Jak naprawić błąd 0xd000000d w sklepie Windows 10?

Zwykle, gdy korzystamy ze Sklepu Windows 10, natrafiamy na błąd 0xd000000d, który może wystąpić przy problemach z połączeniem internetowym, wpływających na działanie systemu. Zalecamy przeczytanie tego artykułu, aby się dowiedzieć Jak naprawić błąd 0xd000000d w sklepie Windows 10 – łatwo i szybko?

Co to jest błąd 0xd000000d?

0xd000000d to kod błędu, który pojawia się, gdy Windows Update nadal sprawdza dostępność aktualizacji, aby doszło do awarii w aktualizacja systemu operacyjnego ten Dlatego zaleca się przejście przez proces naprawy i przywracania ze Sklepu Windows.

Przyczyny błędu „0xd000000d”

Błąd 0xd000000d może wystąpić z wielu powodów. Jedną z przyczyn tego błędu jest nieprawidłowa konfiguracja lub obecność jakichś nieregularnych komponentów w systemie.

Dodatkowo błąd 0xd000000d może wystąpić podczas niekompletnej instalacji aplikacji lub gdy aktualizacja systemu nie może być pomyślnie wykonany przez z powodu awarii w Sklepie Windows z powodu niekompletnego pobierania.

Jak naprawić błąd 0xd000000d w sklepie Windows 10 – szybko i łatwo?

Jeśli chcesz łatwo i szybko naprawić błąd 0xd000000d w Sklepie Windows 10, musisz postępuj zgodnie z procedurą krok po kroku, jak wyjaśniono poniżej.

Rozwiązywanie problemów z rejestrem w systemie Windows

Przede wszystkim konieczne jest: debugowanie System Windows. Aby to zrobić, możesz użyć bardzo przydatnego narzędzia o nazwie CCleaner. CCleaner pozwoli Ci przeskanować dysk w poszukiwaniu błędów w składnikach systemu Windows, a następnie szybko i łatwo zastosować poprawki wejściowe.

Pobierz i zainstaluj narzędzie CCleaner

Aby korzystać z narzędzia naprawa rejestru , Idę do Witryna CCleaner i tam znajdziesz pakiet instalacyjny. Kliknij przycisk „Bezpłatne pobieranie” i poczekaj na pobranie pliku .exe. Po zakończeniu pobierania uruchom plik i postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora, aż instalacja zostanie zakończona.

Użyj Windows PowerShell

Możesz rozwiązać błąd 0xd000000d w Sklepie Windows 10, przechodząc do Wyszukiwanie systemu Windows i pisanie w PowerShell. Jeśli wyszukiwarka nie działa, pamiętaj, aby aktywuj funkcję wyszukiwania ten Kliknij aplikację prawym przyciskiem myszy i wybierz „Uruchom jako administrator”. Zobaczysz niebieskie okno, aby wprowadzić serię poleceń.

Następnie wpisz wsreset i naciśnij „Enter”. Poczekaj kilka sekund na ponowne uruchomienie Sklepu Windows 10. To szybko i łatwo rozwiąże błąd 0xd000000d w Sklepie Windows.

Użyj innego polecenia w Windows PowerShell

W przypadek, w którym wsresetuj polecenie nie było go w środku może naprawić błąd 0xd000000d w sklepie Windows 10, wróć do Windows PowerShell, wykonując nasze kroki wyjaśnione wcześniej. Następnie wpisz następujące polecenie: Get -Appxpackage -Allusers. Naciśnij klawisz „Enter”, aby ponownie zainstaluj sklep w systemie Windows ten

Poczekaj kilka sekund na zakończenie procesu i uruchom ponownie komputer, aby zmiany zaczęły obowiązywać.

Uzyskaj dostęp do narzędzia do rozwiązywania problemów

Jeśli powyższe opcje nie powiodły się w rozwiązaniu błędu 0xd000000d w Sklepie Windows 10, możesz skorzystać z Z narzędzie do rozwiązywania problemów System Windows. Aby to zrobić, wejdź do wyszukiwarki systemowej „Panel sterowania”. Kliknij aplikację i poczekaj, aż pojawią się dostępne opcje.

W górnej części interfejsu znajdziesz wyszukiwarkę. Tam wpisz rozwiązanie i wybierz „Rozwiązywanie problemów” z wyświetlonych opcji.

Użyj narzędzia do rozwiązywania problemów

W narzędziu do rozwiązywania problemów z systemem Windows wpisz „Rozwiązanie Sklepu Windows” ten W wynikach wyszukiwania zobaczysz „Aplikacje ze Sklepu Windows”. Kliknij to i kliknij przycisk „Dalej” i poczekaj, aż system naprawi błąd.

Dodaj komentarz