Jak pobierać historie, filmy i zdjęcia innych osób ze SnapChat?

Jedną z największych atrakcji Snapchata jest sposób, w jaki możesz zarządzać udostępnianymi treściami, dziękuję więcej filtrów ten Historie i filmy są ogólnie dostępne dla 24 godziny potem znikają. Wiele razy chcemy wrzucić na później film lub zdjęcie kogoś na Snapchacie.

Jest kilka historii, które warto ocalić, bo tak naprawdę są dobra treść i chcesz go pokazać komuś, kto nie ma konta Snapchat. Chociaż stan Snapchat lub ponieważ udostępniona zawartość jest dostępna przez ograniczony czas, udostępnianie tej zawartości przez jakiś czas to pomysł, który zajmuje więcej niż jeden.

Przed pobraniem jakichkolwiek treści z sieci społecznościowej, w tym przypadku Snapchata, należy o tym pamiętać Możesz pobierać treści tylko wtedy, gdy stanowią Twoją własność, są chronione prawami autorskimi lub licencją dla osób trzecich lub za wyraźną zgodą właściciela samego filmu.

Jak pobierać historie, filmy i zdjęcia Snapchata

Na szczęście istnieją wskazówki, które mogą bardzo pomóc przesłać czyjś film lub zdjęcie. Może to być skomplikowany proces w zależności od doświadczenia użytkownika, ale nie jest niemożliwy.

Jak pobierać filmy Snapchata innych osób

Istnieje kilka sposobów na uzyskanie czyjegoś wideo Snapchata. Jedną z najpopularniejszych opcji jest użycie aplikacje do nagrywania ekranu z telefonu.

Możesz pobrać te aplikacje ze strony Sklep Play ale ogólnie te, które są bezpłatne, mogą mieć ograniczoną funkcjonalność. Opcje płatności generalnie działają bardzo dobrze, wystarczy sprawdzić kompatybilność z aplikacją Snapchat ten Niektóre z najpopularniejszych to rejestrator DU i rejestrator ekranu AZ.

Drugą opcją jest użycie drugiej odzież do nagrywania wideo. Jest to opcja, która może brzmieć nieco prymitywnie, ale służy do uzyskania kopii oryginalnego wideo. Musisz tylko upewnić się, że masz przy sobie urządzenie wysokiej jakości aparat i spróbuj usunąć szumy tła, aby nie wpływać na poziom dźwięku.

Istnieje wiele aplikacji, które obiecują pobierać historie od innych użytkowników Snapchata, ale mogą być niebezpieczne aplikacje ten Wiele z tych aplikacji uzyskuje dostęp do Twojego konta, co zagraża prywatności Twoich zdjęć i filmów.

Jak pobierać zdjęcia innych osób na Snapchacie

Prostym sposobem na zrobienie zdjęcia innemu użytkownikowi jest zrobienie tego zrzut ekranu ten Osiągasz swój cel, ale aplikacja powiadamia użytkownika, że ​​zrobiłeś zrzut ekranu jego zdjęcia.

Istnieje jednak metoda przechwytywania bez wiedzy użytkownika. Aktywuj tryb samolotowy z telefonu. Wyłącza każde połączenie sieciowe. Następnie przejdź do skrzynki odbiorczej Snapchata, znajdź zdjęcie, które chcesz zrobić, i zrób zdjęcie.

Aby nie powiadamiać użytkownika po zrobieniu zdjęcia, musisz się wylogować z Twojego konta Snapchat. Włącz ponownie połączenia telefoniczne, wyłącz tryb samolotowy.

Snapchat dotyczący prywatności

Snapchat bardzo poważnie traktuje prywatność ich użytkowników i w związku z tym podejmują działania, które mogą wydawać się radykalne w stosunku do ich treści. ten Od 2015 roku Snapchat zaproponował zakazanie aplikacji firm trzecich, które w jak największym stopniu wpływają na bezpieczeństwo danych użytkowników.

W rzeczywistości Snapchat nie ma funkcji nagrywania filmów lub obrazy tła za pośrednictwem aplikacji. Nawet jeśli zrobisz zrzut ekranu zdjęcia innego użytkownika, ten użytkownik zostanie natychmiast o tym powiadomiony.

Ostatecznym celem jest to, aby wszyscy mieli wyższy poziom poufności oraz że Twoje dane nie są udostępniane podmiotom trzecim. Użytkownicy muszą wybrać rodzaj informacji, które chcą udostępnić i czas, w którym chcą je udostępnić.

Dodaj komentarz