Jak wgrać zdjęcia do galerii Snapchata

Każdy, kto korzystał z tej wspaniałej aplikacji widzi dobre wyniki podczas instalacji na smartfonie lub gdy korzystanie ze Snapchata na komputerze ten Ta sieć społecznościowa stała się jedną z najpopularniejszych w ostatnich latach, to on ma także z wiele możliwości, które pozwalają robić różne rzeczy w swoich zdjęciach lub filmach.

Podczas gdy niektóre z jego funkcji należą do innych sieci społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram, na Snapchacie jest to oczywiście znacznie łatwiejsze, dając przyjemne poczucie przyjemności i rozrywki.

Wśród tych nowych funkcji, które czynią go wyjątkowym, jest ta, która umożliwia przesyłanie własnych zdjęć z galeria lub Twój Rolka aparatu Snapchat dla Androida, iOS lub PC.

Ten Ustawić dzień podanie umożliwia dostęp do funkcji Snapchat nazwane Memories, gdzie możesz odzyskać zapisane obrazy, które możesz ponownie wykorzystać do udostępnienia znajomym. Kiedy go używasz, już sprawdza, kiedy zostało zrobione, ale nie będzie to takie samo, jak inne zdjęcia.

Praktyczność tej funkcji polega na tym, że w niektórych przypadkach nie będziesz musiał robić żadnych zdjęć poza pójściem do galerii, znalezieniem tego, które Ci się podoba i wysłaniem. Oczywiście możesz teraz zapisać kilka zdjęć, zrobimy to teraz zobacz, jak użytkownicy Snapchata mogą uzyskać dostęp do tej funkcji, mamy ją dla Ciebie już wyjaśnione.

Jak zapisywać zdjęcia na Snapchacie?

krok 1

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się do aplikacji Snapchat.

krok 2

Wtedy po prostu Otwiera się Snapchat , jest tryb aparatu, naciśnij przycisk kółka na dole.

krok 3

Po tym, jak na podstawie tego cyklu , wyświetla się opcja wspomnień, istnieje zbiór wszystkich zdjęć w telefonie komórkowym.

krok 4

Oczywiście, gdy chcemy wgrać zdjęcie z kolekcji, wybieramy je i umieszczamy na Snapchacie. Teraz na wybranym zdjęciu kliknij je, a opcja Edytuj i wyślij pojawi się na zdjęciu.

krok 5

Mamy oryginalne, nieprzetworzone zdjęcie, możesz je stamtąd przywieźć pożądane zmiany ten Podczas edycji możesz zastosować filtry, tekst, emotikony lub inne opcje. Tam możesz wybrać moją historię lub przyjaciela.

Co zrobić ze zdjęciami z kolekcji

Jakie są wspaniałe funkcje Snapchata, do których możemy uzyskać dostęp, jest fajnie, fajnie, wszyscy jesteśmy tym podekscytowani. Zmiany można wprowadzać za pomocą różnych opcji, na przykład ikona T służy do dodawania tekstu.

Dodatkowo , możesz także zmień kolory odbywa się to pod Ikona T ten W tej samej ikonie T możesz również zmienić rozmiar czcionki, niezależnie od tego, czy jest za mała, czy za duża.

Jest to ikona w kształcie ołówka, możesz tworzyć linie, bazgroły lub inne rzeczy, możesz też tworzyć rysunki. Ikona nożyczek pozwala rysować, przyciąć przedmiot lub zdjęcia, a następnie je wysłać.

Oczywiście możesz kontrolować, jak długo Snapy mają trwać na ekranie, po prostu dotykając ikony timera, aby to zrobić. To ważne, jeśli chcesz wiedzieć jak zdobywać trofea na Snapchacie, możesz przeczytać ten artykuł.

Dzięki Snapchatowi możemy uwolnić naszą kreatywność, ta wspaniała aplikacja daje nam wiele możliwości znajdowania rzeczy z naszymi zdjęciami, naszymi filmami. Mało tego, dzielimy się nim również z naszymi rodzinami, przyjaciółmi, oczywiście nie tylko, teraz możesz wejdź do galerii zdjęć do użytku ze Snapchatem.

Różnorodność opcji oferowanych przez Snapchat pozwala uzyskać wiele korzyści, gdy jesteś jednym z milionów użytkowników, którzy je teraz mają. Możesz prowadzić rozmowy wideo, co jest nowością wśród wielu ostatnich ulepszeń wprowadzonych samodzielnie zakłady oraz dzień ciągły, il zawsze staramy się ulepszać i wprowadzać innowacje, aby pozostać na szczycie. ten

Dodaj komentarz