Jak tworzyć lub tworzyć niestandardowe filtry i geofiltry na Snapchacie?

Sławny Aplikacja Snapchat od początku swojego istnienia doświadczyła ogromnego wzrostu. Chociaż niektóre z jego strategii lub dynamiki udostępniania treści nie były jego mocną stroną. Coś, co trwa wyróżniać się spośród innych sieci społecznościowych, to są jego filtry.

Cóż, z tego powodu wielu użytkowników robi utworzyłeś konto Snapchat ten Tutaj jest udostępnij własne filtry ze społecznością i każdy może z nich korzystać.

Jednak nie wszyscy o tym wiedzą jak tworzyć lub tworzyć niestandardowe filtry i geofiltry na Snapchacie ten Cóż, aplikacja ma interfejs, który może sprawić, że proces będzie nieco zagmatwany. Dlatego w tym artykule wyjaśnimy te kroki, abyś mógł zacząć tworzyć własne, bardziej oryginalne filtry i geofiltry.

Jak tworzyć lub tworzyć niestandardowe filtry i geofiltry na Snapchacie?

Geofiltry Snapchata zawsze były bardziej ekskluzywne niż zwykłe filtry ograniczone do jednego pewny strefa geograficzna ten W ten sposób, jeśli przekroczymy ten obszar, filtr już się nie pojawi.

Te geofiltry wykorzystywane do różnych celów , czasem na promocję wydarzeń, innym razem na promocję marek i ofert, a częściej na promocję historycznych i kulturalnych miejsc miasta oraz samego miasta.

Cokolwiek Cię interesuje ubierać oraz utwórz filtr lub geofiltr , wiedz, że kroki są bardzo proste. Wychodząc, mówimy:

Utwórz filtr

W tym celu mamy dwa sposoby, od Ciebie będzie zależeć użycie tego, który najbardziej Ci odpowiada, zgodnie z Twoimi potrzebami. Przede wszystkim możesz zrobić filtr z używając tej samej aplikacji Snapchat , w tym celu wejdź na nasz profil w aplikacji, następnie wybierz w parametrach, następnie filtry i obiektywy, a na końcu w filtrach.

teraz twórz filtry przez Snapchat To jest bardzo proste Cóż, nie ma potężnych narzędzi do edycji. Jest to jednak dobry wybór, jeśli potrzebujesz szybkiego filtra o standardowej jakości wykończenia.

Z drugiej strony, jeśli chcesz mieć profesjonalny filtr, możesz użyć narzędzi takich jak Adobe Photoshop ten W ten sposób uzyskasz lepszy wynik w geofiltrze i filtruj. Cóż, to narzędzie ma znacznie bardziej zaawansowane opcje, więc nie przegapisz żadnego szczegółu w filtrze.

Po przygotowaniu wyeksportuj dokument w formacie PNG z przezroczystym tłem i rozmiarem pliku mniejszym niż 300 KB.

Zainstaluj filtr lub geofiltr

To jest ta część, która oddziela te dwa interesy. Cóż, pierwszą rzeczą jest zapłacenie za filtr lub geofiltr. Ten aplikować do oferuje nasz shaper jeśli Twój filtr obejmuje promocję treści marka, osoba lub wydarzenie dla zysku. Zamiast tego filtr będzie bezpłatny.

Ponadto, jeśli jest to geofiltr, jego koszt różne także w w zależności od zajmowanej powierzchni i zaplanowany czas pozostawania dostępny.

Aby załadować filtr, musisz wrócić do ustawień Snapchata, następnie do Filtrów i soczewek, teraz kliknij Filtry i na koniec ładowanie filtrów lub geofiltrów w zależności od celu.

Jeśli jest to filtr, po prostu prześlij plik i dodaj nazwę. Jeśli jednak jest to geofiltr, to jest to konieczne wybierz obszar mapy gdzie będzie dostępny i na jak długo.

Płatność jest dokonywana po załadowaniu filtrów, pamiętaj o tym Snapchat kontroluje filtry przed wysłaniem w przypadku, gdy chcesz utworzyć filtr promujący figurę i chcesz go opublikować za darmo.

Uwagi dotyczące tworzenia filtra lub geofiltra na Snapchacie

  • Przede wszystkim nie zapomnij stworzyć atrakcyjny projekt z którym opinia publiczna poczuje się utożsamiona. W przeciwnym razie pozostań niezauważony.
  • musi przestrzegać zalecanych wymiarów dla obrazu, ponieważ jeśli zostaną przekroczone, nie będziesz mógł później załadować filtra.
  • Zostaw miejsce na zdjęcie ten Minimalistyczny filtr jest zawsze najlepszym wyborem dla osób do wyświetlania swoich zdjęć podczas korzystania z filtra.
  • Nie możesz nic włożyć do filtra. To są podlega regułom wspólnotowym oraz Warunki korzystania z usługi Snapchat. Jeśli Twój filtr je narusza, zostanie usunięty z platformy, a Twoje konto może zostać zawieszone.
  • Filtr nie może zawierać żadnych Informacje o koncie personel nawet nazwa Snapchat.

Dodaj komentarz