Jak wykonać osobiste lub grupowe połączenie wideo na Snapchacie Ile osób może to zrobić jednocześnie?

Snapchat to narzędzie, którego zwykle używamy robić zdjęcia i nagrywać krótkie filmy dla historii, zarówno w aplikacji, jak i poza nią. Jest ich jednak znacznie więcej narzędzia, których możemy użyć w tym programie.

Wśród najbardziej imponujących, o których tutaj porozmawiamy, będą: prowadź rozmowy wideo, a nawet dodawaj filtry , baw się z przyjaciółmi lub rodziną. Aktualna moc komunikować się cyfrowo , z dźwiękiem i obrazem, daje nam ogromną przewagę, ponieważ nie musimy wychodzić z domu, aby porozmawiać bezpośrednio z osobą lub grupą ludzi.

Jak wykonać rozmowę wideo na Snapchacie?

Aby rozpocząć korzystanie z tego narzędzia, pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w Snapchat a następnie dodaj osoby, z którymi chcesz się skontaktować, używając ich nazwy użytkownika lub kod identyfikacyjny ten Ponadto powinien znajdować się na Twojej liście kontaktów i powinien również mieć Ciebie.

Po prawej stronie ekranu zobaczysz niebieski przycisk co pozwala rozmawiać z tą osobą za pomocą wiadomości tekstowych. Dodatkowo użyjemy tego samego przycisku do rozpoczęcia rozmowy wideo. Należy również sprawdzić, czy dana osoba jest podłączona, bo jeśli nie, to nie będzie to możliwe.

Musisz nacisnąć i przytrzymać na tym przycisku, aby wysłać powiadomienie, że chcesz porozmawiać z tą osobą przez telefon, jeśli są połączone, przyjdzie powiadomienie i będą mogli cicho rozmawiać, jeśli chcesz dodać więcej osób po prostu wybierz moment rozmowy i powinno to być prawdą w ten sam sposób, w jaki jest podłączony.

Ile osób może to robić na raz?

Teraz, dzięki nowym aktualizacjom aplikacji Snapchat, możemy iść dalej rozmowy wideo z ponad 15 osobami, 16 w sumie otwiera świat możliwości w komunikacji, ponieważ może być tak wiele osób, że jest to bardzo korzystne dla spotkań biurowych.

Będąc jednym z nich najlepsi kandydaci Aby osiągnąć te cele, jak wiemy, gdy wykonujemy połączenie, mamy możliwość wyłączenia dźwięku lub obrazu.

W końcu, jeśli chcemy wykonać połączenie wideo lub połączenie jest zbyt wolne i dlatego chcemy tylko komunikować się głosowo tylko z naszymi przyjaciółmi lub współpracownikami, ponieważ mamy opcję dodać do dwa razy więcej osób do którego możemy dodać udostępnione wideo.

Jest to często używane, gdy potrzebujemy po prostu komunikować się głosowo lub gdy bardzo pilne jest, aby mieć więcej 20 osób w tym samym wywiadzie , czyli niezwykłe spotkanie. Aby to zrobić, musisz połączyć się z szybką siecią, ponieważ połączenia wideo zużywają dużo danych, zarówno w górę, jak i w dół.

Wskazówki dotyczące prowadzenia wideorozmowy na Snapchacie

Jak powiedzieliśmy wcześniej najważniejsze jest połączenie aby te słynne ujęcia audio lub wideo, które zwykle widzimy, nie miały miejsca. Co więcej, jeśli my użyj snapchata na swoim komputerze! , musimy zamknąć wszystkie programy korzystające z Internetu i zatrzymać trwające pobieranie.

Podobnie, jeśli korzystamy z telefonu komórkowego, musimy przestać otrzymywać z niego aktualizacje Sklep Play lub App Store w zależności od tego czy mamy Androida czy IOS. Dzięki temu zdajemy sobie sprawę, że wszystkie nasze połączenia trafiają bezpośrednio do dyskusji i są jak najbardziej stabilne.

Kolejną sztuczką, którą możesz zastosować, jest umieszczenie Twój telefon komórkowy lub komputer w dobrze oświetlonym miejscu Ponieważ kamery tych urządzeń są zwykle nieco małe, co nieco ogranicza światło wpadające przez obiektyw, aby zredukować ten efekt, możemy użyć pierścieni świetlnych lub przebywać na zewnątrz, na przykład na patio lub patio.

Wreszcie, jeśli wybierzesz robić w środku , wybierz pomieszczenie z dobrą izolacją akustyczną, aby uniknąć hałasu w tle. Dzięki czemu znacznie poprawisz komunikację.

Dodaj komentarz