć niezbędne kroki, aby się nauczyć. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uzyskać dostęp do opcji T i otwiera klawiaturę i wprowadza tekst chcesz, pod koniec tej akcji jesteś gotowy, aby nagrać to, co napisałeś. Następnym krokiem jest dostosowanie kciuka, aby podnieść lub opuścić go tam, gdzie chcesz.

Aby zmienić rozmiar, zasadniczo musisz postępować zgodnie z najłatwiejszą metodą, używając palców do powiększania lub pomniejszania zmienić rozmiar, jak chcesz! ten

W ten sposób uzyskasz idealny kształt dla siebie Teksty Snapchata w kreatywny sposób zabawne, łatwe i szybkie. Po zapoznaniu się z podstawowymi opcjami, takimi jak przetwarzanie tekstu, możesz nawet nauczyć się dołączać emotikony do tej aplikacji.

Projekty na Snapchacie

Najważniejsze jest, aby wyświetlić podgląd swojego konta Snapchat i musisz kliknąć ołówek i możesz tworzyć rysunki lub po prostu gryzmoły, które nie mają większego sensu, ale możesz go używać, jak chcesz.

Kontynuujesz do maluj palcem Jeśli to Ci nie odpowiada, po prostu kliknij przycisk Anuluj. Jeśli chcesz zmienić rozmiar ołówka, możesz to zrobić palcami, powiększając.

Wśród wielu życzeń, które życzymy w mediach społecznościowych na Snapchacie, Ty też możesz pobierz zdjęcia ze swojej kolekcji na Androida lub iPhone’a, a potem możesz wprowadź swój tekst i zmodyfikuj go tak, jak naprawdę chcesz ten Każdego dnia pojawia się coraz więcej aplikacji do naszej rozrywki czy komunikacji.

Ze względu na postęp technologiczny pojawiają się również inne aplikacje, takie jak Snapchat które mogą różnić się cechami lub mieć więcej funkcji, Ty decydujesz która aplikacja spełnia Twoje oczekiwania ten

Dodaj komentarz