Jak naprawić błąd 0x0000079 podczas instalacji drukarki w systemie Windows?

Windows jest jednym z najlepszych systemów operacyjnych na świecie, ponieważ ma wiele funkcje i narzędzia do wszystkiego ten Jednak to nie jest powód, dla którego brakuje błędów i mając to na uwadze, dzisiaj zobaczysz, jak naprawić błąd 0x0000079 podczas instalacji drukarki?

W rzeczywistości nawet w Windows urządzenia zewnętrzne mogą ulec awarii Ponieważ jest to tak złożony system operacyjny, na zgodność ma czasami wpływ szereg czynników. Dobrą rzeczą jest to, że każda awaria ma rozwiązanie, więc z takimi kierowcami nigdy nie będziesz bezradny.

Zanim zaczniesz, powinieneś wiedzieć, że na potrzeby tego samouczka musisz zaktualizować system Windows do najnowszej dostępnej wersji , a jeśli to się nie powiedzie, kup jeden licencja ważna w Sklepie jeśli jeszcze go nie masz, ponieważ bez niego możesz nie mieć wszystkich opcji opisanych poniżej.

Jak naprawić błąd 0x0000079 podczas instalacji drukarki?

Teraz, aby przejść od razu do sedna i dowiedzieć się, jak naprawić błąd 0x0000079 podczas instalacji drukarki tak szybko, jak to możliwe, pierwszą rzeczą do rozważenia jest przyczyna tego błędu.

Zasadniczo dzieje się to, gdy próbujesz skonfigurować i skonfigurować drukarkę domyślnie ponieważ system (ze względu na kompatybilność lub inną awarię) odrzuca ten błąd, aby uniemożliwić uruchomienie tego procesu.

W rzeczywistości błąd dotyczy systemu operacyjnego, a nie drukarki, więc jest o wiele łatwiej go naprawić, niż możesz sobie wyobrazić. Aby to zrobić, musisz przejść do uruchamiania systemu Windows, stamtąd, wpisz w pasku wyszukiwania: „Regedit”.

Gdy otrzymasz program o tej samej nazwie, przewiń do niego i kliknij go prawym przyciskiem myszy, pojawi się lista opcji, kliknij Uruchom jako administrator, a zostanie wysłany do Edytora rejestru.

Wewnątrz otwórz kilka folderów ułożonych pionowo, znajdź ten ze słowami „HKEY_CURRENT_USER” i naciśnij strzałkę obok niego, ta akcja wyświetli więcej folderów, wśród których wybierz „Oprogramowanie”.

Następnie wybierz „Microsoft”, następnie „WindowsNT”, następnie „Aktualna wersja”, następnie „Windows”, Au w nim kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję o nazwie „Uprawnienia”.

Ostatnie kroki w celu rozwiązania błędu krytycznego!

Dzięki powyższym jesteś o krok bliżej do rozwiązania błędu 0x0000079 podczas instalacji drukarki, teraz potrzebujesz tylko ostatnich kroków. Po koncesji „Uprawnień”, otworzy małe okno z kilkoma opcjami.

Wewnątrz wybierz grupę o nazwie „Wszystkie pakiety aplikacji”, a następnie zlokalizuj znacznik wyboru o nazwie „Pełna kontrola” (znajdujący się w tym polu) i aktywuj pole „Autoryzacja” ten

Na koniec kliknij „OK”, aby zapisać wszystkie wprowadzone zmiany i wrócić do poprzedniego folderu (Windows), uruchom kliknij prawym przyciskiem myszy plik o nazwie „Urządzenie” i całkowicie usuń go z komputera.

Następnie uruchom ponownie komputer i to wszystko. Teraz Twoje urządzenie powinno działać idealnie bez żadnych usterek, abyś mógł już powiedzieć, że wiesz, jak naprawić błąd 0x0000079 podczas instalacji drukarki.

Czas ją rzucić i iść dalej. nie powinieneś przerywać tutaj swoich poszukiwań wiedzy.

Ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że w którymś momencie może się powtórzyć kolejny błąd, dlatego musisz patrzeć : Komentarz usuń błąd, drukarka nie jest włączona ;

Alternatywnie możesz również dowiedzieć się o innych typach błędów, takich jak: kod błędu 0xE0000227 co jest bardzo powszechne i może wpłynąć w każdej chwili.

Dodaj komentarz