Jak naprawić błąd DRIVER_PAGE_FAULT_IN_FREED_SPECIAL_POOL w systemie Windows 10

Ten typ błędu często występuje po zainstalowaniu nowego sprzętu lub oprogramowania na komputerze, a nawet może wystąpić podczas instalowania programu lub aplikacji. Może się to jednak również zdarzyć z powodu nieprawidłowej konfiguracji, przestarzałego lub uszkodzonego sterownika, uszkodzonych plików systemowych lub zainfekowania określonym złośliwym oprogramowaniem.

Kroki, aby naprawić błąd DRIVER_PAGE_FAULT_IN_FREED_SPECIAL_POOL w systemie Windows

W każdym razie też spróbuj rozwiązać błąd DRIVER_PAGE_FAULT_IN_FREED_SPECIAL_POOL w systemie Windows 10, pierwszą rzeczą, którą zrobimy, to spróbujemy automatycznie naprawić problem z systemu. W tym celu, w zależności od posiadanej przez nas wersji systemu Windows 10, będziemy mogli skorzystać z narzędzia do rozwiązywania problemów z niebieskim ekranem na stronie konfiguracja> Informacje i bezpieczeństwo> Rozwiązywanie problemów ten Jeśli nie masz tej opcji, możesz również skorzystać z narzędzia do rozwiązywania problemów z niebieskim ekranem dostarczonego przez firmę Microsoft Strona internetowa.

Windows 10 ma również inne narzędzie, które może nam pomóc naprawić błąd, Weryfikator ten Aby go uruchomić, po prostu wpisz jego nazwę w polu wyszukiwania na pasku zadań. To narzędzie służy do wyszukiwania niepodpisanych sterowników w naszym systemie, co może powodować niebieski ekran z kodem błędu DRIVER_PAGE_FAULT_IN_FREED_SPECIAL_POOL.

Jeśli niedawno zainstalowaliśmy dysk SSD na naszym komputerze i stwierdziliśmy, że w wyniku instalacji zaczął pojawiać się błąd niebieskiego ekranu, zalecamy metr oraz Aktualizacja oprogramowania układowego SSD ten Jeśli będziemy kontynuować z błędem DRIVER_PAGE_FAULT_IN_FREED_SPECIAL_POOL, możemy również spróbować ponownie zainstalować lub zaktualizować nowo zainstalowany sterownik sprzętu. Aby to zrobić, po prostu go otwórz administrator urządzenia , znajdź nasz sterownik sprzętu i we właściwościach lub klikając go prawym przyciskiem myszy, odinstaluj urządzenie lub zaktualizuj sterownik.

Jeśli nadal pojawia się błąd niebieskiego ekranu DRIVER_PAGE_FAULT_IN_FREED_SPECIAL_POOL, możemy również spróbować wyłącz przyspieszenie sprzętowe w systemie lub w konkretnej aplikacji, jeśli możemy i zauważymy, że błąd powtarza się po otwarciu lub podczas jego używania.

Dodaj komentarz